Svoju kariéru odštartovali ako bloggerky či instagrammerky, dnes sú z nich aj úspešné podnikateľky. Svoj osobitý štýl dokázali pretaviť do vlastných módnych značiek, ktoré sú na dobrej ceste si získať svetovú klientelu. Predstavujeme vám najzaujímavejšie značky, ktoré založili insta-girls.

 

titleEmma Rowen Rose v modeli svoje značky Rowen Rose, foto: @emmarowenrose (Instagram)

 

 

María Bernad: Les Fleurs Studio

Španielka vytvorila túto značku v roku 2017 a slúžiť má ako destinácia na nákup štýlových vintage kúskov, ale aj línie oblečenia, doplnkov a domácich dekorácií navrhnutých samou Maríou. Všetky produkty sú však dokonalým odrazom jej štýlu, sú ženské, inšpirované retrom.

1  2 

 

 

Chloé Harrouche: LouLou Studio

LouLou Studio je relatívne novou značkou, vznikla len v roku 2018, no okamžite si módny svet získala svojimi jemnými svetríkmi. Vytvára uvoľnené pletené kúsky v neutrálnych, ktoré definuje ako androgénne. Minimalistické dizajny sú ako stvorené pre každodenné outfity.

3 4

 

 

Blanca Miró: La Veste

La Veste je španielky výraz pre blazer a pomenúva tiež značku, ktorú založila Blanca Miró a dizajnérka Maria de la Orden. Ako názov napovedá, sústreďuje sa najmä na saká, no nevyhýba sa ani klobúkom či nohaviciam. Všetko je farebné, veselé, presne ako Blancin šatník a navyše ručne vyrobené v Španielsku.

5 6

 

 

Celine Aagaard: Envelope1976

Značku založila skúsená Celine Aagaard, ktorá v módnom priemysle strávila viac ako 20 rokov. Filozofiou značky je dokázať, že aj udržateľná móda môže byť trendy. Všetko je zároveň nadčasové, elegantné a versatilné.

7 8

 

 

Lizzy van der Ligt: Le Café Noir Studio

Holandská stylistka a influencerka sa rozhodla založiť svoju značku na hravých tričkách so zaujímavými potlačami a športovom štýle. Inšpiruje sa svojim cestovaním a hudobnými festivalmi. Kombinuje základné siluety s výraznými farbami.

9  10 

 

 

Gala Gonzalez: Amlul

Gala je považovaná za Chiaru Ferragni Španielska pretože bola prvou lokálnou módnou bloggerkou. Jej úspech jej dovolil založiť značku Amlul, ktorá je inšpirovaná nikdy nekončiacim letom a neuznáva módne sezóny. Sústreďuje sa najmä na romantické a dievčenské dizajny šiat, sukní či topov.

11  12 

 

 

Jessica Mercedes Kirschner: Veclaim

V susednom Poľsku sa takisto zrodila insta-star, jej meno síce neznie poľsky, no fanúšikom to nevadí. Takmer milión followerov pretavila do úspešného biznisu postaveného na boho minimalizme. Okrem Veclaim má na konte aj značku plaviek Moiess.

13  14 

 

 

Emma Rowen Rose: Rowen Rose

Značka Rowen Rose je presne taká, akú by ste čakali od rodenej Parížanky, no so štipkou prekvapivosti. Chic, moderné siluety sa tu spájajú so zaujímavými farbami, ktoré by mnohí považovali za odvážne. Ženské detaily a nečakané prvky zase odkazujú na svoj francúzsky šarm.

15 16

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...


Trendy móda | 14.jún 2019

Givenchy predstavuje teniskovú kolaborác...

Prvá prehliadka pánskej kolekcie Givenchy pod vedením Clare Waight Keller predstavila aj zaujímavú kolaboráciu. Módny dom sa spojil so značkou...


Trendy móda | 13.jún 2019

Ako sa nosí crop top vo svete?

Jeden kúsok a má toľko tvárí. Každý si ho dokáže prispôsobiť k svojmu štýlu a pritom dokáže zachovať jeho podstatu...


Trendy móda | 13.jún 2019

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...