Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. august 2011

Za klobúkom

Keď sa povie leto, väčšina z nás si predstaví more, slnko, teplo, veselé farebné drinky na terasách a večerné grilovačky s priateľmi. Vyzerať vždy dokonale a štýlovo je pre každú z nás nielen otázkou prestíže, ale aj peňaženky.

Za klobúkom

Keď sa povie leto, väčšina z nás si predstaví more, slnko, teplo, veselé farebné drinky na terasách a večerné grilovačky s priateľmi. Vyzerať vždy dokonale a štýlovo je pre každú z nás nielen otázkou prestíže, ale aj peňaženky. Nie je nutné utrácať veľké sumy peňazí za oblečenie, ktoré už na budúci rok nebude in.


za_klobukomStačí len jeden originálny doplnok, ktorý z Vás spraví hviezdu každého večera. A tým doplnkom je klobúk.
V minulosti boli klobúky neodmysliteľnou súčasťou garderóby každej ženy- počnúc honosnými klobúkmi bohatých paničiek a obyčajnými šatkami chudobných končiac.

V dnešnej dobe vídame dámy s klobúkmi na ulici len zriedkavo a aj to väčšinou len ako ochranu pred slniečkom. Pri troche šikovnosti či predstavivosti sa však môžete pomocou tohto takmer zabudnutého doplnku vytvoriť efektný a zaujímavý outfit.
Motívom, ktorý toto leto dominuje v každom smere sú kvety. Stačí akýkoľvek klobúk doplniť kvetinkou podľa Vašej chuti a výsledok je zaručený. Pre konzervatívnejšie dámy je ideálna kombinácia tón v tóne, tie extravagantnejšie môžu siahnu po ohnivej červenej a pre večné romantičky je ideálnou voľbou staroružová, alebo krémová variácia.

beyoncecurly  diane
 hatsasos  hatsasosdiesel

klobuky2Ďalšími kúskami, ktoré možno považovať za večné a vždy štýlové sú klasické klobúky. A hoci sa väčšinou spájajú s mužmi či dokonca starými otcami, netreba sa ich báť. Pri vhodnej voľbe vedia z každej z nás vytvoriť elegantnú a možno trochu neprístupnú ženu.

Ak sa Vám klasický čierny klobúk zdá predsa len príliš „mužský," môžete siahnuť po jeho károvanom vzore. Ten pocit výnimočnosti určite stojí za to.

hatsjuici  hatslucky
 katehudson  ragandbone

farebne_klobukyAk Vás však ani v dospelosti neprešla hravá nálada, milujete farebnosť a sviežosť a originalitu, tak sú pre Vás tou najlepšou voľbou klobúčiky s rôznymi mašličkami, stužkami či dokonca obľúbenými odznakmi. Veď prečo nepohľadať staré „pripináčiky," ktoré ste ako tínedžerka tak rada nosili na školskej taške a nepripnúť ich na klobúk? Retro vzhľad a originalita Vás bezpochyby spravia nekorunovanou kráľovnou každého večierka.

    7002

    Súvisiace články