Aj napriek tomu, že sociálne siete sú veľmi povrchnou platformou sústredenou najmä okolo výzoru, mnoho úspešných influenceriek z nich dokázalo vyťažiť maximum a založiť svoj vlastný biznis. Predstavujeme vám 7 známych insta-girls, ktoré vás budú inšpirovať nielen po módnej či cestovateľskej, ale aj po tej pracovnej stránke.

Daniele Bernstein, WeWoreWhat

Daniele založila svoj blog v roku 2016 a odvtedy sa jej podarilo z neho vytvoriť úspešnú značku. Okrem toho má na konte množstvo dizajnérskych spoluprác a v roku 2017 bola americkou verziou magazínu Forbes zvolená do rebríčka 30 pod 30, ktorý vyzdvihuje úspešných mladých ľudí.

title 

 

 

Arielle Noa Charnas, Something Navy

Ďalším dôkazom toho, že z blogu sa môže stať niečo omnoho viac. Celé to síce začalo pri písaní na Something Navy, no neskôr sa pridala rovnomenná značka oblečenia, ktorá vznikla v spolupráci s online predajcom Nordstrom.

2 

 

 

 

Rumi Dowson, Fashion Toast

Pokiaľ ste o Rumi ešte nepočuli, určite ste počuli minimálne o jej značke Are You Ami. Bola totiž jednou t prvých módnych bloggeriek, ktoré naskočili na vlnu dostupného luxusu a vytvorila značku, ktorú má dnes v skrini takmer každá modelka a influencerka.

4 

 

 

 

Chriselle Lim, The Chriselle Factor

Ešte predtým ako sa z Chriselle stala módna bloggerka, pracovala ako stylistka, čo jej ponúka dokonalý základ. Neskôr sa takisto pridala jej vlastná línia oblečenia, ktorú navrhla v spolupráci s online predajcom Nordstrom.

3 

 

 

 

Chiara Ferragni, The Blonde Salad

Pokiaľ ste doteraz Chiaru považovali iba za módnu bloggerku, mali by ste vedieť, že táto blondína vie, čo robí. Zo svojho mena a pôvodného blogu The Blond Salad urobila úspešný biznis. Na konte má okrem toho množstvo spoluprác so svetovými značkami.

5 

 

 

 

Shea Marie, Peace Love Shea

Úplne iným smerom sa vydala Shea Marie, ktorá svoje cestovateľské dobrodružstvá premenila na plavkový biznis. Značku Same Swim založila v roku 2015 a okamžite si ju obľúbili modelky na čele s Kendall.

6 

 

 

 

Jess Hannah, J. Hannah Jewelry

Jess išla na to úplne naopak. Zatiaľ čo väčšina influenceriek postavila svoj biznis na blogu, ona najskôr vytvorila značku a následne okolo nej sústredila svoj blog. Ona sama vyrába šperky podľa objednávok a nedávno k nim pridala aj vlastnú líniu lakov na nechty.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...