Všetky tie outfity, ktoré nám ukazujú známe osobnosti na sociálnych sieťach nevznikli len tak, počas uponáhľaného rána. Ide o dokonale premyslené kreácie talentovaných stylistiek. Či už ide o červený koberec na udeľovaní Oscarov, alebo street style počas Týždňov módy, o outfity celebrít sa starajú tieto kreatívne ženy.

Mimi Cuttrell, @mimi

Mimi je osoba zodpovedná za všetky tie štýlové outfity, ktoré ste mohli vidieť na Belle, Gigi, ale aj Sare Sampaio či Priyanke Chopre. Newyorčanka presne vie, čo práve letí, nebojí sa experimentovať, ale aj využívať klasiky. Jej výtvory môžete vídavať nielen v uliciach ako off-duty outfity, ale aj na červenom koberci od MET Gala až po Cannes. Stránka Revolve ju navyše ocenila aj cenou Stylist of the Year.

title

 

 

Kate Young, @kateyoung

Z asistentky Anny Wintour na jednu z najúspešnejších stylistiek súčasnosti. Znie to ako alternatívny scenár filmu Diabol nosí Pradu, no pre Kate sa stal realitou. Odborný portál Business of Fashion ju zaradil medzi 500 najvplyvnejších ľudí, ktorí formujú módny priemysel a medzi jej klientky patrí Margot Robbie, Selena Gomez či Sienna Miller. Navyše pracuje pre módne značky ako konzultantka.

3  4 

 

 

Maeve Riley, @stylememaeve

Maeve má skutočne unikátny štýl, ktorý kombinuje hip-hopové prvky s modernými. Zaujala množstvo známych osobností vrátane Hailey Bieber či Demi Lovato. Začala však ako kostýmová dizajnérka, ktorá sa starala najmä o outfity v hudobných klipoch pre 50 Cent či Chrisa Browna. Skúša aj kostýmový dizajn vo filmoch a seriáloch, no jej kreativitu môžete vidieť najmä v uliciach a na červených kobercoch.

5 6

 

 

Marni Senofonte, @marnixmarni

Stylistka známa svojou láskou ku farbám tvrdí, že čiernu na sebe nemala už 20 rokov. Jej kariéru odštartovala Lauren Hill, ktorá ju požiadala, aby jej robila styling počas turné. Odvtedy sa k nej pridali ďalšie celebrity vrátane Kendall Jenner, Emily Ratajkowski či Beyoncé. Postarala sa o mnohé z preslávených outfitov, ktoré ste mohli vidieť na červenom koberci či v uliciach.

7 8

 

 

Monica Rose, @monicarosestyle

1,2 milióna followerov na Instagrame súhlasí, že Monicin štýl je jednoducho potešením pre oči. Milujú ju modelky od Lily Aldridge cez Chanel Iman až po herečky vrátane Shay Mitchell či Kardashianky. Jej výtvory sa objavujú v uliciach, na červenom koberci, ale aj v reklamných kampaniach a módnych editoriáloch.

9 10

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...


Trendy móda | 14.jún 2019

Givenchy predstavuje teniskovú kolaborác...

Prvá prehliadka pánskej kolekcie Givenchy pod vedením Clare Waight Keller predstavila aj zaujímavú kolaboráciu. Módny dom sa spojil so značkou...


Trendy móda | 13.jún 2019

Ako sa nosí crop top vo svete?

Jeden kúsok a má toľko tvárí. Každý si ho dokáže prispôsobiť k svojmu štýlu a pritom dokáže zachovať jeho podstatu...


Trendy móda | 13.jún 2019

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...