title

Druhý deň na Bratislavských módnych dňoch bol naozaj pestrý. V Refinery Gallery svoje kolekcie predviedli Veronika Kostková, Zlatica Hujbertová, Lukáš Kimlička, Róbert Bartolen či Ida Sandor. Deň otvorila prehliadka značky La Rena, ktorá predstavila farebnú kolekciu pre deti, ale aj ich maminy.

 

Lukáš Kimlička
Biela a zlatá dominovali v kolekcii Lukáša Kimličku, ktorý predviedol honosnú kolekciu obohatenú o šperky z dielne Moniky Vontszemuovej. Sofistikované modely v žiarivej bielej urobili z modeliek antické bohyne, ktorých čaro zvýrazňovali šperky s umeleckým nádychom.

 

Róbert Bartolen
Dizajnér Róbert Bartlon poňal svoju najnovšiu kolekciu v úplne odlišnom duchu. Jeho modely stavili na tmavé odtiene sivej, ktoré boli vykontrastované výraznou žltou farbou. Koža či hadia potlač dodali kolekcii rock’n rollový nádych.

 

Zlatica Hujbertová
Kolekcia plná zemitých tónov vôbec nebola nudná! Napomohli tomu asymetrické strihy, kombinácie hrubých a ľahkých materiálov a využitie kožených prvkov. Zlaticina kolekcia bola rebelská, no pritom trendy.

 

Veronika Kostková
Veronika Kostková stavila na čisté línie, ktoré obohatila o flitre, perličky či kožušiny. Naďalej však modely pôsobili veľmi jemne, elegantne a prepracovane. V kolekcii dominovali pastelové farby, ale aj chrómové odtiene, vďaka čomu modelky pôsobili ako vystrihnuté zo zimnej rozprávky.

 

Ida Sandor
Minimalizmus v tom najlepšom. Taká bola kolekcia Idy Sandor. Modely v bielej a čiernej perfektne nechali vyniknúť precíznu prácu dizajnérky, no pritom si dokázali zachovať svoju sofistikovanosť a kreatívne poňatie klasického nohavicového kostýmu či večerných šiat.

 

Značková predajňa CUBE odprezentovala najnovšie produkty z dielne svetových dizajnérov ako Viviene Westwood či značiek Furla a DKNY, ktorých žiarivé farby, flitre a veselé potlače boli ako stvorené do sivých zimných dní.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...