Prvý prehliadkový deň MBPFW dkázal, že móda má mnoho podôb. Od streetstylovej avantgardy až po mestskú chic eleganciu sme mali možnosť v Prahe vidieť všetko.

 

title1

 

Ján Černý

Pánska móda, ktorá má na česko-slovenskej módnej scéne veľmi malé zastúpenie si konečne našla výrazný dizajnérska hlas, ktorý nezabúda na to, že aj páni môžu byť štýloví. Jeho meno je Ján Černý a na MBPFW predstavil kolekciu tvorenú výraznými farbami, modernými strihmi a nápaditými detailmi.

 

 

Chatty

Stálica českej módnej tvorby, značka Chatty dokazuje, že aj tmavé farby môžu byť hravé. Stačí ich kreatívne skombinovať s nečakanými strihmi a vytvoriť tak ženské siluety ako stvorené do jesenného mesta.

 

 

Lukáš Krnáč

Streetstylové trendy spojené s jemnou avantgardou dominovali prehliadke Lukáša Krnáča. Klasické prvky a vzory premenil na moderné kúsky, ktoré by pokojne do svojho šatníka zaradila nejedna svetová módna ikona.

 

 

Imreczeova

Elegancia a rafinované strihy mali takisto svoje zastúpenie vďaka značke IMRECZEOVA. Jemné pastely, trasnaprentné materiály a splývavé siluety vytvorili kúsky do mestskej atmosféry.

 

 

Denisa Nová

V kolekcii Denisy Novej sme mohli nájsť všetko od oversized mikín až po tesné siluety. Napriek tomu pôsobila prehliadka ucelene a kompaktne, najmä vďaka precízne zvolenej farebnej palete, ktorá pôsobila moderne a hrejivo.

 

 

UMPRUM Ateliér

Mladí dizajnéri z prestížnej UMPRUM mali vo svojej vízie jasno-hlavné bolo odlíšiť sa. Preto bola kolekcia kontrastná po materiálovej, strihovej aj štýlovej stránke.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...