S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádza štýl pohodlie a teplo. Inšpirujte sa známymi módnymi bloggerkami a ich obľúbenými kúskami na zimu.

Chiara Ferragni: Športová bunda

Chiara miluje logá. Tie dokázala preniesť aj do zimy a nosí ich na svetroch, čižmách a bundách. Jej obľúbeným kúskom je pritom športová zimná bunda, takisto dekorovaná logami.

title 

 

 

Camila Coelho: Kabát so zvieracou potlačou

Úplne iným štýlom rozmýšľa Camila. Tá uprednostňuje eleganciu ženskosť, preto k jej obľúbeným kúskom patrí leopardí kabát.

2

 

 

Veronika Heilbrunner: Zvonové nohavice

Street style má veronika v krvi. Do zimy si z neho okrem tenisiek priniesla aj dramatické zvonové nohavice v rôznych farbách a materiáloch.

3

 

 

Blanca Miró: Výrazný šál

Hrubé šály na rôzne spôsobí nosí Blanca takmer v každom outfite. Pokiaľ patríte aj vy k uzimeným ľuďom, určite ich oceníte.

4

 

 

Pandora Sykes: Tartan

Podľa Pandory je tartan s tartanom maximálne trendy a my musíme len súhlasiť. Pôsobí síce tradične, no pritom veľmi štýlovo.

5

 

 

Anne Laure Mais Moreau: Menšester

Pokiaľ ste v detstve menšester nenávideli, je načase na to zabudnúť a do svojho šatníka pridať pár týchto teplých a trendy kúskov.

6

 

 

Negin Mirsalehi: Teddy bunda

Teddy bundu definuje jej materiály, ktorý sa podobá na plyšáka. Je maximálne hrejivý, dá sa rôznorodo kombinovať a milujú ho celebrity aj módne ikony.

7

 

 

Danielle Bernstein: Kovbojské čižmy

Toľko sa o nich hovorí, že ich už zaručene musí mať v šatníku každá módna maniačka. Pokiaľ ich ešte stále nemáte, teraz je ten správny čas.

8

 

 

Aimee Song: Chunky sveter

Čím hrubší, tým lepší a čím pestrejší, tým lepší. Hrubé svetre s výraznou štruktúrou a v zaujímavých farbách oceníte po praktickej aj štýlovej stránke.

9

 

 

Julie Sariňana: Tvíd

Nič po elegantnej stránke nedokáže prekonať tvíd. Či už zvolíte typický chanelovský look pozostávajúci zo saka a sukne, alebo mu dodáte moderný vzhľad, je to na vás.

10

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 14.dec 2018

Taylor Swift bude mať vlastný dokument n...

Ako si vychutnať koncert jednej z najúspešnejších speváčok súčasnej doby bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu? Umožní vám to...


Celebrity | 14.dec 2018

Jennifer Lopez uvedie vlastnú kozmetickú...

Žijeme v dobe kozmetického rozpuku. Sčasti za to vďačíme sociálnym sieťam a sčasti celebritám a influencerom, ktorí v tomto priemysle našli svoj druhý dych...


Trendy móda | 14.dec 2018

Vianoce 2018: Ekologické darčeky

V čase Vianoce je ešte o niečo náročnejšie riadiť sa ekologickými zásadami. Ako však potešiť vašich blízkych, ktorí preferujú udržateľnosť nad kvantitou...


Fashion Day se Zuzanou Spustovou

Když šperky, tak s příběhem. Ty od značky Neva Oslo, kterou Zuzana založila, příběhů přináší spoustu. Například jednou z prvních...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...