Každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a životný štýl, ktorý mu vládne. Toto všetko ovplyvňuje aj samotnú módu a trendy, ktorým miestni viac či menej podľahnú. Vybrali sme 5 inšpiratívnych Newyorčaniek, ktoré by ste mali sledovať ak hľadáte inšpiráciu a milujete Veľké jablko.

 

title

 

 

Tess Christine (@tesschristinexo)

Tess síce býva v New Yorku, no svojich fanúšikov vezme aj na svoje výlety po svete. Nikdy však nezabudne na svoje uvoľnené, no pritom štýlové outfity typické tlmenými tónmi. Odporučí vám tiež tie najzaujímavejšie podniky.

1  2 

 

 

Emily Luciano (@emily_luciano)

Instagram Emily je ladený v jemných, prírodných tónoch, ktoré vytvárajú veľmi príjemný a teplý pocit. Jej fanúšikovia si jej štýl natoľko obľúbili, že Emily vyvinula vlastné efekty pre úpravu fotiek. Okrem toho vydáva aj city guides.

3  4 

 

 

Tessa Barton (@tezza)

Influencerka a zároveň podnikateľka, to je Tessa Barton, ktorá nielenže vydala knihu o tom, ako sa stať influencerom, ale takisto aj vyvinula vlastnú aplikáciu na úpravu fotiek. Jej štýl by sa dal opísať ako moderný no pritom hippie.

5  6 

 

 

Erica Choi (@eggcanvas)

Okrem toho, že je Erica digitálnou riaditeľkou pre Barneys New York, vyniká aj svojim minimalistickým štýlom, ktorý prezentuje na pozadí newyorských ulíc. Kreatívne kombinuje športové prvky s elegantnými kúskami, ktoré vytvárajú uhladené, monochromatické outfity.

7  8 

 

 

Natalie Lim Suarez (@natalieoffduty)

Natalie rozbehla svoju kariéru influencerky vďaka modelingu, kedy si verejnosť zamilovala jej off-duty outfity. Na tomto založila aj svoj blog, ktorý sa stal natoľko úspešným, že sa mu začala venovať naplno. Milujú ju aj značky ako Coach, DKNY či Nordstrom.

9  10 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 27.feb 2020

Okuliare inšpirované prírodou a minimali...

Značka Yohji Yamamoto je známa svojim netypicky abstraktným prístupom k dizajnu, ktorý sa vždy dokonale odzrkadlí v unikátnom výsledku. Nebojí sa tiež...


Trendy móda | 27.feb 2020

Street Style na PFW FW20

Pánske prvky, praire móda, ale aj športové kúsky dominujú parížskemu street stylu počas týždňov módy. Pozrite sa, ako módne ikony...


Trendy móda | 26.feb 2020

Keď je nakupovanie zážitkom

Takmer polovica (44%) ľudí dnes uprednostňuje nákupy online, pričom najčastejšie nakupovanou kategóriou je práve móda*. Tento spôsob nakupovania je rýchly...


Trendy móda | 25.feb 2020

Svadobné šaty v boho štýle sú inšpirovan...

Uvoľnenosť, neformálnosť a splývavosť - taký je boho, inak povedané bohémsky štýl v obliekaní. A nejde len o klasické spoločenské...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...