Newyorský Fashion Week predstavil prvý pohľad na trendy pre sezónu jeseň/zima 2019. Objavili sa tu športové kúsky, pánske elementy, typická romantika aj retro inšpirácia.

 

nyfw2

 

 

Marc Jacobs

60.roky s prímesou modernizmu aj avantgardy. Siluety s pevne definovaným pásom, prípadne áčkové strihy dodávali rôznorodým kombináciám materiálov a farieb familiárnu klasickosť.

 

 

 

Proenza Schouler

Úplne opačným smerom sa vydala značka Proenza Schouler, ktorá stavila na pánske elementy a športové detaily. Úplet sa tu miešal so sakami a nohavicovými kostýmami, prípadne s efektným plisé.

 

 

Oscar de la Renta

Luxusné materiály, detaily odkazujúce na exkluzivitu kolekcie a zároveň nadčasovosť a elegancia. Toto všetko patrí do rukopisu módneho domu, ktorý však s každou kolekciou dokáže prísť s moderným prístupom.

 

 

Zimmermann

Ženskosť v plnej sile. Zimmermann a jeho precízna vypracovanosť, bohatosť detailov a maximalizmus sa snúbili aj v tejto kolekcii. Kvetinové vzory, čipka, volány, ale aj zvieracie potlače a koža pôsobili harmonicky.

 

 

Carolina Herrera

Kolekcia ako stvorená pre kozmopolitné prostredie, moderné ženy vedomé si svojej sily. Kvetiny a objemné siluety pôsobili veľmi sebavedomo, pričom pozitívny výber farebných kombinácii dotváral energizujúci dojem.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...


Fashion Week | 06.júl 2020

Sledujte Haute Couture Week online!

6.júla odštartoval týždeň Haute Couture módy. Tak, ako vždy, je táto edícia unikátna svojimi kreáciami, rôznorodými inšpiráciami a umeleckými víziami, ktoré...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...