Rôznorodosť, ktorú predstavil newyorský Fashion Week tvorili úplne odlišné dizajnérske filozofie, štýly a vízie. Od materiálov po siluety, každý z módnych domov predstavil tú svoju predstavu módy.

 

nyfw3

 

 

Tom Ford

Tóny noci a odtiene drahokamov. Toto spojil vo svojej najnovšej kolekcii dizajnér Tom Ford. Výsledok bol dramatický, zmyselný a tajomný. Niesol v sebe dávku ženskosti a odvahy, ale aj mágie a odhodlania. Dominovala čierna v rôznych štruktúrach.

 

 

Rodarte

Objemy, volány, čipka a stuhy boli prísľubom romantickej kolekcie, ktorá sa však pomaly menila na jemnú satiru modernej módy. Pridali sa do toho logá a infantilné detaily, pričom niektoré modely pripomína paródiu na americké stužkové.

 

 

Sies Marjan

Meno, ktoré popri ostatných amerických kolegoch nie je až také známe, no podľa nás to má dizajnér našliapnuté za úspešnou kariérou. Vo svojej kolekcii efektne kombinoval rôznorodé materiály, vytváral nevšedné siluety a nebál sa jemne gýčového výsledku, ktorý premenil na umenie.

 

 

Self-Portrait

Miešanie jednoduchých strihov, klasických potlačí a vzorov. Touto kombináciou značka dosiahla unikátne výsledky, pretože práca s farebnými kontrastmi sa postarala o nevídané outfity. Nepotrebovali na to opulentné strihy ani monumentálne detaily.

 

 

Brandon Maxwell

Dizajnér stavil na dominantne čierno-bielu kombináciu, ktorá bola popretkávaná inými farbami vrátane zelenej či červenej. Jeho kolekcia bola zameraná na precízne strihy, čisté siluety, ktorým na jedinečnosti dodávali samotné materiály a nenápadne luxusné detaily.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaCeny Czech Grand Design našli svojich ví...

Najlepší českí dizajnéri boli ocenení prestížnymi cenami Czech Grand Design, ktoré boli vyhlásené 20.marca. Celkovou víťazkou a držiteľkou ceny Grand designér...


Módne ikony | 22.mar 2019

Victoria Beckham uvádza kolekciu šiat in...

Odvtedy, čo Victoria Beckham hviezdila v hudobnej skupine Spice Girls prešlo veľmi veľa času. Stihla založiť úspešnú značku RTW módy...


Trendy móda | 22.mar 2019

Udržateľný šatník: Ktorým materiálom by ...

Nakupovať menej, recyklovať či nakupovať vo vintage obchodoch, to sú jedny z prvých krokov, ktoré podnikneme na ceste za udržateľnosťou. Ak...


Trendy móda | 21.mar 2019

Irina Shayk vytvorila kabelku pre Tod’s

Modelka Irina Shayk sa spojila so značkou Tod’s, pre ktorú pretvorila známy model kabelky Iconic D podľa svojej predstavy. Do...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...