Najočakávanejšia prehliadka roka je konečne tu! Jej premiéru síce zažijeme až 2.decembra, no už teraz si môžeme pozrieť všetky modely, ktoré sa na prehliadkovom móle objavili.

Prehliadka bola rozdelená do 7 sekcií, ktoré prezentovali rôzne pohľady na módu a spodnú bielizeň. Nechýbala ani kolekcia Victoria’s Secret x Mary Katrantzou či línia PINK.

 

title2

 

 

Glam Royal

Línia inšpirovaná glam rockom bola plná károvaného vzoru, skladaných sukní a iných rock’n rollových prvkov. Bola ženská a zároveň veľmi silná.

 

 

Downtown Angels

Moderná, mestská línia, ktorá sa sústredila okolo módnych trendov, ktorým dominuje street wear a športové prvky. Nechýbali logá, potlače a oversized siluety.

 

 

Victoria’s Secret x Mary Katrantzou

Najfarebnejšia línia vznikla v spolupráci s britskou dizajnérkou Mary Katrantzou, ktorá do kolekcie pretavila svoj typický kvetinový vzor inšpirovaný jej gréckymi koreňmi.

 

 

Golden Girls

Ženská, zmyselná a veľmi jemná, taká bola kolekcia Golden Girls, v ktorej nechýbalo množstvo čipky, pierok a trblietavých detailov.

 

 

Flights of Fantasy

Bohaté výšivky, opulentná čipka a luxusné materiály v jemne metalických tónoch modrej či ružovej pripomínali modernú verziu aristokratickej módy.

 

 

Pink

Kolekcia PINK je zakaždým hravá, veselá a mladistvá. Bolo to tak aj počas tejto prehliadky. Modely boli moderné a uvoľnené.

 

 

Celestial Angels

V línii Celestial Angles sa snúbila čierna a zlatá. Pripomínala tak nočnú oblohu posiatu hviezdami. Bola magická a tajomná.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaZuzana Stráská a jej svadba snov

Možno si poviete, že je to klišé, ale „svadba snov“ v prípade našej kolegyne Zuzky platí do bodky. Vizuálne aj atmosférou. Česká...


Trendy móda | 20.aug 2019

Ako sa fast fashion značky snažia byť ud...

O udržateľnosti a ekológii v súvislosti s módou sa dnes hovorí veľa. Tomuto trend preto museli skôr či neskôr podľahnúť aj fast fashion značky...


Trendy móda | 20.aug 2019

Power Couple: Oranžová & ružová

Oranžová zažila toto leto obrovský boom a ružová je stálicou v letnom šatníku. Avšak až teraz, na sklonku jesene, sa tieto dve...


Trendy móda | 20.aug 2019

Najpopulárnejšie značky sezóny

Ako dokáže niekto s istotou zhodnotiť, ktoré značky sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Sú za tým dáta. Nákupná platforma Lyst v...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...