Nielen Parížanky či Newyorčanky sú známe svojim vkusom. Škandinávky to s módou takisto vedia a práve preto si získavajú pozornosť módneho sveta. Vybrali sme pre vás 6 insta girls, ktoré by ste mali sledovať práve kvôli ich hravosti a štýlu.

 

title

 

 

Anine Bing, @aninebing

Bývalá modelka a speváčka založila rovnomennú značku oblečenia, ktorá sa stala okamžitým hitom medzi módnymi ikonami, ale aj v širokej verejnosti. Jej štýl je nadčasový, elegantný, ale aj rebelský. Značka Anine Bing pritom tvorí kúsky, ktoré sa určené na každodenné nosenie, od rána až do noci.

1  2 

 

 

Kenza Zouiten, @kenzas

Kenza nie je typická Švédka, za čo môžu jej marocké korene. Unikátny vzhľad sa postaral o zaujímavú kariéru v modelingu či herectve, za sebou má aj niekoľko módnych kampaní a spoluprác. Okrem toho má samozrejme aj svoj blog, ktorý je vo Švédsku najčítanejším módnym blogom.

3  4 

 

 

Pernille Teisbaeck, @pernilleteisbaeck

Rodáčka z Kodane, ktorá sa stala medzinárodnou módnou ikonou. Na konte má spoluprácu s Net-A-Porter, H&M či The Row, pôsobila ako redaktorka pre dánsky magazín ALT a so svojou agentkou založila agentúru Social Zoo, ktorá sa špecializuje na influencer marketing. Zo sociálnych sietí teda vyťažila skutočne maximum. Každý jej deň je iný, preto sa môžete tešiť na rôznorodosť príspevkov.

5  6 

 

 

 

Jeanette Madsen, @_jeanettemadsen_

Pokiaľ toto meno neregistrujete, určite ste ju minimálne zahliadli v mnohých módnych magazínoch, ktoré ju zachytili medzi street stylovými ikonami počas Fashion Weekov. Jej farebné outfity a prívetivý úsmev z nej jednoducho robia stredobod pozornosti. Pracuje ako stylistka a je kreatívnou riaditeľkou značky Rotate.

7  8 

 

 

 

Emili Sindlev, @emilisindlev

Stylistka z Kodane je takisto obrovskou inšpiráciou pri vytváraní tých najfarebnejších outfitov a pritom zachovávanie filozofie hygge. Pracuje s nespočetným množstvom magazínov, v móde je odvážna a neprehliadnuteľná, no pritom dokáže pôsobiť maximálne uvoľnene bez ohľadu na to, či má na sebe outfit za tisícky alebo desiatky eur.

9  10 

 

 

 

Tine Andrea, @tineandreaa

Tine je stálicou nórskej módnej scény, no teraz si ju začína všímať celý svet. Jej štýl je eklektický s dôrazom na detaily. Mieša luxusnú módu so športovými kúskami a často ju vídavame práve odetú do škandinávskych značiek ako Ganni. Miluje módu 80.rokov čiže bežne ju uvidíte v oversized kabátoch a zvonových nohaviciach.

11  12 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.jan 2019

Kolekcia Victoria Beckham x Reebok

Značka Reebok oznámila plánovanú kolekciu s Victoriou Beckham ešte počas minulého roku, no až teraz sme sa dočkali prvého pohľadu na...


Trendy móda | 22.jan 2019

Vetements predstavuje novú kolaboráciu s...

Kultová značka Vetements predstavila v rámci svojej prehliadky počas pánskeho Paris Fashion Week-u novú kolaboráciu si športovou značkou Reebok. Dvojica...


Módne ikony | 22.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 21.jan 2019

SIHH 2019: Najkrajšie hodinky

Salon International de la Haute Horlogerie je najprestížnejší veľtrh luxusných hodiniek. Prezentujúce značky tu zakaždým predstavia tie najluxusnejšie a najinovatívnejšie produkty...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...