Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného života, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou materstva. Tieto insta girls nám ukazujú, ako to zvládajú ony.

Pandora Sykes, @pandorasykes

Pandoru milujeme ako módnu ikonu aj ako maminu. Jej Instagram je vždy plný energie, úsmevu, ale aj štýlových kúskov. Ukazuje nám, ako dokonale zvládnuť mommy & me štýl, ako byť zároveň matkou aj ženou.

title 

 

 

Vanessa Breuer, @vanesabreuer1

Modelka žijúca na Ibize je stelesnením éterickej bytosti. Jej fotografie vždy odrážajú lásku k jej deťom, no pritom obrovskú štýlovú individualitu. Majú rustikálny nádych, ktorý podčiarkuje jej boho štýl a detičky zachytené v ich nevinnej prirodzenosti.

2 

 

 

Leandra Medine, @leandramcohen

Gala s deťmi? Leandra to bezproblémov zváda! Minimálne naoko, pretože so svojimi fanúšikmi sa rada podelí o neporiadok v pozadí, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti s deťmi. Každú podobu rodičovstva si však užíva a ukazuje je pravú tvár.

3 

 

 

Anouk Yve, @anoukyve

Stylistka a fotografka Anouk z Holandska je stelesnením takmer nedosiahnuteľného minimalizmu a čistoty. Ukazuje nám však, že aj s deťmi to ide, možno nie úplne ľahko, ale dá sa to. Jej outfity sú stále jednoduché, no pritom chic, pričom rovnakú filozofiu zastáva aj pri outfitoch svojej dcérky.

4

 

 

Sai de Silva, @scoutthecity

De Silvovci patria k tým najštýlovejším rodinám v New Yorku! Sai častokrát vytvára ladiace otfity pre seba a svoje dve deti, pričom štýlovo preferujú eklektizmus a mixovanie rôznorodých štýlov. Do toho pridáva dávku každodenného humoru, za čo ju jej fanúšikovia zbožňujú.

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...