Po druhom dni na MBPFW nemôže nikto tvrdiť, že by bola česko-slovenská módna scéna chudobná. Nájde sa v nej totiž minimalistická elegancia, ale aj umelecky-streetstylová uvoľnenosť. 

 

 title2

 

 

Jakub Polanka

Jedna z njvýraznejších osobností česko-slovenskej scény, dizajnér Jakub Polanka potvrdzuje svoju "svetovosť." Jeho vizionárstvo, ktoré jednoducho prepája komplikované siluety s uvoľneným prístupom si musí získať každého milovníka módy.

 

 

NEHERA

Naša, no pritom svetová NEHERA má svojský pohľad na módu, vďaka čomu vznikajú nezameniteľné kolekcie, ktoré si vieme predstaviť v uliciach Paríža, ale aj v betónovej džungli akou je Tokio.

 

 

Petra Ptáčková

Kolekcia Petry Ptáčkovej mala všetko, čo dnes potrebujeme- oversized siluety, unisex tón a maximálne umelecký prístup. Základnými farbami boli biela a čierna, ktoré hravo doplnila rôznorodými, veselými tónmi.

 

 

Michael Kováčik

Dizajnér známy svojim minimalistickým prístupom k luxusnej elegancii opäť prekonal sám seba. Typicky asymetrické línie doplnil kontrastným prešívaním, jemnými potlačami, či volánmi, ktoré dodali celej kolekcii vzdušnosť a hravosť.

 

 

Lukáš Lindner

Lukáš Lindner to stavil na maetriály, torých výber bol dotiahnutý do dokonalosti. V kombinácii s jemne retro ladenými siluetami, ale aj odvážnymi elementami tak vytvoril unikátnu kolekciu.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...