Šiesty ročník módneho podujatia Fashion LIVE! sa nezadržateľne približuje a pokiaľ aj vy rozmýšľate nad tým, čo nás v tejto edícii čaká, pozorne čítajte. Od 17. do 19. októbra sa nám v Starej tržnici v Bratislave predstavia dizajnéri z domácej scény aj zahraničia.

 

fashionlive

 


3 prehliadkové dni budú nabité zaujímavým programom, v ktorom sa nám predstavia renomovaní aj zahraniční módni návrhári. Prvý deň otvorí prehliadkou dizajnérka Doroti Vojtiková, po nej bude nasledovať značka HAAZ, dizajnéri Maja Božovič, Petra Kubíková, Pavol Dendis a večer uzavrie Rozbora Couture.

Druhý prehliadkový deň otvoria študenti Ateliéru odevného a textilného dizajnu z Ústí nad Labem, najnovšiu kolekciu predstaví aj Kateřina Geislerová a Tereza Vu predvedie svoju najnovšiu couture spodnú bielizeň. Vrcholom večera bude najnovšia spolupráca Borisa Hanečku a umelkyne Dany Voda. Boris však odprezentuje aj svoju samostatnú kolekciu.

Ateliér 343 z VŠVU odštartuje posledný deň prehliadok, nasledovať bude Terézia Feňovčiková so svojou značkou freier. Hneď po nej sa predstaví pozitívne ladená Lenka Sršňová, Martin Hrča o poslednú prehliadku sa postará Marcel Holubec W. Záver Fashion LIVE! bude patriť vyhlasovaniu cien Fresh dizajnér 2018.

Súčasťou Fashion LIVE! budú tak ako každý rok aj dizajnérske showroomy. Novinkou 6.ročníka je však výstava Márie Štránekovej, ktorá sa venovala udržateľnosti v módnom priemysle.

Lístky na módne podujatie Fashion LIVE! 2018 ako aj na afterparty je možné zakúpiť si v predpredaji na www.inviton.sk alebo priamo na mieste podujatia.

 

PROGRAM FashionLIVE2018

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.jún 2019

Titul kabelka leta získava...

Bottega Venetta Pouch! Aj keď ju podľa názvu možno nepoznáte, určite ste ju už videli či už na Instagrame, červenom...


Trendy móda | 18.jún 2019

Shades of Green

Zelená sa dostávala na výslnie veľmi dlho a veľmi pomaly. Začalo to doplnkami, neskôr sme prešli na celé outfity. Po Millennial...


Trendy móda | 18.jún 2019

Ako nosiť biele tričko?

Klasické biele tričko je veľmi podceňovaným kúskom aj napriek tomu, že ho trendy nikdy nedokázali vytlačiť zo scény. V našich...


Trendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...