Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 28. október 2011

Andrea Pojezdálová zvíťazila na medzinárodnej súťaži!

Mladá módna návrhárka Andrea Pojezdálová (22) zvíťazila na tohtotoročnej slovenskej súťaži módnych talentov Brillance Fashion Talent 2011. Zahanbiť sa však nedala ani u našich susedov a najnovšie uspela aj na medzinárodnej súťaži.

Andrea Pojezdálová zvíťazila na medzinárodnej súťaži!

28. 10. 2011

Mladá módna návrhárka Andrea Pojezdálová (22) zvíťazila na tohtotoročnej slovenskej súťaži módnych talentov Brillance Fashion Talent 2011. Zahanbiť sa však nedala ani u našich susedov a najnovšie uspela aj na medzinárodnej súťaži. Z poľského týždňa módy si priniesla cenu za svoju prvú kolekciu White. Andrea sa zúčastnila prestížnej medzinárodnej súťaže Re-act 2011 počas FashionPhilosophy Fashion week v poľskom meste Lodž, ktoré je považované za mekku európskej módy. Andrea uspela v konkurencii dvadsiatich mladých dizajnérov z celej Európy. Jej kolekcia spája tradičné ľudové prvky s modernými a nápadne zvýrazňuje ženskú siluetu.

Mladá návrhárka sa o svojej kolekcii vyjadrila: „Tradičné dekoratívne prvky ako výšivka, čipka alebo krajka sú „vyštylizované" a použité v súčasnej podobe. Slovenský ľudový odev sa tiež vyznačuje bohatosťou a množstvom použitého materiálu, vrstvením a riasením. Ako celok však skôr potláča prirodzené ženské proporcie."

Jej víťaznú kolekciu z Brillance Fashion Talent 2011 si môžete pozrieť tu: 

{youtube}9zs-feZsyqs{/youtube} 

zdroj: youtube
pripravila: Katarína Segešová 

    5663

    Súvisiace články