Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote. Zatiaľ čo počas prehliadky podľahnete najmä atmosfére a unikátnosti momentu, ktorý vás strhne, v realite to už je celé na konkrétnom dizajne. Preto je vždy zaujímavé pozorovať, ako veľmi sa takéto kúsky líšia počas prehliadky a mimo nej. Pozrite sa s nami na to, ako to bolo v prípade tohtoročných oscarových rób.

Margot Robbie, Chanel Haute Couture SS94

Austrálska herečka si pre tento večer zvolila Haute Couture róbu značky Chanel z roku 1994. Jej model bol oproti prehliadke upravený pre tento večer.

oscarove roby z prehliadkoveho mola

 

 

Kristen Wiig, Valentino Haute Couture SS20

Na úplne novučký model stavila Kristen Wiig, ktorej model Valentino Haute Couture SS20 sa len nedávno prvýkrát objavil na móle.

2

 

 

Gal Gadot, Givenchy Haute Couture SS20

Po novom kúsku siahla aj Gal Gadot, ktorá sa zverila do rúk značke Givenchy. Jej model oproti prehliadkovej verzii nemal volány na rukách a mal zase vyšší golier.

3

 

 

Sandra Oh, Elie Saab Haute Couture SS20

Úplne bez zmien ostal model šiat Elie Saab, ktorý si pre oscarový večer zvolila britská herečka Sandra Oh. Od prehliadkovej verzie bol na nerozoznanie.

4

 

 

Margaret Qualley, Chanel FW19

Model z aktuálnej kolekcie Chanel FW19 si zvolila Margaret Qualley. Prehliadková aj oscarová verzia boli úplne identické.

5

 

 

 

Lucy Boynton, Chanel SS20

Lucy Boynton si vybrala čierno-biely kúsok z kolekcie na nadchádzajúcu sezónu z dielne značky Chanel. Zaobišiel sa bez akýchkoľvek úprav.

6

 

 

Natalie Portman, Dior Haute Couture SS20

Ďalšiu z úplných noviniek predviedla Natalie Portman, ktorá si vybrala model Dior. Jej oscarová verzia však prešla niekoľkými úpravami, pod zlatistou priehľadnou vrstvou sa nachádzali čierne korzetové šaty a navrch si ešte obliekla čierny plášť.

7

 

 

Lily Aldridge, Ralph Lauren SS13

Po archívnom kúsku siahla Lily Aldridge, ktorá zvolila model Ralph Lauren z roku 2013. Nadčasová biela róba ostala vo svoje pôvodnej, prehliadkovej verzii.

8

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 03.apr 2020

Sergio Rossi podľahol koronavírusu

Ikonický dizajnér topánok, Talian Sergio Rossi sa stal obeťou koronavírusu. Vo veku 85 rokov podľahol ochoreniu, ktoré si doteraz vyžiadalo...


Módne ikony | 03.apr 2020

#LOVEHERSTYLE: Pernille Teisbaek

Manželka, mama dvoch detí, spoluzakladateľka marketingovej agentúry, stylistka, fashion influencerka a módna dizajnérka. Toto všetko zosobňuje dánska módna ikona, ktorá...


Módny návrhár Michael Kováčik pridal ruk...

Slovenský návrhár Michael Kováčik sa v súvislosti s pandémiou koronavírusu rozhodol pohotovo konať a pridať svoju šikovnú ruku k dielu. Uznávaný módny dizajnér nečakal...


Trendy móda | 29.mar 2020

Najväčšie módne trendy na jar

Po dlhej zime sa už mnohí z nás nevedeli dočkať jari, ktorá mala rozjasniť sivé dni a dodať trochu optimizmu nielen do...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...