title

Druhý deň na Bratislavských módnych dňoch bol naozaj pestrý. V Refinery Gallery svoje kolekcie predviedli Veronika Kostková, Zlatica Hujbertová, Lukáš Kimlička, Róbert Bartolen či Ida Sandor. Deň otvorila prehliadka značky La Rena, ktorá predstavila farebnú kolekciu pre deti, ale aj ich maminy.

 

Lukáš Kimlička
Biela a zlatá dominovali v kolekcii Lukáša Kimličku, ktorý predviedol honosnú kolekciu obohatenú o šperky z dielne Moniky Vontszemuovej. Sofistikované modely v žiarivej bielej urobili z modeliek antické bohyne, ktorých čaro zvýrazňovali šperky s umeleckým nádychom.

 

Róbert Bartolen
Dizajnér Róbert Bartlon poňal svoju najnovšiu kolekciu v úplne odlišnom duchu. Jeho modely stavili na tmavé odtiene sivej, ktoré boli vykontrastované výraznou žltou farbou. Koža či hadia potlač dodali kolekcii rock’n rollový nádych.

 

Zlatica Hujbertová
Kolekcia plná zemitých tónov vôbec nebola nudná! Napomohli tomu asymetrické strihy, kombinácie hrubých a ľahkých materiálov a využitie kožených prvkov. Zlaticina kolekcia bola rebelská, no pritom trendy.

 

Veronika Kostková
Veronika Kostková stavila na čisté línie, ktoré obohatila o flitre, perličky či kožušiny. Naďalej však modely pôsobili veľmi jemne, elegantne a prepracovane. V kolekcii dominovali pastelové farby, ale aj chrómové odtiene, vďaka čomu modelky pôsobili ako vystrihnuté zo zimnej rozprávky.

 

Ida Sandor
Minimalizmus v tom najlepšom. Taká bola kolekcia Idy Sandor. Modely v bielej a čiernej perfektne nechali vyniknúť precíznu prácu dizajnérky, no pritom si dokázali zachovať svoju sofistikovanosť a kreatívne poňatie klasického nohavicového kostýmu či večerných šiat.

 

Značková predajňa CUBE odprezentovala najnovšie produkty z dielne svetových dizajnérov ako Viviene Westwood či značiek Furla a DKNY, ktorých žiarivé farby, flitre a veselé potlače boli ako stvorené do sivých zimných dní.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.jan 2019

Kolekcia Victoria Beckham x Reebok

Značka Reebok oznámila plánovanú kolekciu s Victoriou Beckham ešte počas minulého roku, no až teraz sme sa dočkali prvého pohľadu na...


Trendy móda | 22.jan 2019

Vetements predstavuje novú kolaboráciu s...

Kultová značka Vetements predstavila v rámci svojej prehliadky počas pánskeho Paris Fashion Week-u novú kolaboráciu si športovou značkou Reebok. Dvojica...


Módne ikony | 22.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 21.jan 2019

SIHH 2019: Najkrajšie hodinky

Salon International de la Haute Horlogerie je najprestížnejší veľtrh luxusných hodiniek. Prezentujúce značky tu zakaždým predstavia tie najluxusnejšie a najinovatívnejšie produkty...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...