26. 1. 2012


Kaviar Gauche

Móda inšpirovaná avantgardou. Táto berlínska značka sa dostala do povedomia ľudí, keď na svoju prvú prehliadku zvolili tzv. guerilla kampaň. Pred svetoznámym obchodom Colette v Paríži v roku 2003 usporiadali svoju prvú show. A výsledok? Dnes je Kaviar Gauche medzinárodnou a vyhľadávanou módnou značkou.

V Berlíne predviedli, čo sa bude nosiť nadchádzajúcu jeseň a zimu. Medzi materiálom dominovali šifón, krajka či hodváb. Návrhy boli ladené tak, aby udreli do oka každej žene, ktorá chce byť sexy a neprehliadnuteľná Femme Fatale, ale aj romantická duša. Farby: Biela, kombinácia bielej s čiernou a pastelová žltá.

 

 

Laurél

See-Feel-Love - slogan, ktorý reprezentuje túto značku. Laurél je ako túžba. Laurél miluje módu. Za touto značkou stojí žena menom Elisabeth Schwaiger. Jej obľúbené materiály sú koža, jersey a strečový hodváb. Veľmi rada komponuje do svojich návrhov potlač a je vysadená na detaily. Pozrite si ako to vyzerá s kolekciou na ďalšiu sezónu. 

 

 

 

Irina Schrotter

Táto značka vznikla pred 21. rokmi v Rumunsku. Odvtedy prešla dlhou cestou, aby sa nakoniec stala úspešnou. Veď stačí povedať, že má zastúpenie v 17. krajinách. Irina Schrotter je pre business ženy, ktoré sa potrebujú obliecť nielen cez deň, ale aj v noci.

 

 

 

Blacky Dress

Kirsten Albers. Hlava Blacky Dress, ktorá do tejto značky vniesla kus moderného umenia a predvídavosti. V kolekcii pre jeseň/zimu 2012 nájdeme všetko, po čom žena túži v zime. Teplé a štýlové zvršky, pod ktorými sa nachádzajú kusy odevov, ktoré určite nikoho neurazia.
Blacky Dressy vidí jeseň v koži a v zemitých farbách.

 

 

 

Patrick Mohr

Značka Patrick Mohr sa dá definovať ako sofistikovaná a športová. Outfity sú čisté, nositeľné a hrajúce sa so siluetou. Z materiálov dominuje vlna, bavlna a koža. Patrick Mohr kombinuje šport s eleganciou, avantgardu so streetfashion. A presne takto to bolo aj v kolekcií jeseň/zima 2012, ktorá bola v Berlíne predstavená.

 

 

 

pripravila: Dominika Svetikova

 

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 25.máj 2020

Gucci mení svoj prehliadkový kalendár

Unikátne udalosti, akou je bezpochyby aj pandémia koronavíru, majú silu meniť tvár sveta. Týka sa to aj módneho priemyslu, ktorý...


Trendy móda | 23.máj 2020

Must-have potlače na jar

Vyšívané kvetiny, pastelové ombré, široké prúžky či dokonca „piknikové vzory.“ Takéto a mnoho ďalších potlačí bude dominovať jarnej móde. Načerpajte inšpiráciu...


Trendy móda | 23.máj 2020

Neónové farby v roku 2020

S neónovými farbami to je ako na hojdačke, raz ich milujeme, raz ich neznesieme. Rok 2020 opäť predstavuje vrchol popularity týchto...


Trendy móda | 22.máj 2020

Ako nosiť šortky túto sezónu?

Bermudy aj hotpants sa budú nosiť počas tejto jari a leta. Keďže šortky sú univerzálnym kúskom do šatníka s akýmkoľvek vkusom a štýlom...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...