Posledný prehliadkový deň na MBPFW ulahodil každému milovníkovi aktuálnych sporty glam kúskov, ktoré nechýbali na prehliadkach značiek ODIVI, Laformela či Vozianov. 

 

title5

 

 

Laformela

Vycibrený štýl značky Laformela je charakteristický nápadnými športovými siluetami s prímesov kontrastnej elegancie. Inak to nebolo ani v poslednej kolekcii, v ktorej dominovali tóny zelenej a modrej doplnené čiernou.

 

 

ODIVI

Úplne odlišnú farebnú škálu využila značka ODIVI. Stavila na tlmené tóny béžovej, ktorú efektne doplnila čiernou a bielou. Svoju typickú nadčasovosť však doplnili o špotové elementy vo forme zipsov či ľadviniek, z čoho vznikla jedinečná, mestská kolekcia.

 

 

Monika Drapalová

Košeľa a moderná verzia pyžama hrali hlavnú úlohu v kolekcii Moniky Drapalovej. Dokázala v nej premiešať rôzne vzory, pánske prvky, ale aj ženské siluety.

 

 

Vodianov

Ukrajinský dizajnér známy svojimi avantgardnými modelmi zaujal aj v Prahe. Outfity na móle pôsobili akoby boli vytesané do mramoru, za čo mohli vďačiť najmä dokonale prepracovaným siluetám a detailom, ktoré vytvárali dokonalé ilúzie.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.júl 2018

Ako nosiť prúžky?

Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli...


Trendy móda | 15.júl 2018

Plavkové trendy podľa česko-slovenských ...

Od minimalistických bikín až po sexi jednodielne plavky. Tieto trendy vládnu v šatníkoch známych Češiek a Sloveniek.    Adriana Čerňanová Krásna Adriana vie...


Trendy móda | 14.júl 2018

5 letných džínsových trendov

Nedokážete sa vzdať svojich obľúbenchych džínsov ani v lete? Nemusíte! Predstavujeme vám 5 najväčších letných trendov, ktoré zasiahli denimovú módu.     


Trendy móda | 13.júl 2018

Lesk a ligot leta so značkou TOUS

Ligotavé, trblietavé kúsky priťahovali ľudské oko od nepamäti. Veď, čo iné nesie v sebe toľko tajomna a luxus ako práve...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...