Haute Couture Week už máme za sebou, no nám ešte ostalo pár spomienok zarytých v pamäti. Obrovský umelecký, vizionársky vklad každého módneho domu predstavil úplne rozličné pohľady na módu, pozrite si ako vysokú módu vnímajú ďalší dizajnéri.

 

cw3

 

Viktor & Rolf

Ako by vyzerali meme v skutočnom živote? Túto otázku si zrejme položila značka Viktor & Rolf, pretože svoje typické, éterické modely doplnili a vtipné slogany. Romantické siluety, dievčenské farby a tie najjemnejšie ženské detaily takto dostali úplne nový rozmer.

 

 

Balmain

Olivier Rousteing sa konečne dostal k obnoveniu haute couture línie módneho domu Balmain. Sboju typickú, eklektickú opulenciu opustil na úkor čistejších línii, čo kolekcii jednoznačne prospelo. Bohaté detaily v kombinácii s ostrými hranami si však na mólo aj tak našli svoju cestu.

 

 

Armani Privé

Ikonický dizajnér Giorgio Armani tentokrát vo svojej haute couture kolekcii prepojil art deco a čínsku maľbu lakom. Medzi farbami dominovali bohaté tóny červenej a polnočnej modrej, ktorým dodával na elegancii vysoký lesk detailov. Celá kolekcia pôsobila maximálne sofistikovane, ako pre pravú dámu.

 

 

Guo Pei

Dizajnérka pomenovala svoju najnovšiu kolekciu East Palace (Palác Východu). Opäť sa pozrela na čínsku kultúru a jej vnímanie ženy, najmä v kontexte paláca. Látky použité v modeloch skutočne evokovali starovekú módu, nieslo v sebe imperiálne symboly a predsa v nich boli čosi ženské, odvážne.

 

 

Elie Saab

Čistota doplnená náznakom hviezdneho prachu. Takto by sme mohli zhrnúť kolekciu Elie Saab, ktorá bola na jednej strane moderne čistá, no na tej druhej nezabúdala na svoju honosnú podstatu. V kolekcii sa okrem večerných šiat objavili aj nohavicové kostýmy aj koktejlky.

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...