Ikonická Anna je zrejme najznámejšou šéfredaktorkou módnych magazínov na celom svete. Každý ju okamžite spozná podľa jej typického účesu, ktorý nezmenila už celé dekády, podľa slnečných okuliarov a prísneho výrazu. Avšak aj jej módna uniforma je okamžite rozpoznateľná z diaľky. Z čoho pozostávajú jej must have kúsky?

 

anna

 

 

Maxi šaty

Videl niekto niekedy Annu v nohaviciach? My teda nie. Zväčša ju môžeme vidieť v dlhých alebo aspoň midišatách puzdrového strihu, ktoré vynikajú zaujímavou potlačou alebo minimálne štruktúrou.

Naše tipy:

Foto: Rachel Zoe, Topshop, Topshop, ZARA

 

 

Dlhý kabát

Obľúbené šaty počas chladnejších dní doplní dlhým kabátom. Zvyčajnte je dokonale doladený k poltači alebo farbe šiat, ale aj obuvi, ktorú má práve na sebe.

Naše tipy:

Foto: Chloé, Gucci, Topshop, ZARA

 

 

Slnečné okuliare

Po jej typickom účese sú slnečné okuliare zrejme jej najväčším poznávacím znamením. Má ich na sebe takmer vždy, častokrát aj v interiéri, napríklad počas módnych prehliadok.

Naše tipy:

Foto: Alaia, Givenchy, Topshop, ZARA

 

 

Topánky na vyššom podpätku

V zime to sú čižmy na podpätku, v lete lodičky alebo sandále. Zakaždým ide o nadčasové modely, ktoré však majú vyšší podpätok. Dokonale dotvárajú celý Annin look, sú elegantné a classy.

Naše tipy:

Foto: Gianvito Rossi, Topshop, Topshop, ZARA

 

 

Midi sukňa

Ak to nie sú šaty, tak je to sukňa. Občas vymení svoju klasiku, ktorú predstavujú šaty za midi sukňu, takisto puzdrového strihu. Pri honosnejších akciách sme ju však už zazreli aj v diorovskej New Look siluete.

Naše tipy:

Foto: Chloé, Marni, Topshop, ZARA

 

Annine outfity

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.sep 2019

Topánky ku širokým nohaviciam

Široké nohavice sa stali jedným z najobľúbenejších letných kúskov a skvelou alternatívou k džínsom. Sú pohodlné a pritom maximálne elegantné. Postaviť na nich celý...


Módne ikony | 16.sep 2019

Kaia Gerber a jej módna uniforma

Mladá modelka, dcéra legendárnej Cindy Crawford, má zrejme módu v krvi. Má svoj štýl, ktorý nepodlieha trendom, je mladistvý a...


Módne prehliadky | 16.sep 2019

Fashion LIVE! 2019 prinesie niekoľko nov...

Najväčšie módne podujatie na Slovensku, Fashion LIVE! si pre tento ročník pripravilo niekoľko noviniek. Prebehne už počas prvého októbrového víkendu...


Celebrity | 13.sep 2019

Móda z festivalového koberca v Toronte

Kanadu navštívilo počas uplynulých niekoľko dní množstvo celebritných mien. Medzinárodný filmový festival TIFF, ktorý je vo svojej polovici, ponúkol prítomným...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...