Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 7. máj 2012

Anna Dello Russo navrhne extravagantné doplnky pre H&M

H&M s hrdosťou oznamuje špeciálnu spoluprácu s módnou ikonou, legendou sveta módy, Annou Dello Russo. Táto modla blogosféry, ktorej nápadné odevy neúnavne dokumentujú a šíria svetom internetu módni fotografi, opäť dokázala svoj jedinečný zmysel pre štýl, keď vytvorila špeciálnu kolekciu doplnkov pre H&M.Táto nehanebne oslnivá, krásna a hravá kolekcia je dokonalým spôsobom, ktorým Anna Dello Russo vyjadruje svoju chuť zdobiť.

Anna Dello Russo navrhne extravagantné doplnky pre H&M

7. 5. 2012

H&M s hrdosťou oznamuje špeciálnu spoluprácu s módnou ikonou, legendou sveta módy, Annou Dello Russo. Táto modla blogosféry, ktorej nápadné odevy neúnavne dokumentujú a šíria svetom internetu módni fotografi, opäť dokázala svoj jedinečný zmysel pre štýl, keď vytvorila špeciálnu kolekciu doplnkov pre H&M.

Táto nehanebne oslnivá, krásna a hravá kolekcia je dokonalým spôsobom, ktorým Anna Dello Russo vyjadruje svoju chuť zdobiť. Na pultoch približne 140 predajní po celom svete a na internete nájdete kolekciu od 4. októbra 2012, keď bude vrcholiť svetové turné týždňov módy. Kolekciu tvorí bižutéria, slnečné okuliare, topánky, tašky a cestovný kufor a zákazníci H&M si môžu tieto jedinečné kúsky kúpiť za prijateľné ceny.


Kpia__1262_w40_FIT_03


„Táto spolupráca ma nesmierne teší, je to prvý raz, čo spoločnosť H&M vytvorila špeciálny projekt, na ktorom spolupracuje Fashion Director. Je to príznak dôležitej evolúcie v móde a pre mňa je nielen vzrušujúcim zážitkom, ale aj veľkou poctou, že si do jeho vedenia vybrali práve mňa. Snažila som sa vytvoriť prekrásne doplnky, ktoré je nemožné nájsť. Ako stylistka viem, že doplnky sú nevyhnutné, predstavujú osobné vylepšenie každého outfitu. S týmito modelmi sa môže každý zabaviť a obyčajný deň premeniť na fantastický deň plný módy," tvrdí Anna Dello Russo.

„Bolo nanajvýš ohromujúce pracovať s Annou Dello Russo na tomto projekte, ktorý je úplne odlišný od všetkého, čo sme robili doteraz. Anna má fantastické oko a výrazný vkus, nehovoriac o tom, že je to skutočná módna ikona. Navrhla extravagantnú kolekciu doplnkov, ktorá nadchne všetkých zákazníkov H&M a každého milovníka módy. Kolekcia je oslavou výstrednosti, fantázie a ozdobnosti," hovorí Margareta van den Bosch, kreatívna poradkyňa v H&M.


Kpia__1262_w40_FIT_08


Anna Dello Russo, ktorú známy fotograf Helmut Newton opísal ako „módneho maniaka", predstavuje jednu z hnacích síl súčasnej módy. Svojím bezkonkurenčným citom pre módu formovala spôsob, akým sa na ňu v súčasnosti pozeráme, keď pracovala v časopise Vogue Italia, kde vyše dvanásť rokov pôsobila ako módna redaktorka. Spolupracovala s fotografmi, ako je Helmut Newton, Michel Comte, Walter Chin a neskôr bola šéfredaktorkou časopisu L'Uomo Vogue. Dello Russo, ktorá je momentálne Fashion Director at Large (všeobecná módna riaditeľka) a kreatívna poradkyňa v časopise Vogue Japan, je miláčikom módnych blogerov, ktorých vždy nadchne svojimi extravagantnými odevmi a nespočetnými výmenami oblečenia počas svetových týždňov módy.

 

text: H&M

foto: Magnus Magnusson

 

    3726

    Súvisiace články