Nielen Parížanky či Newyorčanky sú známe svojim vkusom. Škandinávky to s módou takisto vedia a práve preto si získavajú pozornosť módneho sveta. Vybrali sme pre vás 6 insta girls, ktoré by ste mali sledovať práve kvôli ich hravosti a štýlu.

 

title

 

 

Anine Bing, @aninebing

Bývalá modelka a speváčka založila rovnomennú značku oblečenia, ktorá sa stala okamžitým hitom medzi módnymi ikonami, ale aj v širokej verejnosti. Jej štýl je nadčasový, elegantný, ale aj rebelský. Značka Anine Bing pritom tvorí kúsky, ktoré sa určené na každodenné nosenie, od rána až do noci.

1  2 

 

 

Kenza Zouiten, @kenzas

Kenza nie je typická Švédka, za čo môžu jej marocké korene. Unikátny vzhľad sa postaral o zaujímavú kariéru v modelingu či herectve, za sebou má aj niekoľko módnych kampaní a spoluprác. Okrem toho má samozrejme aj svoj blog, ktorý je vo Švédsku najčítanejším módnym blogom.

3  4 

 

 

Pernille Teisbaeck, @pernilleteisbaeck

Rodáčka z Kodane, ktorá sa stala medzinárodnou módnou ikonou. Na konte má spoluprácu s Net-A-Porter, H&M či The Row, pôsobila ako redaktorka pre dánsky magazín ALT a so svojou agentkou založila agentúru Social Zoo, ktorá sa špecializuje na influencer marketing. Zo sociálnych sietí teda vyťažila skutočne maximum. Každý jej deň je iný, preto sa môžete tešiť na rôznorodosť príspevkov.

5  6 

 

 

 

Jeanette Madsen, @_jeanettemadsen_

Pokiaľ toto meno neregistrujete, určite ste ju minimálne zahliadli v mnohých módnych magazínoch, ktoré ju zachytili medzi street stylovými ikonami počas Fashion Weekov. Jej farebné outfity a prívetivý úsmev z nej jednoducho robia stredobod pozornosti. Pracuje ako stylistka a je kreatívnou riaditeľkou značky Rotate.

7  8 

 

 

 

Emili Sindlev, @emilisindlev

Stylistka z Kodane je takisto obrovskou inšpiráciou pri vytváraní tých najfarebnejších outfitov a pritom zachovávanie filozofie hygge. Pracuje s nespočetným množstvom magazínov, v móde je odvážna a neprehliadnuteľná, no pritom dokáže pôsobiť maximálne uvoľnene bez ohľadu na to, či má na sebe outfit za tisícky alebo desiatky eur.

9  10 

 

 

 

Tine Andrea, @tineandreaa

Tine je stálicou nórskej módnej scény, no teraz si ju začína všímať celý svet. Jej štýl je eklektický s dôrazom na detaily. Mieša luxusnú módu so športovými kúskami a často ju vídavame práve odetú do škandinávskych značiek ako Ganni. Miluje módu 80.rokov čiže bežne ju uvidíte v oversized kabátoch a zvonových nohaviciach.

11  12 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...