Aj napriek tomu, že sociálne siete sú veľmi povrchnou platformou sústredenou najmä okolo výzoru, mnoho úspešných influenceriek z nich dokázalo vyťažiť maximum a založiť svoj vlastný biznis. Predstavujeme vám 7 známych insta-girls, ktoré vás budú inšpirovať nielen po módnej či cestovateľskej, ale aj po tej pracovnej stránke.

Daniele Bernstein, WeWoreWhat

Daniele založila svoj blog v roku 2016 a odvtedy sa jej podarilo z neho vytvoriť úspešnú značku. Okrem toho má na konte množstvo dizajnérskych spoluprác a v roku 2017 bola americkou verziou magazínu Forbes zvolená do rebríčka 30 pod 30, ktorý vyzdvihuje úspešných mladých ľudí.

title 

 

 

Arielle Noa Charnas, Something Navy

Ďalším dôkazom toho, že z blogu sa môže stať niečo omnoho viac. Celé to síce začalo pri písaní na Something Navy, no neskôr sa pridala rovnomenná značka oblečenia, ktorá vznikla v spolupráci s online predajcom Nordstrom.

2 

 

 

 

Rumi Dowson, Fashion Toast

Pokiaľ ste o Rumi ešte nepočuli, určite ste počuli minimálne o jej značke Are You Ami. Bola totiž jednou t prvých módnych bloggeriek, ktoré naskočili na vlnu dostupného luxusu a vytvorila značku, ktorú má dnes v skrini takmer každá modelka a influencerka.

4 

 

 

 

Chriselle Lim, The Chriselle Factor

Ešte predtým ako sa z Chriselle stala módna bloggerka, pracovala ako stylistka, čo jej ponúka dokonalý základ. Neskôr sa takisto pridala jej vlastná línia oblečenia, ktorú navrhla v spolupráci s online predajcom Nordstrom.

3 

 

 

 

Chiara Ferragni, The Blonde Salad

Pokiaľ ste doteraz Chiaru považovali iba za módnu bloggerku, mali by ste vedieť, že táto blondína vie, čo robí. Zo svojho mena a pôvodného blogu The Blond Salad urobila úspešný biznis. Na konte má okrem toho množstvo spoluprác so svetovými značkami.

5 

 

 

 

Shea Marie, Peace Love Shea

Úplne iným smerom sa vydala Shea Marie, ktorá svoje cestovateľské dobrodružstvá premenila na plavkový biznis. Značku Same Swim založila v roku 2015 a okamžite si ju obľúbili modelky na čele s Kendall.

6 

 

 

 

Jess Hannah, J. Hannah Jewelry

Jess išla na to úplne naopak. Zatiaľ čo väčšina influenceriek postavila svoj biznis na blogu, ona najskôr vytvorila značku a následne okolo nej sústredila svoj blog. Ona sama vyrába šperky podľa objednávok a nedávno k nim pridala aj vlastnú líniu lakov na nechty.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMBPFW v odtieňoch rôznorodosti

Druhý prehliadkový deň na MBPFW mal poriadne nabitý program. Okrem predstavenia kolekcií mladých talentov z UMPRUM a UTB Zlín či...


MBPFW ocenil mladý talent

MBPFW je najväčšou módnou udalosťou v našich končinách. Preto poskytuje priestor na prezentáciu významným postavám z domácej módne scény, ale aj zahraničným...


Trendy móda | 26.mar 2019

Jarné mixovanie farieb

Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že...


Street style z MBPFW III.

Počas tretieho prehliadkového dňa v Prahe prebehli módne show dizajnérov ako Miro Sabo, Vanda Janda či Lukáš Krnáč. Na tieto...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...