Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ikonu. Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie Kate Moss? Sú to klobúky, minišaty či saká? Týchto 5 kúskov dokonale vystihuje jej módnu uniformu, ktorej je verná dlhé roky.

Minišaty

Nič sa k sebe nehodí tak, ako minišaty ku Kate Moss. Jej dokonalé nohy si zaslúžia pozornosť aj dnes, čo vie aj ona. Práve preto je stále môžeme vidieť v tých najzaujímavejších modeloch.

kate

 

 

Klobúky

Modelka je zároveň stelesnením britského street stylu, ktorý by sa nezaobišiel bez klobúkov. Podčiarkujú jej neviazanú osobnosť a rebelský štýl ovplyvnený rockom.

3

 

 

Zvieracie vzory

Zvieracie vzory nosila ešte predtým, ako sa do nich zamiloval celý Instagram. Ostala im verná aj vtedy, keď na nich zanevrela módna verejnosť. Hodia sa k jej osobnosti a sú základom jej štýlu.

5 

 

 

Saká

Zaujímavých sák má v šatníku neúrekom. Oversized, elegantné, trblietavé či vyšívané, jednoduché na akúkoľvek príležitosť. Niekedy ich skombinuje s džínsami, inokedy zase s obľúbenými minišatami.

6

 

 

Vysoké podpätky

Zahliadnuť Kate v teniskách či topánkach na nízkych podpätkoch je takmer nemožné. Modelka totiž miluje lodičky, sandále či čižmy na vyšších podpätkoch či platformách. Aj tieto kúsky podčiarkujú jej britsko-rockovú estetiku.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najtrendovejšie materiály sezóny

Trendy sa netýkajú iba strihov, farieb či vzorov. Zasahujú aj do samotných materiálov, ktoré sa pri ...

Módna uniforma podľa Kate Moss

Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ik...

Aimee Song uvádza vlastnú značku!

Pokiaľ vám meno Aimee Song nič nehovorí, určite poznáte jej „značku“ Song of Style. Aimee je zaklada...