Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 12. september 2011

Agnés b. - v jednoduchosti je krása

Agnés b. narodená ako Agnès Andrée Marguerite Troublé v roku 1941 vo Versailles, predstavila svoju novú kolekciu na obdobie jeseň/zima 2011.

Agnés b. - v jednoduchosti je krása

12.9.2011


Agnés b. narodená ako Agnès Andrée Marguerite Troublé v roku 1941 vo Versailles, predstavila svoju novú kolekciu na obdobie jeseň/zima 2011. Nezaprela svoj vkus, eleganciu a šarm a tak vznikli krásne, trendové a jedinečné kúsky, po ktorých zatúži nejedná žena.

Agnés b. sa tentoraz nechala inšpirovať jednoduchosťou a praktickosťou. Pre svoju kolekciu zvolila odtiene prislúchajúce možno trochu ponurej, no zároveň teplej jeseni. Čierna, šedá, tmavozelená, ale aj ohnivá červená a béžová. To sú farby, ktoré budú podľa Agnés b. dominovať v našich šatníkoch v najbližších sezónach.

Módna dizajnérka sa pri svojej práci riadila heslom: pohodlnosť nadovšetko. Práve preto je väčšina jej modelov vyrobená z príjemnej bavlny, vlny, mohéru či zamatu, ktorý dodáva pocit ľahkosti a luxusu. Všetky modely sú jednoduché, no nápadité. Vyžaruje z nich ženskosť a kreativita. Každý model je jedinečný, výnimočný a doplnený nápaditým detailom. Či už je to výrazný volán na golieriku, alebo dvojradové zapínanie gombíkov na veste.

Ako ochrana pred vetrom, dažďom a nepríjemným jesenným počasím poslúžia počas nadchádzajúceho obdobia klobúky. Slávia svoj veľkolepý návrat a sú výraznou dominantou, ktorá sa nesie celou kolekciou. Aký štýl klobúčika zvolíte, je na vás. Možno sa necháte inšpirovať kapitánom Jackom Sparrow a jeho kapitánskym klobúkom a možno dáte prednosť jednoduchej elegancii a klasike či nesmrteľnému baretu. Určite je z čoho vyberať.

 

01_agnes  02_agnes
 04_agnes  06_agnes
 09_agnes  11_agnes
 14_agnes  17_agnes
 24_agnes  40_agnes
 43_agnes  49_agnes

 

pripravila: Katarína Segešová

 

    3126

    Súvisiace články