26. 1. 2012


Kaviar Gauche

Móda inšpirovaná avantgardou. Táto berlínska značka sa dostala do povedomia ľudí, keď na svoju prvú prehliadku zvolili tzv. guerilla kampaň. Pred svetoznámym obchodom Colette v Paríži v roku 2003 usporiadali svoju prvú show. A výsledok? Dnes je Kaviar Gauche medzinárodnou a vyhľadávanou módnou značkou.

V Berlíne predviedli, čo sa bude nosiť nadchádzajúcu jeseň a zimu. Medzi materiálom dominovali šifón, krajka či hodváb. Návrhy boli ladené tak, aby udreli do oka každej žene, ktorá chce byť sexy a neprehliadnuteľná Femme Fatale, ale aj romantická duša. Farby: Biela, kombinácia bielej s čiernou a pastelová žltá.

 

 

Laurél

See-Feel-Love - slogan, ktorý reprezentuje túto značku. Laurél je ako túžba. Laurél miluje módu. Za touto značkou stojí žena menom Elisabeth Schwaiger. Jej obľúbené materiály sú koža, jersey a strečový hodváb. Veľmi rada komponuje do svojich návrhov potlač a je vysadená na detaily. Pozrite si ako to vyzerá s kolekciou na ďalšiu sezónu. 

 

 

 

Irina Schrotter

Táto značka vznikla pred 21. rokmi v Rumunsku. Odvtedy prešla dlhou cestou, aby sa nakoniec stala úspešnou. Veď stačí povedať, že má zastúpenie v 17. krajinách. Irina Schrotter je pre business ženy, ktoré sa potrebujú obliecť nielen cez deň, ale aj v noci.

 

 

 

Blacky Dress

Kirsten Albers. Hlava Blacky Dress, ktorá do tejto značky vniesla kus moderného umenia a predvídavosti. V kolekcii pre jeseň/zimu 2012 nájdeme všetko, po čom žena túži v zime. Teplé a štýlové zvršky, pod ktorými sa nachádzajú kusy odevov, ktoré určite nikoho neurazia.
Blacky Dressy vidí jeseň v koži a v zemitých farbách.

 

 

 

Patrick Mohr

Značka Patrick Mohr sa dá definovať ako sofistikovaná a športová. Outfity sú čisté, nositeľné a hrajúce sa so siluetou. Z materiálov dominuje vlna, bavlna a koža. Patrick Mohr kombinuje šport s eleganciou, avantgardu so streetfashion. A presne takto to bolo aj v kolekcií jeseň/zima 2012, ktorá bola v Berlíne predstavená.

 

 

 

pripravila: Dominika Svetikova

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.sep 2019

Topánky ku širokým nohaviciam

Široké nohavice sa stali jedným z najobľúbenejších letných kúskov a skvelou alternatívou k džínsom. Sú pohodlné a pritom maximálne elegantné. Postaviť na nich celý...


Módne ikony | 16.sep 2019

Kaia Gerber a jej módna uniforma

Mladá modelka, dcéra legendárnej Cindy Crawford, má zrejme módu v krvi. Má svoj štýl, ktorý nepodlieha trendom, je mladistvý a...


Módne prehliadky | 16.sep 2019

Fashion LIVE! 2019 prinesie niekoľko nov...

Najväčšie módne podujatie na Slovensku, Fashion LIVE! si pre tento ročník pripravilo niekoľko noviniek. Prebehne už počas prvého októbrového víkendu...


Celebrity | 13.sep 2019

Móda z festivalového koberca v Toronte

Kanadu navštívilo počas uplynulých niekoľko dní množstvo celebritných mien. Medzinárodný filmový festival TIFF, ktorý je vo svojej polovici, ponúkol prítomným...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...