Newyorský Fashion Week predstavil prvý pohľad na trendy pre sezónu jeseň/zima 2019. Objavili sa tu športové kúsky, pánske elementy, typická romantika aj retro inšpirácia.

 

nyfw2

 

 

Marc Jacobs

60.roky s prímesou modernizmu aj avantgardy. Siluety s pevne definovaným pásom, prípadne áčkové strihy dodávali rôznorodým kombináciám materiálov a farieb familiárnu klasickosť.

 

 

 

Proenza Schouler

Úplne opačným smerom sa vydala značka Proenza Schouler, ktorá stavila na pánske elementy a športové detaily. Úplet sa tu miešal so sakami a nohavicovými kostýmami, prípadne s efektným plisé.

 

 

Oscar de la Renta

Luxusné materiály, detaily odkazujúce na exkluzivitu kolekcie a zároveň nadčasovosť a elegancia. Toto všetko patrí do rukopisu módneho domu, ktorý však s každou kolekciou dokáže prísť s moderným prístupom.

 

 

Zimmermann

Ženskosť v plnej sile. Zimmermann a jeho precízna vypracovanosť, bohatosť detailov a maximalizmus sa snúbili aj v tejto kolekcii. Kvetinové vzory, čipka, volány, ale aj zvieracie potlače a koža pôsobili harmonicky.

 

 

Carolina Herrera

Kolekcia ako stvorená pre kozmopolitné prostredie, moderné ženy vedomé si svojej sily. Kvetiny a objemné siluety pôsobili veľmi sebavedomo, pričom pozitívny výber farebných kombinácii dotváral energizujúci dojem.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 22.aug 2019

MUST-HAVES mesiaca Barbory Bruškovej

Éterickú modelku Barboru Bruškovú určite poznáte, zdobí aj titulku letného vydania magzínu TOP FASHION. Práve jej sme sa opýtali tento...


Trendy móda | 21.aug 2019

Taylor Swift pripravila kolekciu so Stel...

Ku hudbe v modernom svete neodmysliteľne patrí aj merch, alebo doplnkové produkty inšpirované novým album, turné či jednotlivými skladbami. Pri...


Celebrity | 21.aug 2019

Millie Bobbie Brown má vlastnú značku ko...

S celebritami, ktoré majú vlastnú značku kozmetiky sa doslova rozsypalo vrece. Len nedávno sa objavili informácie o tom, že vlastnú...


Módne ikony | 21.aug 2019

Beyoncé a Rihanna sú najvplyvnejšími inf...

Aj napriek tomu, že sila influencerov na sociálnych sieťach významne opadá, stále sú medzi nimi osobnosti, ktoré dokážu ovplyvniť masy...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...