Keď sa povie Jackie Kennedy, väčšine pravdepodobne napadne jej kostým Chanel alebo typické klobúky. Jej štýl však bol omnoho rôznorodejší a mnohé kúsky z jej šatníka sú relevantné aj dnes. Ako by teda vyzeral moderný šatník podľa Jackie?

 

jackie

 

 

Áčková sukňa

60. a 70. roky sa na jej štýle odrazili aj vo forme áčkovej minisukne. Tá je samozrejme trendy aj dnes. Jackie ju často kombinovala s blúzkami alebo sakom.

miu miuMiu Miu

 

 

Leopardie vzory

Bývalá prvá dáma sa nebála ani divokejších vzorov. Pokojne išla aj do zvieracej potlače, napríklad leopardej, čo dokonale zapadá aj do dnešných trendov.

zara2ZARA

 

 

Sukňový kostým

Sukňový kostým sa stal jedným z najväčších hitov sociálnych sietí. Nosiť ho začali všetci od modeliek až po influencerky. Nemusí ísť pritom iba o Chanel, a svoje miesto si našli aj športovejšie verzie založené napríklad na logách.

topshopTopshop

 

 

Trench coat

Kúsok, ktorý nevyjde z módy, versatilná súčasť šatníkov, ktorá vytvorí elegantný look. Využiť sa dá samozrejme aj na moderné spôsoby, čo by Jackie zaručene využila.

topshop2Topshop

 

 

Monochromatické outfity

Biela, čierna, hnedá, ťavia sa v jej outfitoch miešali s farebnými akcentmi v detailoch, prípadne k ním pridala modrú v džínsovine. Bola verná klasikám a vedela z nich vyťažiť maximum.

malone souliersMalone Souliers
zaraZara

 

 

To najlepšie zo šatníka Jackie:

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najtrendovejšie materiály sezóny

Trendy sa netýkajú iba strihov, farieb či vzorov. Zasahujú aj do samotných materiálov, ktoré sa pri ...

Módna uniforma podľa Kate Moss

Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ik...

Aimee Song uvádza vlastnú značku!

Pokiaľ vám meno Aimee Song nič nehovorí, určite poznáte jej „značku“ Song of Style. Aimee je zaklada...