Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 27. jún 2012

Diamantový golier od Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld miluje luxus, prepych a okázalosť. (Stačí sa opýtať jednej zo slúžok, ktorej hlavnou náplňou je opatera Karlovho mačiatka menom Choupette.) Preto by nás ani nemalo prekvapiť jeho najnovšie dielo – diamantový golier za 37 500$.Tento luxusný kúsok, ktorý sa skladá z niekoľkých čiernych diamantov a jedného smaragdovozeleného, je určený pre luxusnú Net-A-Porter kolekciu.

Diamantový golier od Karla Lagerfelda

27. 6. 2012

Karl Lagerfeld miluje luxus, prepych a okázalosť. (Stačí sa opýtať jednej zo slúžok, ktorej hlavnou náplňou je opatera Karlovho mačiatka menom Choupette.) Preto by nás ani nemalo prekvapiť jeho najnovšie dielo – diamantový golier za 37 500$.

Tento luxusný kúsok, ktorý sa skladá z niekoľkých čiernych diamantov a jedného smaragdovozeleného, je určený pre luxusnú Net-A-Porter kolekciu. Na vlastné oči si ho budete môcť pozrieť od 28. júla do 4 júla v Masterpiece, v Londýne. Následne bude golier vydražený a jeho nový majiteľ získa aj pôvodný návrh Karlovho náčrtu. Časť z výťažku bude venovaná aj CLIC Sargent, charite pomáhajúcej deťom s rakovinou.

Samotný Lagerfeld o svojom golieri vyhlásil: „Som známy svojou láskou k vysokým golierom a preto som chcel vytvoriť skutočne zberateľský kus. Tento golier je skutočné umelecké dielo." 


karlkollar1 

pripravila: Katarína Segešová

 

    2484

    Súvisiace články