Šiesty ročník módneho podujatia Fashion LIVE! sa nezadržateľne približuje a pokiaľ aj vy rozmýšľate nad tým, čo nás v tejto edícii čaká, pozorne čítajte. Od 17. do 19. októbra sa nám v Starej tržnici v Bratislave predstavia dizajnéri z domácej scény aj zahraničia.

 

fashionlive

 


3 prehliadkové dni budú nabité zaujímavým programom, v ktorom sa nám predstavia renomovaní aj zahraniční módni návrhári. Prvý deň otvorí prehliadkou dizajnérka Doroti Vojtiková, po nej bude nasledovať značka HAAZ, dizajnéri Maja Božovič, Petra Kubíková, Pavol Dendis a večer uzavrie Rozbora Couture.

Druhý prehliadkový deň otvoria študenti Ateliéru odevného a textilného dizajnu z Ústí nad Labem, najnovšiu kolekciu predstaví aj Kateřina Geislerová a Tereza Vu predvedie svoju najnovšiu couture spodnú bielizeň. Vrcholom večera bude najnovšia spolupráca Borisa Hanečku a umelkyne Dany Voda. Boris však odprezentuje aj svoju samostatnú kolekciu.

Ateliér 343 z VŠVU odštartuje posledný deň prehliadok, nasledovať bude Terézia Feňovčiková so svojou značkou freier. Hneď po nej sa predstaví pozitívne ladená Lenka Sršňová, Martin Hrča o poslednú prehliadku sa postará Marcel Holubec W. Záver Fashion LIVE! bude patriť vyhlasovaniu cien Fresh dizajnér 2018.

Súčasťou Fashion LIVE! budú tak ako každý rok aj dizajnérske showroomy. Novinkou 6.ročníka je však výstava Márie Štránekovej, ktorá sa venovala udržateľnosti v módnom priemysle.

Lístky na módne podujatie Fashion LIVE! 2018 ako aj na afterparty je možné zakúpiť si v predpredaji na www.inviton.sk alebo priamo na mieste podujatia.

 

PROGRAM FashionLIVE2018

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 23.feb 2019

54 rokov FENDI: Najdlhšia módna lovestor...

Karl Lagerfeld je jednoznačne jednou z najvýznamnejších osobností módneho sveta. Dôkazom toho je aj jeho práca v módnom dome FENDI...


Trendy móda | 21.feb 2019

Béžová je oficiálnou farbou Fashion Week...

Ešte máme za sebou síce len polovicu programu Týždňov módy veľkej štvorky, no už teraz môžeme konštatovať, že béžová sa...


Trendy móda | 21.feb 2019

Nové kolaborácie MONCLER GENIUS sú tu!

Moncler Genius je jeden z najzaujímavejších a najunikátnejších kolaboračných projektov súčasnej módy. Najnovšia kolekcia z tohto projektu bola predstavená v rámci milánskeho Týždňa módy...


Módne ikony | 21.feb 2019

Éra Karla Lagerfelda: 36 rokov v Chanel

Karl Lagerfeld vstúpil do módneho domu Chanel v roku 1983 na pozíciu kreatívneho riaditeľa. V tom období bola značka považovaná za „takmer...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...