Aj napriek tomu, že sociálne siete sú veľmi povrchnou platformou sústredenou najmä okolo výzoru, mnoho úspešných influenceriek z nich dokázalo vyťažiť maximum a založiť svoj vlastný biznis. Predstavujeme vám 7 známych insta-girls, ktoré vás budú inšpirovať nielen po módnej či cestovateľskej, ale aj po tej pracovnej stránke.

Daniele Bernstein, WeWoreWhat

Daniele založila svoj blog v roku 2016 a odvtedy sa jej podarilo z neho vytvoriť úspešnú značku. Okrem toho má na konte množstvo dizajnérskych spoluprác a v roku 2017 bola americkou verziou magazínu Forbes zvolená do rebríčka 30 pod 30, ktorý vyzdvihuje úspešných mladých ľudí.

title 

 

 

Arielle Noa Charnas, Something Navy

Ďalším dôkazom toho, že z blogu sa môže stať niečo omnoho viac. Celé to síce začalo pri písaní na Something Navy, no neskôr sa pridala rovnomenná značka oblečenia, ktorá vznikla v spolupráci s online predajcom Nordstrom.

2 

 

 

 

Rumi Dowson, Fashion Toast

Pokiaľ ste o Rumi ešte nepočuli, určite ste počuli minimálne o jej značke Are You Ami. Bola totiž jednou t prvých módnych bloggeriek, ktoré naskočili na vlnu dostupného luxusu a vytvorila značku, ktorú má dnes v skrini takmer každá modelka a influencerka.

4 

 

 

 

Chriselle Lim, The Chriselle Factor

Ešte predtým ako sa z Chriselle stala módna bloggerka, pracovala ako stylistka, čo jej ponúka dokonalý základ. Neskôr sa takisto pridala jej vlastná línia oblečenia, ktorú navrhla v spolupráci s online predajcom Nordstrom.

3 

 

 

 

Chiara Ferragni, The Blonde Salad

Pokiaľ ste doteraz Chiaru považovali iba za módnu bloggerku, mali by ste vedieť, že táto blondína vie, čo robí. Zo svojho mena a pôvodného blogu The Blond Salad urobila úspešný biznis. Na konte má okrem toho množstvo spoluprác so svetovými značkami.

5 

 

 

 

Shea Marie, Peace Love Shea

Úplne iným smerom sa vydala Shea Marie, ktorá svoje cestovateľské dobrodružstvá premenila na plavkový biznis. Značku Same Swim založila v roku 2015 a okamžite si ju obľúbili modelky na čele s Kendall.

6 

 

 

 

Jess Hannah, J. Hannah Jewelry

Jess išla na to úplne naopak. Zatiaľ čo väčšina influenceriek postavila svoj biznis na blogu, ona najskôr vytvorila značku a následne okolo nej sústredila svoj blog. Ona sama vyrába šperky podľa objednávok a nedávno k nim pridala aj vlastnú líniu lakov na nechty.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.jan 2019

Kolekcia Victoria Beckham x Reebok

Značka Reebok oznámila plánovanú kolekciu s Victoriou Beckham ešte počas minulého roku, no až teraz sme sa dočkali prvého pohľadu na...


Trendy móda | 22.jan 2019

Vetements predstavuje novú kolaboráciu s...

Kultová značka Vetements predstavila v rámci svojej prehliadky počas pánskeho Paris Fashion Week-u novú kolaboráciu si športovou značkou Reebok. Dvojica...


Módne ikony | 22.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 21.jan 2019

SIHH 2019: Najkrajšie hodinky

Salon International de la Haute Horlogerie je najprestížnejší veľtrh luxusných hodiniek. Prezentujúce značky tu zakaždým predstavia tie najluxusnejšie a najinovatívnejšie produkty...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...