title

Druhý deň na Bratislavských módnych dňoch bol naozaj pestrý. V Refinery Gallery svoje kolekcie predviedli Veronika Kostková, Zlatica Hujbertová, Lukáš Kimlička, Róbert Bartolen či Ida Sandor. Deň otvorila prehliadka značky La Rena, ktorá predstavila farebnú kolekciu pre deti, ale aj ich maminy.

 

Lukáš Kimlička
Biela a zlatá dominovali v kolekcii Lukáša Kimličku, ktorý predviedol honosnú kolekciu obohatenú o šperky z dielne Moniky Vontszemuovej. Sofistikované modely v žiarivej bielej urobili z modeliek antické bohyne, ktorých čaro zvýrazňovali šperky s umeleckým nádychom.

 

Róbert Bartolen
Dizajnér Róbert Bartlon poňal svoju najnovšiu kolekciu v úplne odlišnom duchu. Jeho modely stavili na tmavé odtiene sivej, ktoré boli vykontrastované výraznou žltou farbou. Koža či hadia potlač dodali kolekcii rock’n rollový nádych.

 

Zlatica Hujbertová
Kolekcia plná zemitých tónov vôbec nebola nudná! Napomohli tomu asymetrické strihy, kombinácie hrubých a ľahkých materiálov a využitie kožených prvkov. Zlaticina kolekcia bola rebelská, no pritom trendy.

 

Veronika Kostková
Veronika Kostková stavila na čisté línie, ktoré obohatila o flitre, perličky či kožušiny. Naďalej však modely pôsobili veľmi jemne, elegantne a prepracovane. V kolekcii dominovali pastelové farby, ale aj chrómové odtiene, vďaka čomu modelky pôsobili ako vystrihnuté zo zimnej rozprávky.

 

Ida Sandor
Minimalizmus v tom najlepšom. Taká bola kolekcia Idy Sandor. Modely v bielej a čiernej perfektne nechali vyniknúť precíznu prácu dizajnérky, no pritom si dokázali zachovať svoju sofistikovanosť a kreatívne poňatie klasického nohavicového kostýmu či večerných šiat.

 

Značková predajňa CUBE odprezentovala najnovšie produkty z dielne svetových dizajnérov ako Viviene Westwood či značiek Furla a DKNY, ktorých žiarivé farby, flitre a veselé potlače boli ako stvorené do sivých zimných dní.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.feb 2020

Svadobné šaty v boho štýle sú inšpirovan...

Uvoľnenosť, neformálnosť a splývavosť - taký je boho, inak povedané bohémsky štýl v obliekaní. A nejde len o klasické spoločenské...


Trendy móda | 23.feb 2020

Moncler x Rick Owens: Kolaborácia na kol...

Všetci vieme, že Rick Owens je veľmi špecifickým dizajnérom. Má svoju víziu, ktorá sa často nestotožňuje s tradičným vnímaním módy či...


Trendy móda | 22.feb 2020

Emilio Pucci predstavuje kolaboráciu s K...

Značka Emilio Pucci bola posledné roky v úzadí. Jej sláva viac-menej upadla, avšak teraz sa vracia na scénu. Svoje znovuzrodenie oslavuje...


Trendy móda | 20.feb 2020

Street Style na MFW FW20

Ciao Milano! Konečne sme sa dočkali aj milánskeho týždňa módy. Ulice zaliate jarným slnkom umožnili štýlovým hosťom módnych prehliadok prevetrať...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...