Šiesty ročník módneho podujatia Fashion LIVE! sa nezadržateľne približuje a pokiaľ aj vy rozmýšľate nad tým, čo nás v tejto edícii čaká, pozorne čítajte. Od 17. do 19. októbra sa nám v Starej tržnici v Bratislave predstavia dizajnéri z domácej scény aj zahraničia.

 

fashionlive

 


3 prehliadkové dni budú nabité zaujímavým programom, v ktorom sa nám predstavia renomovaní aj zahraniční módni návrhári. Prvý deň otvorí prehliadkou dizajnérka Doroti Vojtiková, po nej bude nasledovať značka HAAZ, dizajnéri Maja Božovič, Petra Kubíková, Pavol Dendis a večer uzavrie Rozbora Couture.

Druhý prehliadkový deň otvoria študenti Ateliéru odevného a textilného dizajnu z Ústí nad Labem, najnovšiu kolekciu predstaví aj Kateřina Geislerová a Tereza Vu predvedie svoju najnovšiu couture spodnú bielizeň. Vrcholom večera bude najnovšia spolupráca Borisa Hanečku a umelkyne Dany Voda. Boris však odprezentuje aj svoju samostatnú kolekciu.

Ateliér 343 z VŠVU odštartuje posledný deň prehliadok, nasledovať bude Terézia Feňovčiková so svojou značkou freier. Hneď po nej sa predstaví pozitívne ladená Lenka Sršňová, Martin Hrča o poslednú prehliadku sa postará Marcel Holubec W. Záver Fashion LIVE! bude patriť vyhlasovaniu cien Fresh dizajnér 2018.

Súčasťou Fashion LIVE! budú tak ako každý rok aj dizajnérske showroomy. Novinkou 6.ročníka je však výstava Márie Štránekovej, ktorá sa venovala udržateľnosti v módnom priemysle.

Lístky na módne podujatie Fashion LIVE! 2018 ako aj na afterparty je možné zakúpiť si v predpredaji na www.inviton.sk alebo priamo na mieste podujatia.

 

PROGRAM FashionLIVE2018

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.dec 2018

Moderná aristokracia podľa ANSWEAR

Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018: Red Carpet

V Londýne sa včera večer zišla smotánka z módneho neba. Nechýbali najvýznamnejšie tváre súčasného modelingu aj módnej tvorby, ale aj...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018

Aj módny svet sumarizuje a vyhodnocuje. Dôkazom toho je aj odovzdávanie cien British Fashion Awards, ktoré každoročne udeľuje British Fashion...


Trendy móda | 10.dec 2018

Biela zima v šatníku

Pokiaľ ste si mysleli, že biela farba patrí letu, presvedčíme vás o opaku. Inšpirujte sa módnymi ikonami, ktoré sú dôkazom...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...