Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 12. jún 2012

Ódy módy 2012

Trenčín je na Slovensku známy ako mesto módy. Pôsobí v ňom aj Stredná umelecká škola, ktorá v spolupráci so skupinou historického šermu Wagus, organizuje 21.

Ódy módy 2012

12. 6. 12

Trenčín je na Slovensku známy ako mesto módy. Pôsobí v ňom aj Stredná umelecká škola, ktorá v spolupráci so skupinou historického šermu Wagus, organizuje 21. 6. 2012 druhý ročník prezentačnej akcie Ódy módy.

Na tejto módnej prehliadke dostanú priestor najúspešnejší absolventi školy, ktorí pôsobia v oblasti módy na Slovensku (Lukáš Kimlička, Marcel Holubec, Veronika Lokajíčková, Lýdia Masárová Poulová, Petra Poórová, Monika Laceková, Miriam Lisová Marcineková), ale aj v zahraničí (Jana Berg – Česká republika, Lenka Padyšáková – Veľká Británia, Taliansko). Okrem nich sa predstavia aj odevné výtvarníčky pôsobiace na Strednej umeleckej škole v Trenčíne – Petra Pršová, Veronika Kostková a Eliška Stanková Šefčíková.
Všetci títo dizajnéri predvedú na evente svoje kolekcie. Vzťah ku svojej škole títo absolventi dokazujú organizovaním rôznych workshopov a prednášok, čím motivujú a podporujú súčasných študentov.
Srdečne pozývame...

 

miesto: amfiteáter na prvom nádvorí Trenčianskeho hradu
dátum: 21. 6. 12
čas: 21:00

pozvanka_ody_mdy

 

pripravila: Jana Zajasenská

    4851

    Súvisiace články