Haute Couture Week už máme za sebou, no nám ešte ostalo pár spomienok zarytých v pamäti. Obrovský umelecký, vizionársky vklad každého módneho domu predstavil úplne rozličné pohľady na módu, pozrite si ako vysokú módu vnímajú ďalší dizajnéri.

 

cw3

 

Viktor & Rolf

Ako by vyzerali meme v skutočnom živote? Túto otázku si zrejme položila značka Viktor & Rolf, pretože svoje typické, éterické modely doplnili a vtipné slogany. Romantické siluety, dievčenské farby a tie najjemnejšie ženské detaily takto dostali úplne nový rozmer.

 

 

Balmain

Olivier Rousteing sa konečne dostal k obnoveniu haute couture línie módneho domu Balmain. Sboju typickú, eklektickú opulenciu opustil na úkor čistejších línii, čo kolekcii jednoznačne prospelo. Bohaté detaily v kombinácii s ostrými hranami si však na mólo aj tak našli svoju cestu.

 

 

Armani Privé

Ikonický dizajnér Giorgio Armani tentokrát vo svojej haute couture kolekcii prepojil art deco a čínsku maľbu lakom. Medzi farbami dominovali bohaté tóny červenej a polnočnej modrej, ktorým dodával na elegancii vysoký lesk detailov. Celá kolekcia pôsobila maximálne sofistikovane, ako pre pravú dámu.

 

 

Guo Pei

Dizajnérka pomenovala svoju najnovšiu kolekciu East Palace (Palác Východu). Opäť sa pozrela na čínsku kultúru a jej vnímanie ženy, najmä v kontexte paláca. Látky použité v modeloch skutočne evokovali starovekú módu, nieslo v sebe imperiálne symboly a predsa v nich boli čosi ženské, odvážne.

 

 

Elie Saab

Čistota doplnená náznakom hviezdneho prachu. Takto by sme mohli zhrnúť kolekciu Elie Saab, ktorá bola na jednej strane moderne čistá, no na tej druhej nezabúdala na svoju honosnú podstatu. V kolekcii sa okrem večerných šiat objavili aj nohavicové kostýmy aj koktejlky.

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.jún 2019

Titul kabelka leta získava...

Bottega Venetta Pouch! Aj keď ju podľa názvu možno nepoznáte, určite ste ju už videli či už na Instagrame, červenom...


Trendy móda | 18.jún 2019

Shades of Green

Zelená sa dostávala na výslnie veľmi dlho a veľmi pomaly. Začalo to doplnkami, neskôr sme prešli na celé outfity. Po Millennial...


Trendy móda | 18.jún 2019

Ako nosiť biele tričko?

Klasické biele tričko je veľmi podceňovaným kúskom aj napriek tomu, že ho trendy nikdy nedokázali vytlačiť zo scény. V našich...


Trendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...