Je krása a nadanie v génoch? My sme našli odpoveď v známych matkách a ich dcérach. Ich ratolesti jednoznačne niečo zdedili po genetickej stránke, či už vo výzore alebo túžbe po úspechu.

Yolanda Hadid: Gigi & Bella Hadid

Ešte predtým, ako sa na scéne objavili Gigi a Bella, bola tu Yolanda. Holanďanka, ktorá bola takisto úspešnou modelkou už stihla vydať knihu, bola súčasťou populárnej reality show- Skutočné manželky z Beverly Hills a teraz má vlastnú show- Making a Model.

moms

 

 

Lisa Bonet: Zoe Kravitz

Dcéra Lennyho Kravitza a Lisy Bonet kráča v šľapajách svojej maminy. Zatiaľ čo Lisu väčšina z nás pozná zo seriálu Show Billa Cosbyho, Zoe má na konte už niekoľko filmov vrátane Fantastických zverov a hlavnú rolu v úspešnom seriáli Big Little Lies. Fyzická podoba je takisto zjavná.

2

 

 

Cindy Crawford: Kaia Gerber

Zrejme najikonickejšie modelingové duo matky a dcéry. Cindy patrila k najpopulárnejším supermodelkám 90.rokov a vyzerá to tak, že žezlo pomaly, ale isto preberá jej dcéra Kaia, ktorá jej akoby z oka vypadla.

3

 

 

Melanie Griffith: Dakota Johnson

Kto čakal niečo iné od dcéry dvoch hercov? Aj Dakota sa vydala na dráhu herečky presne tak ako jej rodičia Melanie Griffith a Don Johnson. Na koho sa podľa vás viac podobá?

4

 

 

Vanessa Paradis: Lily-Rose Depp

Ďalšie duo, ktorého podoba sa nedá prehliadnuť. Dcéra Johnnyho Deppa a francúzskej krásky, Vanessy Paradis, vyzerá presne ako jej mamina vo svojich teens. Zrejme aj preto očarila Karla Lagerfelda.

5

 

 

Goldie Hawn: Kate Hudson

Kate Hudson po svojej mamine zdedila nielen vzhľad, ale aj herecké nadanie. Obe dámy to totiž na striebornom plátne dotiahli poriadne ďaleko a dokázali si podmaniť aj Hollywood po štýlovej stránke.

7

 

 

Reese Whiterspoon: Ava Phillippe

Jedna z najočividnejších podôb medzi známymi osobnosťami. Ava a Reese za mlada sú jednoducho na nerozoznanie. Má síce iba 19 rokov, no už teraz spolupracuje so značkami ako Tiffany & Co. či Valentino. Dá sa na hereckú kariéru aj ona?

8

 

 

Madonna: Lourdes Leon

Lourdes po mamine zdedila toho veľa, od svojho vzhľadu až po schopnosť spraviť okolo svojho mena rozruch. Na spevácku kariéru sa zatiaľ nevydala, no milujú ju módne domy, ktoré ju pravidelne pozývajú na svoje prehliadky.

9

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMódne prehliadky | 23.sep 2019

Neoromantika podľa SPORTMAX

Sloboda a ľahkosť typická pre kinetické sochy umelca Daniela Wurtzelema sa stali hlavnou inšpiráciou pre kolekciu jar-leto 2020 značky SPORTMAX. Kolekcia...


Módne prehliadky | 23.sep 2019

Šatník pre špiónky podľa MAX MARA

Seriál Killing Eve si získal obrovské publikum, vďačí za to nielen svojej zaujímavej zápletke, ale aj kostýmom s dokonalým citom pre...


Trendy móda | 23.sep 2019

Farby jesene v novej kolekcii Tiffany T

Jeseň bude podľa značky Tiffany patriť perleti, tyrkysovej a ónyxovo čiernej. Svoju ikonickú líniu Tiffany T totiž obliekla práve do týchto...


Módne ikony | 23.sep 2019

Street Style na MFW

Miláno nikdy nesklame. V prípade Týždňov módy to však platí ešte viac, pretože outfity, ktoré nám tu predviedli influencerky a...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...