26. 1. 2012


Kaviar Gauche

Móda inšpirovaná avantgardou. Táto berlínska značka sa dostala do povedomia ľudí, keď na svoju prvú prehliadku zvolili tzv. guerilla kampaň. Pred svetoznámym obchodom Colette v Paríži v roku 2003 usporiadali svoju prvú show. A výsledok? Dnes je Kaviar Gauche medzinárodnou a vyhľadávanou módnou značkou.

V Berlíne predviedli, čo sa bude nosiť nadchádzajúcu jeseň a zimu. Medzi materiálom dominovali šifón, krajka či hodváb. Návrhy boli ladené tak, aby udreli do oka každej žene, ktorá chce byť sexy a neprehliadnuteľná Femme Fatale, ale aj romantická duša. Farby: Biela, kombinácia bielej s čiernou a pastelová žltá.

 

 

Laurél

See-Feel-Love - slogan, ktorý reprezentuje túto značku. Laurél je ako túžba. Laurél miluje módu. Za touto značkou stojí žena menom Elisabeth Schwaiger. Jej obľúbené materiály sú koža, jersey a strečový hodváb. Veľmi rada komponuje do svojich návrhov potlač a je vysadená na detaily. Pozrite si ako to vyzerá s kolekciou na ďalšiu sezónu. 

 

 

 

Irina Schrotter

Táto značka vznikla pred 21. rokmi v Rumunsku. Odvtedy prešla dlhou cestou, aby sa nakoniec stala úspešnou. Veď stačí povedať, že má zastúpenie v 17. krajinách. Irina Schrotter je pre business ženy, ktoré sa potrebujú obliecť nielen cez deň, ale aj v noci.

 

 

 

Blacky Dress

Kirsten Albers. Hlava Blacky Dress, ktorá do tejto značky vniesla kus moderného umenia a predvídavosti. V kolekcii pre jeseň/zimu 2012 nájdeme všetko, po čom žena túži v zime. Teplé a štýlové zvršky, pod ktorými sa nachádzajú kusy odevov, ktoré určite nikoho neurazia.
Blacky Dressy vidí jeseň v koži a v zemitých farbách.

 

 

 

Patrick Mohr

Značka Patrick Mohr sa dá definovať ako sofistikovaná a športová. Outfity sú čisté, nositeľné a hrajúce sa so siluetou. Z materiálov dominuje vlna, bavlna a koža. Patrick Mohr kombinuje šport s eleganciou, avantgardu so streetfashion. A presne takto to bolo aj v kolekcií jeseň/zima 2012, ktorá bola v Berlíne predstavená.

 

 

 

pripravila: Dominika Svetikova

 

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...