Influenceriek, ktoré prerazili aj mimo Instagramu či vlastného blogu nie je na svete veľa, no o to viac sú inšpiratívne. Týchto 5 má svoje úspešné spoločnosti a navyše aj vydali knihy, v ktorých vám o nich povedia. Inšpirácia a poriadna dávka štýlu v jednom.

 

book

 

 

Estée Lalonde: Bloom

Obľúbená kanadská youtuberka a beauty bloggerka vydala svoju knihu už v roku 2016. Je to v podstate jej autobiografia, v ktorej rozoberá svoju cestu a ako sa vypracovala na osobnosť, ktoru je dnes. Hovorí nielen o podnikateľskom, ale aj osobnostnom rozvoji.

1 11

 

 

Aimee Song: Capture Your Style

Aimee Song poznáte z jej blogu Song of Style, ktorý patrí medzi prvé módne blogy, ktoré prerazili medzi masami. V tejto knihe hovorí o tom, ako ísť na Instagram, rozoberá filtre, aplikácie, ale aj styling jedla či outfitov. Jednoducho vám ponúka návod, ako sa stáť úspešnou influencerkou alebo ako vybudovať značku.

2  22 

 

 

Leandra Medine: Man Repeller: Seeking Love, Finding Overalls

Autorku úspešného blogu Man Repller si verejnosť obľúbila kvôli jej zmyslu pre humor, ktorý dokáže pretaviť do tých najbežnejších dní. Kniha je v podstate zbierkou esejí a úvah o tých najrôznejších témach, ktorým nechýba poriadna dávka úprimnosti a humoru.

3  33 

 

 

Alexa Chung: It

Alexu milujeme kvôli jej nezameniteľnému štýlu. Tomu sa venuje aj vo svojej knihe, v ktorej vám poradí ako si správne vyskladať outfit, urobiť si najlepšiu selfie. Takisto rozpráva o svojom vzťahu k módnym ikonám a ich vplyvu na vývoj jej osobného štýlu.

4  44 

 

 

Garance Doré: Love. Style. Life.

Garance je stelesnením toho, čo nazývame francúzsky šarm. Bloggerka, podnikateľka, fotografka, ilustrátorka a autorka knihy. Vo svojej knihe hovorí o nakupovaní, o osobnom štýle aj o ženách, ktoré ju ovplyvnili.

5  55

Foto: archív vydavateľstiev, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...