Každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a životný štýl, ktorý mu vládne. Toto všetko ovplyvňuje aj samotnú módu a trendy, ktorým miestni viac či menej podľahnú. Vybrali sme 5 inšpiratívnych Newyorčaniek, ktoré by ste mali sledovať ak hľadáte inšpiráciu a milujete Veľké jablko.

 

title

 

 

Tess Christine (@tesschristinexo)

Tess síce býva v New Yorku, no svojich fanúšikov vezme aj na svoje výlety po svete. Nikdy však nezabudne na svoje uvoľnené, no pritom štýlové outfity typické tlmenými tónmi. Odporučí vám tiež tie najzaujímavejšie podniky.

1  2 

 

 

Emily Luciano (@emily_luciano)

Instagram Emily je ladený v jemných, prírodných tónoch, ktoré vytvárajú veľmi príjemný a teplý pocit. Jej fanúšikovia si jej štýl natoľko obľúbili, že Emily vyvinula vlastné efekty pre úpravu fotiek. Okrem toho vydáva aj city guides.

3  4 

 

 

Tessa Barton (@tezza)

Influencerka a zároveň podnikateľka, to je Tessa Barton, ktorá nielenže vydala knihu o tom, ako sa stať influencerom, ale takisto aj vyvinula vlastnú aplikáciu na úpravu fotiek. Jej štýl by sa dal opísať ako moderný no pritom hippie.

5  6 

 

 

Erica Choi (@eggcanvas)

Okrem toho, že je Erica digitálnou riaditeľkou pre Barneys New York, vyniká aj svojim minimalistickým štýlom, ktorý prezentuje na pozadí newyorských ulíc. Kreatívne kombinuje športové prvky s elegantnými kúskami, ktoré vytvárajú uhladené, monochromatické outfity.

7  8 

 

 

Natalie Lim Suarez (@natalieoffduty)

Natalie rozbehla svoju kariéru influencerky vďaka modelingu, kedy si verejnosť zamilovala jej off-duty outfity. Na tomto založila aj svoj blog, ktorý sa stal natoľko úspešným, že sa mu začala venovať naplno. Milujú ju aj značky ako Coach, DKNY či Nordstrom.

9  10 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...


Trendy móda | 18.apr 2019

Aké slnečné okuliare sa nosia túto sezón...

V prípade, že vás slnečné lúče nútia vyťahovať z kabelky slnečné okuliare čoraz častejšie, znamená to, že leto je za dverami. Aké...


Módne ikony | 18.apr 2019

Šatník podľa Jackie Kennedy

Keď sa povie Jackie Kennedy, väčšine pravdepodobne napadne jej kostým Chanel alebo typické klobúky. Jej štýl však bol omnoho rôznorodejší...


Módne ikony | 17.apr 2019

Chaos a kreácia Francy Sozzani

Franca Sozzani bola na čele talianskeho módneho magazínu tri celé dekády. Mala svoj nenapodobiteľný hlas, štýl a energiu, ktoré boli obrovskou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...