Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie najlepšie kolekcie.

 

title5

 

 

Calvin Klein

Kolekcia, ktorá sa už vôbec nepodobá na rafinovaný, klasický štýl Calvin Klein, ako sme boli zvyknutí. Avšak v tomto prípade je to pozitívna správa. Raf Simons z nej totiž vytvoril modernú, pregresívnu značku plnú vizionárskych modelov.

 

 

Marc Jacobs

Avantgardné siluety, kinematografická atmosféra a závan tajomna priniesla so sebou kolekcia Marc Jacobs. Dizajnér sa pohrával so objemom siluét, ako aj efektnými detailmi, ktoré kombinoval s výraznými farbami 80.rokov.

 

 

Anna Sui

Uvoľnená hippie kolekcia Anny Sui nám pripomenula 70.roky v rozpuku. Bola plná kvetinových potlačí, hravých vzorov a mäkkých materiálov, ktoré sa hravo kombinovali medzi sebou. Pozitívna atmosféra pomaly prechádzala do temnej a vytvorila tak glamour čarodejnicu.

 

 

Carolina Herrera

Majsterka elegancie a ženskosti opäť nesklamala. Do svojho rukopisu charakteristického nadčasovosťou však pridala závan rebélie a punku. Takto vznikla netradičná, no stále elegantná kolekcia.

 

 

Zimmermann

Vzdušné, éterické modely plné romantiky tentokrát boli doplnené tvrdšími kúskami z kože a kovov, ktoré dodali celej kolekcie na kontraste. Farebná paleta sa niesla v jemných pastelových tónoch, ktoré dokonale podčiarkli atmosféru kolekcie.

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2018

H&M predstavuje exkluzívnu, udržateľnú k...

Aj módne reťazce vedia, že budúcnosť patrí udržateľnosti. Značka H&M je jednou z prvých, ktorá si to uvedomila a priniesla svojim zákazníkom...


Celebrity | 18.sep 2018

Emmy Awards 2018: Red Carpet

Prestížne americké ocenenie Emmy Awards bola včera v noci udelené po 70. krát. Ceny si prevzali najlepšie televízne seriály v...


Trendy móda | 17.sep 2018

5 streetstylových trendov z NYFW

Aj napriek tomu, že nás zatiaľ tešia teplé, slnečné dni, jesenná móda pomaly nahrádza letnú. Vidieť je to aj v...


Módne ikony | 17.sep 2018

Modelky off-duty na NYFW

Módne ikony, influencerky, bloggerky sú jednou kategóriou, ktorú môžeme počas Týždňov módy zahliadnuť v uliciach, Tú druhú zase tvoria modelky...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...