26. 1. 2012


Kaviar Gauche

Móda inšpirovaná avantgardou. Táto berlínska značka sa dostala do povedomia ľudí, keď na svoju prvú prehliadku zvolili tzv. guerilla kampaň. Pred svetoznámym obchodom Colette v Paríži v roku 2003 usporiadali svoju prvú show. A výsledok? Dnes je Kaviar Gauche medzinárodnou a vyhľadávanou módnou značkou.

V Berlíne predviedli, čo sa bude nosiť nadchádzajúcu jeseň a zimu. Medzi materiálom dominovali šifón, krajka či hodváb. Návrhy boli ladené tak, aby udreli do oka každej žene, ktorá chce byť sexy a neprehliadnuteľná Femme Fatale, ale aj romantická duša. Farby: Biela, kombinácia bielej s čiernou a pastelová žltá.

 

 

Laurél

See-Feel-Love - slogan, ktorý reprezentuje túto značku. Laurél je ako túžba. Laurél miluje módu. Za touto značkou stojí žena menom Elisabeth Schwaiger. Jej obľúbené materiály sú koža, jersey a strečový hodváb. Veľmi rada komponuje do svojich návrhov potlač a je vysadená na detaily. Pozrite si ako to vyzerá s kolekciou na ďalšiu sezónu. 

 

 

 

Irina Schrotter

Táto značka vznikla pred 21. rokmi v Rumunsku. Odvtedy prešla dlhou cestou, aby sa nakoniec stala úspešnou. Veď stačí povedať, že má zastúpenie v 17. krajinách. Irina Schrotter je pre business ženy, ktoré sa potrebujú obliecť nielen cez deň, ale aj v noci.

 

 

 

Blacky Dress

Kirsten Albers. Hlava Blacky Dress, ktorá do tejto značky vniesla kus moderného umenia a predvídavosti. V kolekcii pre jeseň/zimu 2012 nájdeme všetko, po čom žena túži v zime. Teplé a štýlové zvršky, pod ktorými sa nachádzajú kusy odevov, ktoré určite nikoho neurazia.
Blacky Dressy vidí jeseň v koži a v zemitých farbách.

 

 

 

Patrick Mohr

Značka Patrick Mohr sa dá definovať ako sofistikovaná a športová. Outfity sú čisté, nositeľné a hrajúce sa so siluetou. Z materiálov dominuje vlna, bavlna a koža. Patrick Mohr kombinuje šport s eleganciou, avantgardu so streetfashion. A presne takto to bolo aj v kolekcií jeseň/zima 2012, ktorá bola v Berlíne predstavená.

 

 

 

pripravila: Dominika Svetikova

 

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 21.apr 2019

Coachella Style podľa modeliek

Festival Coachella už síce skončil, no pre nás to znamená minimálne toľko, že stále môžeme čerpať inšpiráciu z kreatívnych outfitov, ktoré...


Módne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...