Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. august 2011

Farby pre sezónu jeseň/zima 2011

Tieto farebné palety pre jeseň a zimu 2011 pochádzajú z dielne spoločnosti Design Options, ktorá sídli v Južnej Kalifornii a venuje sa prepovedaniu módnych trendov. Ich pohľad na vec je do značnej miery ovplyvnený lokalitou, v ktorej sa pohybujú a preto sa úplne nezhodujú s niektorými tohtoročnými globálnymi farebnými trendmi.

Farby pre sezónu jeseň/zima 2011

Tieto farebné palety pre jeseň a zimu 2011 pochádzajú z dielne spoločnosti Design Options, ktorá sídli v Južnej Kalifornii a venuje sa prepovedaniu módnych trendov. Ich pohľad na vec je do značnej miery ovplyvnený lokalitou, v ktorej sa pohybujú a preto sa úplne nezhodujú s niektorými tohtoročnými globálnymi farebnými trendmi. Napriek tomu sú zaujímavé a určite použitelné aj na Slovensku.


Podľa spoločnosti Design Options je pre sezónu jeseň / zima 2011 príznačných týchto päť farebných trendov:

Nu Vogue Mestská romantika Na pokraji noci
fall2011color-Nu_Vogue fall2011color-Mestsk_romantika fall2011color-Na_pokraji_noci
Avantgardný a smerodatný šmrnc. Bronzové tóny typické pre sochy dávnych dôb prezentujú neohrozeným sebavedomím a vierou. Vlneným tkaninám dodáva podmanivý pôvab mix olivovo zelených a jasne zlatých vlákien. Príbeh veľkomestskej melodrámy. Temné tóny polnočnej modrej, striebornej a šedej reprezentujúce kultúrnu rozmanitosť a kosmopolitnú spoločnosť vyvažuje dekoratívne prešívanie a dômyselný strih. Mestská nostalgia. Za hranicami temnoty. Tajomné odtiene lesnej zelenej a slivkovej umocňujú okraje s flitrami a šifónovými volánikmi. Hodváb v tmavej fialovej symbolizujúcek hojnosť. Strieborné odlesky pridávajú ozdobným motívom zmysel.
Hľadači pokladov Pod vplyvom luny  
fall2011color-Hadai_pokladov fall2011color-Pod_vplyvom_luny  
Po stopách extravagantnej ornamentálnosti. Oblečte sa do tých najjemnejších tkanín a hodvábu v zvodných odtieňoch sexy ružovej. Na sieťovaných úpletoch sa spájajú hnedé a oranžové tóny symbolizujúce úrodu a hojnosť. Okúzlený a romanticky zmyselný. Nostalgické zeleno-žlté tóny sa rytmicky striedajú so sýtou tyrkysovou a tmavou bordovou. Uprostred mäkkých vzorov na zamate kráľovsky modrej farby sa trblietajú stopy medeného prachu.  
    4689

    Súvisiace články