Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného života, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou materstva. Tieto insta girls nám ukazujú, ako to zvládajú ony.

Pandora Sykes, @pandorasykes

Pandoru milujeme ako módnu ikonu aj ako maminu. Jej Instagram je vždy plný energie, úsmevu, ale aj štýlových kúskov. Ukazuje nám, ako dokonale zvládnuť mommy & me štýl, ako byť zároveň matkou aj ženou.

title 

 

 

Vanessa Breuer, @vanesabreuer1

Modelka žijúca na Ibize je stelesnením éterickej bytosti. Jej fotografie vždy odrážajú lásku k jej deťom, no pritom obrovskú štýlovú individualitu. Majú rustikálny nádych, ktorý podčiarkuje jej boho štýl a detičky zachytené v ich nevinnej prirodzenosti.

2 

 

 

Leandra Medine, @leandramcohen

Gala s deťmi? Leandra to bezproblémov zváda! Minimálne naoko, pretože so svojimi fanúšikmi sa rada podelí o neporiadok v pozadí, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti s deťmi. Každú podobu rodičovstva si však užíva a ukazuje je pravú tvár.

3 

 

 

Anouk Yve, @anoukyve

Stylistka a fotografka Anouk z Holandska je stelesnením takmer nedosiahnuteľného minimalizmu a čistoty. Ukazuje nám však, že aj s deťmi to ide, možno nie úplne ľahko, ale dá sa to. Jej outfity sú stále jednoduché, no pritom chic, pričom rovnakú filozofiu zastáva aj pri outfitoch svojej dcérky.

4

 

 

Sai de Silva, @scoutthecity

De Silvovci patria k tým najštýlovejším rodinám v New Yorku! Sai častokrát vytvára ladiace otfity pre seba a svoje dve deti, pričom štýlovo preferujú eklektizmus a mixovanie rôznorodých štýlov. Do toho pridáva dávku každodenného humoru, za čo ju jej fanúšikovia zbožňujú.

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 21.apr 2019

Coachella Style podľa modeliek

Festival Coachella už síce skončil, no pre nás to znamená minimálne toľko, že stále môžeme čerpať inšpiráciu z kreatívnych outfitov, ktoré...


Módne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...