Parížsky Fashion Week je zakaždým preplnený významnými menami z módneho priemyslu, no k tým najsledovanejším pravdepodobne patrí práve týchto 5. Pozrite si najnovšie kolekcie značiek Chanel, Christian Dior či Saint Laurent.

 

title4

 

 

Christian Dior

 Maria Grazia Chiuri opäť dokázala, že jej vizionárstvo nemá hraníc. Klasické diorovské siluety totiž opäť doplnila prekvapivým elementom, tentokrát išlo o káro a transparentné materiály, ktoré spoločne s klasickými strihmi pôsobili osviežujúco.

 

 

Saint Laurent

Značka Saint Laurent predstavila na svojej prehliadke pravdepodobne všetky možné podoby a tváre čiernej farby. Pridajte do toho extravagantné strihy, výrazné ramená, pánske prvky a sexi detaily, a rafinovaná kolekcia je na svete.

 

 

Chanel

Chanelovský tvíd v rôznych variáciách a k tomu športové prešívané kabáty? My vravíme áno! Kreatívny riaditeľ značky Karl Lagerfeld opäť dokázal, že inovovať sa dá aj klasická, ikonická značka akou je Chanel.

 

 

Giambattista Valli

Značka išla na svoju novú kolekciu tentokrát inak, do svojich splývavých, éterických siluét pridala neočakávaný element v podobe pletenín, ale aj netradične divoké potlače.

 

 

Valentino

 Prehliadka Valentino nás vzala na prechádzku do módnej záhrady, kde sme mohli objavovať tie najrozličnejšie typy kvetín. Boli bohaté štruktúrou, farbami aj siluetami.

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2018

H&M predstavuje exkluzívnu, udržateľnú k...

Aj módne reťazce vedia, že budúcnosť patrí udržateľnosti. Značka H&M je jednou z prvých, ktorá si to uvedomila a priniesla svojim zákazníkom...


Celebrity | 18.sep 2018

Emmy Awards 2018: Red Carpet

Prestížne americké ocenenie Emmy Awards bola včera v noci udelené po 70. krát. Ceny si prevzali najlepšie televízne seriály v...


Trendy móda | 17.sep 2018

5 streetstylových trendov z NYFW

Aj napriek tomu, že nás zatiaľ tešia teplé, slnečné dni, jesenná móda pomaly nahrádza letnú. Vidieť je to aj v...


Módne ikony | 17.sep 2018

Modelky off-duty na NYFW

Módne ikony, influencerky, bloggerky sú jednou kategóriou, ktorú môžeme počas Týždňov módy zahliadnuť v uliciach, Tú druhú zase tvoria modelky...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...