Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 15. november 2011

Not fashion alone

Dňa 19. novembra 2011 sa v múzeu Palác Wilanón vo Varšave pod vedením Rakúskeho predsedníctva Platformy Kultúry Strednej Európy (PCCE), uskutoční medzinárodná módna prehliadka pod názvom „Not Fashion Alone" – Contemprary Fashion from Central Europe, sprevádzaná ďalšími zaujímavými podujatiami.PCCE podujatie „Contemprary Fashion from Central Europe" (Súčasná móda v Strednej Európe) sa začne 19.

Not fashion alone

15. 11. 2011

Dňa 19. novembra 2011 sa v múzeu Palác Wilanón vo Varšave pod vedením Rakúskeho predsedníctva Platformy Kultúry Strednej Európy (PCCE), uskutoční medzinárodná módna prehliadka pod názvom „Not Fashion Alone" – Contemprary Fashion from Central Europe, sprevádzaná ďalšími zaujímavými podujatiami.

Kpia__02-Bittner-01_dlhaPCCE podujatie „Contemprary Fashion from Central Europe" (Súčasná móda v Strednej Európe) sa začne 19. novembra 2011 o 15:00, v Rakúskom kultúrnom fóre vo Varšave diskusiou o súčasných trendoch v móde. Módni návrhárov z piatich zúčastnených krajín PCCE, samotní zástupcovia PCCE a zástupcovia médií, rovnako ako aj pozvaní hostia sa zúčastnia otvorenej diskusie, za ktorou bude nasledovať tlačová konferencia.

Podujatie bude pokračovať v oranžérií múzea Palác Wilanów vernisážou výstavy fotografií mladých poľských dizajnérov pod názvom „Young Polish Designers." Neskôr bude nasledovať koncert známeho rakúskeho jazzového tria Brein's Café.

Večerný program – samotná módna prehliadka – sa bude konať v rovnako nádhernej oranžérii a divákom predstaví súčasnú módnu tvorbu zúčastnených krajín PCCE. Jeden módny návrhár z každej krajiny predstaví svoju najnovšiu kolekciu.
                                                                                                                                              fero_miklosko
Fero Mikloško, ktorý bude Slovensko reprezentovať ako víťaz na základe výberového konania organizovaného Ministerstvom Zahraničných Vecí SR, je pripravený na najvyššej úrovni a s noblesou jeho tvorbe vlastnou jednoznačne obhájiť svoj návrhársky talent a krajčírske umenie, ktoré má taktiež u nás tradíciu a je naďalej vyhľadávané aj v súčasnosti, napriek intenzívnemu vplyvu a zastúpeniu konfekčných odevov na našom trhu. Pod svojou značkou MIKLOSKO FASHION DESIGN pri tejto príležitosti predstaví kolekciu kokteilových a spoločenských modelov z kolekcie Couture jeseň/zima 2011 – 2012 pozostávajúcu z desiatich exkluzívnych modelov.

Viac informácií nájdete na tejto stránke 

    6590

    Súvisiace články