Prvý prehliadkový deň MBPFW dkázal, že móda má mnoho podôb. Od streetstylovej avantgardy až po mestskú chic eleganciu sme mali možnosť v Prahe vidieť všetko.

 

title1

 

Ján Černý

Pánska móda, ktorá má na česko-slovenskej módnej scéne veľmi malé zastúpenie si konečne našla výrazný dizajnérska hlas, ktorý nezabúda na to, že aj páni môžu byť štýloví. Jeho meno je Ján Černý a na MBPFW predstavil kolekciu tvorenú výraznými farbami, modernými strihmi a nápaditými detailmi.

 

 

Chatty

Stálica českej módnej tvorby, značka Chatty dokazuje, že aj tmavé farby môžu byť hravé. Stačí ich kreatívne skombinovať s nečakanými strihmi a vytvoriť tak ženské siluety ako stvorené do jesenného mesta.

 

 

Lukáš Krnáč

Streetstylové trendy spojené s jemnou avantgardou dominovali prehliadke Lukáša Krnáča. Klasické prvky a vzory premenil na moderné kúsky, ktoré by pokojne do svojho šatníka zaradila nejedna svetová módna ikona.

 

 

Imreczeova

Elegancia a rafinované strihy mali takisto svoje zastúpenie vďaka značke IMRECZEOVA. Jemné pastely, trasnaprentné materiály a splývavé siluety vytvorili kúsky do mestskej atmosféry.

 

 

Denisa Nová

V kolekcii Denisy Novej sme mohli nájsť všetko od oversized mikín až po tesné siluety. Napriek tomu pôsobila prehliadka ucelene a kompaktne, najmä vďaka precízne zvolenej farebnej palete, ktorá pôsobila moderne a hrejivo.

 

 

UMPRUM Ateliér

Mladí dizajnéri z prestížnej UMPRUM mali vo svojej vízie jasno-hlavné bolo odlíšiť sa. Preto bola kolekcia kontrastná po materiálovej, strihovej aj štýlovej stránke.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2019

História podpätkov

Dnes sú podpätky súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ich obúvajú len na vybrané príležitosti, iné si bez nich...


Trendy móda | 18.sep 2019

Ako nosiť letné šaty počas jesene?

S odchodom leta sa niekedy ťažko vyrovnáva aj keď je jeseň jedno z najkrajších, najfarebnejších období. Najlepšie to zvládame však vtedy, keď...


Trendy móda | 18.sep 2019

Jesenný must have a ako ho nosiť: Crop s...

Určite ste si už všimli, že túto sezónu si mnohé módne ikony, modelky a influencerky zamilovali skrátené verzie svetrov či mikín...


Trendy móda | 17.sep 2019

Denim Season: Ako nosiť double denim?

S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...