Parížsky Fashion Week predstavil kolekcie velikánov módneho sveta. Nech už snívate o minimalistickej moderne, avantgardnom krajčírskom remesle alebo po športových kúskoch stvorených do mestského života, zaručene si prídete na svoje.

 

pfw4

 

 

Isabel Marant

Keď sa povie Isabel Marant, každému hneď napadne Parisian Chic. Nikto totiž nedokáže priviesť do dokonalosti víziu parížskeho šarmu ako práve Isabel. Svoju najnovšiu kolekciu postavila na klasických kúskoch ako čižmách nad kolená, kabátoch v neutrálnych farbách a kostýmových nohaviciach.

 

 

Balmain

Olivier Rousteing začína do svojej tvorby implementovať dávku sofistikovanosti, ktorá pomaly, ale isto vytláča zbytočnú opulenciu. Samozrejme punc exkluzivity nechýbal ani teraz a stále je v kolekciách zreteľná jeho estetika založená na lesku, no zároveň je badateľný dôraz na produkt samotný, nielen na efekt, ktorý chce dosiahnuť.

 

 

Balenciaga

Demna Gvasalia, ktorý mi pod palcom Balenciagu, sa sústredil na základné hodnoty značky Balenciaga a pretvoril ich na moderný obraz. Vo svojej najnovšej kolekcii ponúka pohľad na mesto svetiel, ale z hľadiska outsidera. Krajčírske umenie spojil so street stylom a poprášil ho dávkou rafinovanosti.

 

 

Givenchy

Ako by vyzerala aristokratická smotánka prepojená s urban luxe kultúrou? Presne tak, ako kolekcia, ktorá vznikla v módnom dome Givenchy. Je plná neutrálnych farieb, avšak odvážnych siluét, ktoré vynikajú svojou nenáročnosťou a pritom unikátnosťou. Do toho pridala prírodnú inšpiráciu, ktorá sa odrazila na výrazných tónoch zelenej, modrej či červenej.

 

 

Loewe

Ako spraviť zo značky kožených produktov módneho velikána po každej stránke? Stačí sa spýtať Jonathana Andersona, ktorý má okrem svojej značky pod palcom aj Loewe. Celú kolekciu na nasledujúcu sezónu postavil na klasických kúskoch a ich nevšednej všednosti. Jednoduchosť, prepracovanosť detailov a krása materiálov zažiarili v tom najlepšom svetle.

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 21.apr 2019

Coachella Style podľa modeliek

Festival Coachella už síce skončil, no pre nás to znamená minimálne toľko, že stále môžeme čerpať inšpiráciu z kreatívnych outfitov, ktoré...


Módne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...