Rôznorodosť, ktorú predstavil newyorský Fashion Week tvorili úplne odlišné dizajnérske filozofie, štýly a vízie. Od materiálov po siluety, každý z módnych domov predstavil tú svoju predstavu módy.

 

nyfw3

 

 

Tom Ford

Tóny noci a odtiene drahokamov. Toto spojil vo svojej najnovšej kolekcii dizajnér Tom Ford. Výsledok bol dramatický, zmyselný a tajomný. Niesol v sebe dávku ženskosti a odvahy, ale aj mágie a odhodlania. Dominovala čierna v rôznych štruktúrach.

 

 

Rodarte

Objemy, volány, čipka a stuhy boli prísľubom romantickej kolekcie, ktorá sa však pomaly menila na jemnú satiru modernej módy. Pridali sa do toho logá a infantilné detaily, pričom niektoré modely pripomína paródiu na americké stužkové.

 

 

Sies Marjan

Meno, ktoré popri ostatných amerických kolegoch nie je až také známe, no podľa nás to má dizajnér našliapnuté za úspešnou kariérou. Vo svojej kolekcii efektne kombinoval rôznorodé materiály, vytváral nevšedné siluety a nebál sa jemne gýčového výsledku, ktorý premenil na umenie.

 

 

Self-Portrait

Miešanie jednoduchých strihov, klasických potlačí a vzorov. Touto kombináciou značka dosiahla unikátne výsledky, pretože práca s farebnými kontrastmi sa postarala o nevídané outfity. Nepotrebovali na to opulentné strihy ani monumentálne detaily.

 

 

Brandon Maxwell

Dizajnér stavil na dominantne čierno-bielu kombináciu, ktorá bola popretkávaná inými farbami vrátane zelenej či červenej. Jeho kolekcia bola zameraná na precízne strihy, čisté siluety, ktorým na jedinečnosti dodávali samotné materiály a nenápadne luxusné detaily.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...