Každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a životný štýl, ktorý mu vládne. Toto všetko ovplyvňuje aj samotnú módu a trendy, ktorým miestni viac či menej podľahnú. Vybrali sme 5 inšpiratívnych Newyorčaniek, ktoré by ste mali sledovať ak hľadáte inšpiráciu a milujete Veľké jablko.

 

title

 

 

Tess Christine (@tesschristinexo)

Tess síce býva v New Yorku, no svojich fanúšikov vezme aj na svoje výlety po svete. Nikdy však nezabudne na svoje uvoľnené, no pritom štýlové outfity typické tlmenými tónmi. Odporučí vám tiež tie najzaujímavejšie podniky.

1  2 

 

 

Emily Luciano (@emily_luciano)

Instagram Emily je ladený v jemných, prírodných tónoch, ktoré vytvárajú veľmi príjemný a teplý pocit. Jej fanúšikovia si jej štýl natoľko obľúbili, že Emily vyvinula vlastné efekty pre úpravu fotiek. Okrem toho vydáva aj city guides.

3  4 

 

 

Tessa Barton (@tezza)

Influencerka a zároveň podnikateľka, to je Tessa Barton, ktorá nielenže vydala knihu o tom, ako sa stať influencerom, ale takisto aj vyvinula vlastnú aplikáciu na úpravu fotiek. Jej štýl by sa dal opísať ako moderný no pritom hippie.

5  6 

 

 

Erica Choi (@eggcanvas)

Okrem toho, že je Erica digitálnou riaditeľkou pre Barneys New York, vyniká aj svojim minimalistickým štýlom, ktorý prezentuje na pozadí newyorských ulíc. Kreatívne kombinuje športové prvky s elegantnými kúskami, ktoré vytvárajú uhladené, monochromatické outfity.

7  8 

 

 

Natalie Lim Suarez (@natalieoffduty)

Natalie rozbehla svoju kariéru influencerky vďaka modelingu, kedy si verejnosť zamilovala jej off-duty outfity. Na tomto založila aj svoj blog, ktorý sa stal natoľko úspešným, že sa mu začala venovať naplno. Milujú ju aj značky ako Coach, DKNY či Nordstrom.

9  10 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...