Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ikonu. Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie Kate Moss? Sú to klobúky, minišaty či saká? Týchto 5 kúskov dokonale vystihuje jej módnu uniformu, ktorej je verná dlhé roky.

Minišaty

Nič sa k sebe nehodí tak, ako minišaty ku Kate Moss. Jej dokonalé nohy si zaslúžia pozornosť aj dnes, čo vie aj ona. Práve preto je stále môžeme vidieť v tých najzaujímavejších modeloch.

kate

 

 

Klobúky

Modelka je zároveň stelesnením britského street stylu, ktorý by sa nezaobišiel bez klobúkov. Podčiarkujú jej neviazanú osobnosť a rebelský štýl ovplyvnený rockom.

3

 

 

Zvieracie vzory

Zvieracie vzory nosila ešte predtým, ako sa do nich zamiloval celý Instagram. Ostala im verná aj vtedy, keď na nich zanevrela módna verejnosť. Hodia sa k jej osobnosti a sú základom jej štýlu.

5 

 

 

Saká

Zaujímavých sák má v šatníku neúrekom. Oversized, elegantné, trblietavé či vyšívané, jednoduché na akúkoľvek príležitosť. Niekedy ich skombinuje s džínsami, inokedy zase s obľúbenými minišatami.

6

 

 

Vysoké podpätky

Zahliadnuť Kate v teniskách či topánkach na nízkych podpätkoch je takmer nemožné. Modelka totiž miluje lodičky, sandále či čižmy na vyšších podpätkoch či platformách. Aj tieto kúsky podčiarkujú jej britsko-rockovú estetiku.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...