Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 18. apríl 2012

ARE YOU READY?

Slovak Fashion Council v spolupráci so Slovenským centrom dizajnu a design factory vás pozývajú na podujatie ARE YOU READY? Móda ako biznis.

ARE YOU READY?

18. 4. 2012

Slovak Fashion Council v spolupráci so Slovenským centrom dizajnu a design factory vás pozývajú na podujatie ARE YOU READY? Móda ako biznis. Začíname už o 9.00 ráno, na Bottovej 2 v Bratislave.

Móda, to nie je len tvorba a výroba vlastných návrhov. Je to predovšetkým tvrdý obchod. Toto podujatie je jedinečná príležitosť pre každého, kto chce v tomto odvetví uspieť na domácej úrovni, no čo je dôležitejšie na svetovej úrovni. Do Bratislavy zavíta uznávaná odborníčka na módu, módny marketing a trendy z Veľkej Británie Sally Denton. Okrem prednášky na tému „Kľúčové faktory úspechu módnej značky" bude hodnotiť portfóliá ôsmich slovenských módnych dizajnérov, študentov a ich značiek. Diskutovať bude s Lenkou Sršňovou, Zlaticou Hujbertovou, Idou Sandor, Michaelou Mazalanovou či Nikolom Berokom. Radiť bude študentke VŠVU a začínajúcej dizajnérke Miroslave Ferklovej. Hodnotiť bude módne značky We Are Not Sisters a Katie´s Bag.

„Chceme otvoriť diskusiu na túto tému v čistej forme. Náš cieľ je pomáhať slovenským dizajnérom a dizajnérkam presadiť sa na trhu rýchlejšie, efektívnejšie a so sebavedomím", hovorí spoluorganizátorka a módna návrhárka Dana Kleinert a prezidentka Slovak Fashion Council. „Vďaka tomuto semináru získajú slovenské značky a dizajnéri možnosti ako sa presadiť vo svete a šíriť dobre meno Slovenska v tejto oblasti", dodala Kleinert.

A práve Dana Kleinert, víťazka ostatného ročníka celosvetovej súťaže Young Creative Enterpreneur organizovanou British Councilom porozpráva o skúsenostiach z londýnskeho koučingu pre módu a dizajnérov. Počas celého dňa bude k dispozícii aj na konzultácie . Blok doobedňajšieho programu uzavrie prednáška Zuzany Šidlíkovej o móde na Slovensku v medzivojnovom období. Zároveň pokrstí knihu, ktorú na túto tému napísala.

Viac informácií nájdete TU 

 

    4585

    Súvisiace články