Každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a životný štýl, ktorý mu vládne. Toto všetko ovplyvňuje aj samotnú módu a trendy, ktorým miestni viac či menej podľahnú. Vybrali sme 5 inšpiratívnych Newyorčaniek, ktoré by ste mali sledovať ak hľadáte inšpiráciu a milujete Veľké jablko.

 

title

 

 

Tess Christine (@tesschristinexo)

Tess síce býva v New Yorku, no svojich fanúšikov vezme aj na svoje výlety po svete. Nikdy však nezabudne na svoje uvoľnené, no pritom štýlové outfity typické tlmenými tónmi. Odporučí vám tiež tie najzaujímavejšie podniky.

1  2 

 

 

Emily Luciano (@emily_luciano)

Instagram Emily je ladený v jemných, prírodných tónoch, ktoré vytvárajú veľmi príjemný a teplý pocit. Jej fanúšikovia si jej štýl natoľko obľúbili, že Emily vyvinula vlastné efekty pre úpravu fotiek. Okrem toho vydáva aj city guides.

3  4 

 

 

Tessa Barton (@tezza)

Influencerka a zároveň podnikateľka, to je Tessa Barton, ktorá nielenže vydala knihu o tom, ako sa stať influencerom, ale takisto aj vyvinula vlastnú aplikáciu na úpravu fotiek. Jej štýl by sa dal opísať ako moderný no pritom hippie.

5  6 

 

 

Erica Choi (@eggcanvas)

Okrem toho, že je Erica digitálnou riaditeľkou pre Barneys New York, vyniká aj svojim minimalistickým štýlom, ktorý prezentuje na pozadí newyorských ulíc. Kreatívne kombinuje športové prvky s elegantnými kúskami, ktoré vytvárajú uhladené, monochromatické outfity.

7  8 

 

 

Natalie Lim Suarez (@natalieoffduty)

Natalie rozbehla svoju kariéru influencerky vďaka modelingu, kedy si verejnosť zamilovala jej off-duty outfity. Na tomto založila aj svoj blog, ktorý sa stal natoľko úspešným, že sa mu začala venovať naplno. Milujú ju aj značky ako Coach, DKNY či Nordstrom.

9  10 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 14.dec 2018

Taylor Swift bude mať vlastný dokument n...

Ako si vychutnať koncert jednej z najúspešnejších speváčok súčasnej doby bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu? Umožní vám to...


Celebrity | 14.dec 2018

Jennifer Lopez uvedie vlastnú kozmetickú...

Žijeme v dobe kozmetického rozpuku. Sčasti za to vďačíme sociálnym sieťam a sčasti celebritám a influencerom, ktorí v tomto priemysle našli svoj druhý dych...


Trendy móda | 14.dec 2018

Vianoce 2018: Ekologické darčeky

V čase Vianoce je ešte o niečo náročnejšie riadiť sa ekologickými zásadami. Ako však potešiť vašich blízkych, ktorí preferujú udržateľnosť nad kvantitou...


Fashion Day se Zuzanou Spustovou

Když šperky, tak s příběhem. Ty od značky Neva Oslo, kterou Zuzana založila, příběhů přináší spoustu. Například jednou z prvních...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...