Základnou súčasťou každého outfit je spodná bielizeň. Okrem toho, že podlieha módnym trendom, nevyhýba sa ani množstvu chýb, ktoré pri nej robíme. Ktoré sú tie najčastejšie?

 

bra

 

1. Obľúbená podprsenka
Každá z nás ju má- obľúbený základný kúsok, ktorý nedokáže prestať nosiť. Nie na tom nič zlé, no po istom čase sa jednoducho opotrebuje. Preto by ste ju pri taomto frekventovanom nosení mali nahradiť novou razz a mesiac.

2. Nesprávne skladovanie
Pri skladovaní spodnej bielizne by sme mali byť takisto opatrní, nielenže predĺžime životnosť každého kúsku, ale sa vyhneme aj nechceným defektom ako vyskakujúcim kosticiam.

3. Jediná veľkosť
Pokiaľ ste našli svoju ideálnu veľkosť, neznamená to, že by ste sa mali sústrediť výhradne na ňu. Veľkosti sa neustále menia, nehovoriac o strihoch rôznych značiek, ktoré zakaždým sadnú inak.

4. Tvary
Pri výbere podprsenky by sme mali rešpektovať najmä naše tvary. Niekomu pristane podprsenka typu balconette, inej zase trojuhoníková.

5. Čo potrebujete?
Každá z nás už zažila ten pocit, keď si vybrala podpresnku, ktorá sa jej veľmi páčila, aj napriek tomu, že sa do nej ledva zapla, prípadne jej bola veľká, výsledkom sú samozrejme zbytočne vyhodené peniaze a preplnený šatník. Preto by ste sa mali vyvarovať takejto kúpe a zamerať san a to, čo v aktuálnej situácii naozaj potrebujete.

6. Ladenie
Možno by ste si mysleli, že ladene podprsenky a nohavičiek je už prežitok, no vedeli ste, že farebne zladené kúsky pozitívne vplývajú na náladu?

7. Starostlivosť
Spodná bielizeň by mala byť výhradne opratá ručne.

8. Čím menšie, tým lepšie
Väčšina ľudí by si myslela, čím zahaľujúcejšie nohavičky, tým lepšie. Avšak opak je pravdou. Práve brazílsky strih je podľa viacerých prieskumov tým najlichotivekším pre rôzne typy zadkov.

9. Nedostatok
Mnoho žien nevlastní dostatok spodnej bielizne a tak skončí pri rovnakej podprsenke aj týždeň. Odborníci však odporúčajú podrpsenku vymeniť po maximálne 2 dňoch.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.júl 2018

Ako nosiť prúžky?

Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli...


Trendy móda | 15.júl 2018

Plavkové trendy podľa česko-slovenských ...

Od minimalistických bikín až po sexi jednodielne plavky. Tieto trendy vládnu v šatníkoch známych Češiek a Sloveniek.    Adriana Čerňanová Krásna Adriana vie...


Trendy móda | 14.júl 2018

5 letných džínsových trendov

Nedokážete sa vzdať svojich obľúbenchych džínsov ani v lete? Nemusíte! Predstavujeme vám 5 najväčších letných trendov, ktoré zasiahli denimovú módu.     


Trendy móda | 13.júl 2018

Lesk a ligot leta so značkou TOUS

Ligotavé, trblietavé kúsky priťahovali ľudské oko od nepamäti. Veď, čo iné nesie v sebe toľko tajomna a luxus ako práve...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...