Aj taký jednoduchý prvok, akým je náramok, dokáže pretransformovať celý outfit. O to viac, pokiaľ so sebou nesie krásny odkaz a pre svoju nositeľku hlbší význam. Práve takýmto doplnkom sú náramky Borboleta, ktoré oceníte pri každodennom nosení, ale aj pri významnejších príležitostiach.

 

title

 

Originálna značka šperkov Borboleta vznikla už v roku 2013 a jej úspech sa zrodil takmer zo dňa na deň. Okamžite si získala obľubu medzi známymi tvárami a dnes môžeme vidieť Borbolety na rukách Kendall Jenner, Kate Hudson či Miroslavy Dumy.

Celé to odštartovala červená hodvábna niť so zlatým motýľom, na ktorom bol vygravírovaný slogan o priateľstve. Dnes má Borboleta širokú farebnú a štýlovú škálu, ktorá poteší každú z nás. Vyberať si tak môžeme z farieb od zelenej cez ružovú až po žltú, a príveskami ako srdce, hviezda, kotva a mnoho ďalších.

 

Povedzte to náramkom

Každá Borboleta rozpovie iný, unikátny príbeh svojej nositeľky. Jeho obsah je však úplne na vás. Vďaka niekoľkým líniám, do ktorých sú náramky rozdelené si nájde to svoje každá z nás, pričom vôbec nezáleží na tom, aký máte štýl.

V Candy línii si tak môžete vyberať z výrazných neónových farieb, ktoré sú ako stvorené pre opálenú pokožku v lete, zatiaľ čo Línia Love Letters vám dovolí nosiť svoju milovanú polovičku alebo najlepšiu kamarátku stále so sebou vďaka prívesku s nápismi. Ak však hľadáte náramok, ktorý nikdy nezložíte z ruky, pre vás sú určené kolekcie Semiprecious, ktorá vás poteší farebnými polodrahokamami, Silver zase pravým striebrom a Premium vám bude vďaka bielym a čiernym diamantom navždy pripomínať tie najkrajšie chvíle v živote.

 

IMG 4075

IMG 7351

 

Vytvárať svoje vlastné príbehy však môžete aj kombinovaním a vrstvením náramkov z rôznych kolekcií.

Náramky Borboleta sa tak stali synonymom štýlových doplnkov, ktoré však so sebou nesú krásnu filozofiu nikdy nekončiaceho sa priateľstva, lásky a jedinečného príbehu každej svojej nositeľky. Náramky si navyše môžete dať gravírovať čím vznikne šperk na mieru. Kúpiť ich môžete na happystore.sk, kde okrem náramkov nájdete aj smart flaše a ttelové peelingy.

 

IMG 5991

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.dec 2018

Moderná aristokracia podľa ANSWEAR

Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018: Red Carpet

V Londýne sa včera večer zišla smotánka z módneho neba. Nechýbali najvýznamnejšie tváre súčasného modelingu aj módnej tvorby, ale aj...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018

Aj módny svet sumarizuje a vyhodnocuje. Dôkazom toho je aj odovzdávanie cien British Fashion Awards, ktoré každoročne udeľuje British Fashion...


Trendy móda | 10.dec 2018

Biela zima v šatníku

Pokiaľ ste si mysleli, že biela farba patrí letu, presvedčíme vás o opaku. Inšpirujte sa módnymi ikonami, ktoré sú dôkazom...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...