Francúzsky dizajnér Jacquemus predstavil svetu svoju novú kolekciu pre sezónu SS21 s názvom L´amour prostredníctvom očarujúcej prehliadky uprostred pšeničného poľa a všetkým vyrazil dych. Súčasťou módnej šou bol aj jeden z najúspešnejších slovenských topmodelov David Trulík z agentúry WE Men Models, ktorý nám priblížil zákulisie prehliadky a tiež prezradil jeho osobnú skúsenosť a pocity z prehliadkového móla.

 

prehliadka jacquemus model slovák David Trulík

 

V posledných dňoch všetci hovoria o novej kolekcii Jacquemus. Ty si ako jediný slovenský model mal možnosť predvádzať na jeho prehliadke. Ako prebiehal casting a výber na šou?

Casting na show Jacquemus prebehol v mojom  prípade cez direct booking. Nemusel som absolvovať casting, ale stačilo sa stretnúť s klientmi na fitting-u. Tam pre mňa vybrali vhodný outfit a nasledujúci deň - showtime!

 

Set celej prehliadky sa odohrával v pšeničnom poli blízko Paríža. Aký to bol pocit predvádzať na tak netradičnom mieste?

Za mňa veľmi príjemná a jedinečná show.  Keď som sa prechádzal po móle, cítil som sa ako vo filme gladiátor haha. Takýto typ prostredia mi veľmi vyhovuje.

 

1

 

Priblíž nám ako vyzeral tvoj harmonogram v deň prehliadky

V deň prehliadky som ráno vstal a po raňajkách som si šiel zacvičil. Po obede som vyrazil na miesto, kde sa prehliadka odohrala. Keď som dorazil na miesto bol som milo prekvapený, nachádzali sme sa na pšeničnom poli. Bolo mi hneď jasné, kde bude runway pretože som v diaľke videl veľké stany a skosenú cestu po ktorej sme neskôr predvádzali kolekciu. Líčenie a vlasy boli veľmi prirodzené a jednoduché preto nezabrali príliš dlhú dobu a tak som mal viac času pre seba a známych, ktorých som nevidel už nejaký čas kvôli momentálnej situácii. Potom nasledoval rehearsal teda skúšobná chôdza a o malú chvíľu nastal veľký moment - samotná online show do celého sveta.

 

2

 

Aký model si mal na sebe a ako sa v podobnom outfite cítiš?

Mal som na sebe pohodlnú košeľu a voľné nohavice. Obuv na nohách mi bohužiaľ nesadla a robila mi otlaky, preto mi museli stylisti nalepiť leukoplast. Celý outfit dopĺňala malá pánska kabelka na kreditky a peniaze. Takýto štýl preferujem na dovolenkách a vo voľnom čase, keďže obľubujem košele.

 

3

 

Máš za sebou veľké módne prehliadky ako Versace, Dolce & Gabbana, Armani či Louis Vuitton. Bola pre teba táto šou v niečom iná/netradičná?

Táto prehliadka sa uskutočnila, ako som už spomínal na pšeničnom poli, musím sa priznať že už som robil pár prehliadok pod holým nebom, ale nikdy nie v prírode. Prírodu milujem preto to bol pre mňa veľmi výnimočný zážitok.

 

 

 

image00001  image00002  image00004 

 

Čo ťa čaká v najbližších dňoch v súvislosti s modelingom, máš nejaké konkrétne plány/joby?

Tento týždeň pracujem v Miláne pre značku Versace a koncom týždňa cestujem do Varšavy na ďalšie fotenie.

 

 

Ďakujem krásne za rozhovor.

 

Módne kúsky nájdete napríklad aj na eshope Urbanstore. Často majú veľké zľavy a stačí hľadať kupóny pre Urbanstore.sk a ušetríte aj desiatky €. 
 

Celú prehliadku Jacquemus SS21 si môžete pozrieť tu

 

 

Foto: Jacquemus

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...