5.septembra sa uskutočnila čarovná módna prehliadka, ktorá pre svojich pozorovateľov predstavila nezabudnuteľnú show s tematikou začarovaného lesa. Módna prehliadka sa uskutočnila v Arena di Verona a okrem Chiary Ferragni či Sarah Jessicy Parker sme sa jej zúčastnili aj my!

 

intimissimi

 

 

V pozvánke nás Intimissimi pozvala na cestu do začarovaného lesa, ktorý priviedol k životu rozprávky a zvodnú, ženskú silu. Aréna bola od začiatku zahalená do rozprávkovej atmosféry, ktorú umocňovala tajná záhrada, starý skleník, v ktorom sme sa takmer stratili, ozveny spevu vtákov a šuchot motýlích krídel, jednoducho sme sa ocitli v modernej rozprávke.

V Začarovanom lese dominoval majestátny luster, ktorý efektne osvetľoval prehliadkové mólo, po ktorom sa prechádzali éterické bytosti- modelky Intimissimi stelesňujúce víly, bohyne a femme fatale. Predviedli nielen elegantnú spodnú bielizeň, ale aj luxusné pyžamá a kimoná, či korzety. Ženské siluety a zmyselné materiály ako priehľadný tyl, čipka či hodváb boli zdobené kamienkami a flitrami, ktoré vytvárali tajomné a zároveň čarovné efekty.

 

 

Ako prvá na mólo zahalené do lístia vstúpila očarujúca Irina Shayk, ktorá je ambasádorkou značky a dokonale symbolizuje osudovú ženu a dušu Intimissimi. Okrem Iriny sa na móle objavila aj nádherná Isabeli Fontana a Anne V. Okrem dám sa do Začarovaného lesa vydali aj páni, ktorí odprezentovali kúsky na spanie.

 

Foto: Intimissimi

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2019

Inteligentné hodinky od Louis Vuitton

Inteligentné hodinky začínajú postupne vytláčať tie klasické z trhu. Už nám nestačí, aby slúžili ako doplnok a ukazovateľ času, ale...


Módne ikony | 17.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 17.jan 2019

Valentino a Birkenstock predstavujú kola...

V rámci aktuálne prebiehajúceho pánskeho Fashion Week-u v Paríži, značka Valentino predstavila svoju najnovšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojila so značkou...


Trendy móda | 16.jan 2019

Na túru do mesta

Určite ste si všimli, že turistická obuv sa už nenosí iba na hory, ale aj na Týždne módy. Túto športovú...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...