Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Outfit dňa / 14. jún 2012

OUTFIT DŇA Kate Middleton

Titul outfit dnešného dňa si vyslúžilo oblečenie Kate Middleton, vojvodkyne z Cambridge a manželky britského princa Williama.Počas návštevy jubilujúcej kráľovnej Alžbety v Nottinghame sa Kate ukázala v tvídovom kabáte od Missoni, ktorý skombinovala s klobúčikom od Rachel Trevor Morgan a lodičkami z dielne LK Bennett. Niektorým bystrozrakým novinárom však neunikol detail, že štýlová vojvodkyňa už jednotlivé kúsky svojej garderóby mala dávnejšie oblečené.

OUTFIT DŇA Kate Middleton

14. 6. 2012

Titul outfit dnešného dňa si vyslúžilo oblečenie Kate Middleton, vojvodkyne z Cambridge a manželky britského princa Williama.

Počas návštevy jubilujúcej kráľovnej Alžbety v Nottinghame sa Kate ukázala v tvídovom kabáte od Missoni, ktorý skombinovala s klobúčikom od Rachel Trevor Morgan a lodičkami z dielne LK Bennett. Niektorým bystrozrakým novinárom však neunikol detail, že štýlová vojvodkyňa už jednotlivé kúsky svojej garderóby mala dávnejšie oblečené. Ste presvedčení, že manželka princa Williama sa ako príslušníčka monarchie postarala o faux pas? Alebo jej v duchu tlieskate za odvahu ukázať, že využívanie módnych kúskov na rôzne príležitosti a ich kombinovanie je vcelku normálna vec? 


1_1492 
 

    2630

    Súvisiace články