Influenceriek, ktoré prerazili aj mimo Instagramu či vlastného blogu nie je na svete veľa, no o to viac sú inšpiratívne. Týchto 5 má svoje úspešné spoločnosti a navyše aj vydali knihy, v ktorých vám o nich povedia. Inšpirácia a poriadna dávka štýlu v jednom.

 

book

 

 

Estée Lalonde: Bloom

Obľúbená kanadská youtuberka a beauty bloggerka vydala svoju knihu už v roku 2016. Je to v podstate jej autobiografia, v ktorej rozoberá svoju cestu a ako sa vypracovala na osobnosť, ktoru je dnes. Hovorí nielen o podnikateľskom, ale aj osobnostnom rozvoji.

1 11

 

 

Aimee Song: Capture Your Style

Aimee Song poznáte z jej blogu Song of Style, ktorý patrí medzi prvé módne blogy, ktoré prerazili medzi masami. V tejto knihe hovorí o tom, ako ísť na Instagram, rozoberá filtre, aplikácie, ale aj styling jedla či outfitov. Jednoducho vám ponúka návod, ako sa stáť úspešnou influencerkou alebo ako vybudovať značku.

2  22 

 

 

Leandra Medine: Man Repeller: Seeking Love, Finding Overalls

Autorku úspešného blogu Man Repller si verejnosť obľúbila kvôli jej zmyslu pre humor, ktorý dokáže pretaviť do tých najbežnejších dní. Kniha je v podstate zbierkou esejí a úvah o tých najrôznejších témach, ktorým nechýba poriadna dávka úprimnosti a humoru.

3  33 

 

 

Alexa Chung: It

Alexu milujeme kvôli jej nezameniteľnému štýlu. Tomu sa venuje aj vo svojej knihe, v ktorej vám poradí ako si správne vyskladať outfit, urobiť si najlepšiu selfie. Takisto rozpráva o svojom vzťahu k módnym ikonám a ich vplyvu na vývoj jej osobného štýlu.

4  44 

 

 

Garance Doré: Love. Style. Life.

Garance je stelesnením toho, čo nazývame francúzsky šarm. Bloggerka, podnikateľka, fotografka, ilustrátorka a autorka knihy. Vo svojej knihe hovorí o nakupovaní, o osobnom štýle aj o ženách, ktoré ju ovplyvnili.

5  55

Foto: archív vydavateľstiev, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCeny Czech Grand Design našli svojich ví...

Najlepší českí dizajnéri boli ocenení prestížnymi cenami Czech Grand Design, ktoré boli vyhlásené 20.marca. Celkovou víťazkou a držiteľkou ceny Grand designér...


Módne ikony | 22.mar 2019

Victoria Beckham uvádza kolekciu šiat in...

Odvtedy, čo Victoria Beckham hviezdila v hudobnej skupine Spice Girls prešlo veľmi veľa času. Stihla založiť úspešnú značku RTW módy...


Trendy móda | 22.mar 2019

Udržateľný šatník: Ktorým materiálom by ...

Nakupovať menej, recyklovať či nakupovať vo vintage obchodoch, to sú jedny z prvých krokov, ktoré podnikneme na ceste za udržateľnosťou. Ak...


Trendy móda | 21.mar 2019

Irina Shayk vytvorila kabelku pre Tod’s

Modelka Irina Shayk sa spojila so značkou Tod’s, pre ktorú pretvorila známy model kabelky Iconic D podľa svojej predstavy. Do...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...