Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ikonu. Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie Kate Moss? Sú to klobúky, minišaty či saká? Týchto 5 kúskov dokonale vystihuje jej módnu uniformu, ktorej je verná dlhé roky.

Minišaty

Nič sa k sebe nehodí tak, ako minišaty ku Kate Moss. Jej dokonalé nohy si zaslúžia pozornosť aj dnes, čo vie aj ona. Práve preto je stále môžeme vidieť v tých najzaujímavejších modeloch.

kate

 

 

Klobúky

Modelka je zároveň stelesnením britského street stylu, ktorý by sa nezaobišiel bez klobúkov. Podčiarkujú jej neviazanú osobnosť a rebelský štýl ovplyvnený rockom.

3

 

 

Zvieracie vzory

Zvieracie vzory nosila ešte predtým, ako sa do nich zamiloval celý Instagram. Ostala im verná aj vtedy, keď na nich zanevrela módna verejnosť. Hodia sa k jej osobnosti a sú základom jej štýlu.

5 

 

 

Saká

Zaujímavých sák má v šatníku neúrekom. Oversized, elegantné, trblietavé či vyšívané, jednoduché na akúkoľvek príležitosť. Niekedy ich skombinuje s džínsami, inokedy zase s obľúbenými minišatami.

6

 

 

Vysoké podpätky

Zahliadnuť Kate v teniskách či topánkach na nízkych podpätkoch je takmer nemožné. Modelka totiž miluje lodičky, sandále či čižmy na vyšších podpätkoch či platformách. Aj tieto kúsky podčiarkujú jej britsko-rockovú estetiku.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...