Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote. Zatiaľ čo počas prehliadky podľahnete najmä atmosfére a unikátnosti momentu, ktorý vás strhne, v realite to už je celé na konkrétnom dizajne. Preto je vždy zaujímavé pozorovať, ako veľmi sa takéto kúsky líšia počas prehliadky a mimo nej. Pozrite sa s nami na to, ako to bolo v prípade tohtoročných oscarových rób.

Margot Robbie, Chanel Haute Couture SS94

Austrálska herečka si pre tento večer zvolila Haute Couture róbu značky Chanel z roku 1994. Jej model bol oproti prehliadke upravený pre tento večer.

oscarove roby z prehliadkoveho mola

 

 

Kristen Wiig, Valentino Haute Couture SS20

Na úplne novučký model stavila Kristen Wiig, ktorej model Valentino Haute Couture SS20 sa len nedávno prvýkrát objavil na móle.

2

 

 

Gal Gadot, Givenchy Haute Couture SS20

Po novom kúsku siahla aj Gal Gadot, ktorá sa zverila do rúk značke Givenchy. Jej model oproti prehliadkovej verzii nemal volány na rukách a mal zase vyšší golier.

3

 

 

Sandra Oh, Elie Saab Haute Couture SS20

Úplne bez zmien ostal model šiat Elie Saab, ktorý si pre oscarový večer zvolila britská herečka Sandra Oh. Od prehliadkovej verzie bol na nerozoznanie.

4

 

 

Margaret Qualley, Chanel FW19

Model z aktuálnej kolekcie Chanel FW19 si zvolila Margaret Qualley. Prehliadková aj oscarová verzia boli úplne identické.

5

 

 

 

Lucy Boynton, Chanel SS20

Lucy Boynton si vybrala čierno-biely kúsok z kolekcie na nadchádzajúcu sezónu z dielne značky Chanel. Zaobišiel sa bez akýchkoľvek úprav.

6

 

 

Natalie Portman, Dior Haute Couture SS20

Ďalšiu z úplných noviniek predviedla Natalie Portman, ktorá si vybrala model Dior. Jej oscarová verzia však prešla niekoľkými úpravami, pod zlatistou priehľadnou vrstvou sa nachádzali čierne korzetové šaty a navrch si ešte obliekla čierny plášť.

7

 

 

Lily Aldridge, Ralph Lauren SS13

Po archívnom kúsku siahla Lily Aldridge, ktorá zvolila model Ralph Lauren z roku 2013. Nadčasová biela róba ostala vo svoje pôvodnej, prehliadkovej verzii.

8

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.feb 2020

Stylingové triky Francúzok

Opäť sme hľadali inšpiráciu v šatníkoch štýlových Francúzok. Tentokrát sme objavili niekoľko zaujímavých stylingových trikov, vďaka ktorým vytvoríte nefalšované french chic...


Trendy móda | 17.feb 2020

Maison Margiela predstavuje kolaboráciu ...

Módny dom Maison Margiela len nedávno predstavil unikátnu kolaboráciu so značkou Reebok a teraz pridáva ďalší zaujímavý projekt, ktorý zažil svoju...


Trendy móda | 15.feb 2020

Rixo a Christian Lacroix pripravili kola...

Značka Rixo je stelesnením moderného dizajnu, ktorý si obľúbili IT girls po celom svete. Christian Lacroix zase symbolizuje zašlú slávu...


Trendy móda | 14.feb 2020

Stylingová inšpirácia: Nohavice v čižmác...

Stylingový trik priamo z ulíc New Yorku, kde nám ho predviedli nielen samotné modelky na prehliadkových mólach, ale aj influencerky, módne...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...