Je krása a nadanie v génoch? My sme našli odpoveď v známych matkách a ich dcérach. Ich ratolesti jednoznačne niečo zdedili po genetickej stránke, či už vo výzore alebo túžbe po úspechu.

Yolanda Hadid: Gigi & Bella Hadid

Ešte predtým, ako sa na scéne objavili Gigi a Bella, bola tu Yolanda. Holanďanka, ktorá bola takisto úspešnou modelkou už stihla vydať knihu, bola súčasťou populárnej reality show- Skutočné manželky z Beverly Hills a teraz má vlastnú show- Making a Model.

moms

 

 

Lisa Bonet: Zoe Kravitz

Dcéra Lennyho Kravitza a Lisy Bonet kráča v šľapajách svojej maminy. Zatiaľ čo Lisu väčšina z nás pozná zo seriálu Show Billa Cosbyho, Zoe má na konte už niekoľko filmov vrátane Fantastických zverov a hlavnú rolu v úspešnom seriáli Big Little Lies. Fyzická podoba je takisto zjavná.

2

 

 

Cindy Crawford: Kaia Gerber

Zrejme najikonickejšie modelingové duo matky a dcéry. Cindy patrila k najpopulárnejším supermodelkám 90.rokov a vyzerá to tak, že žezlo pomaly, ale isto preberá jej dcéra Kaia, ktorá jej akoby z oka vypadla.

3

 

 

Melanie Griffith: Dakota Johnson

Kto čakal niečo iné od dcéry dvoch hercov? Aj Dakota sa vydala na dráhu herečky presne tak ako jej rodičia Melanie Griffith a Don Johnson. Na koho sa podľa vás viac podobá?

4

 

 

Vanessa Paradis: Lily-Rose Depp

Ďalšie duo, ktorého podoba sa nedá prehliadnuť. Dcéra Johnnyho Deppa a francúzskej krásky, Vanessy Paradis, vyzerá presne ako jej mamina vo svojich teens. Zrejme aj preto očarila Karla Lagerfelda.

5

 

 

Goldie Hawn: Kate Hudson

Kate Hudson po svojej mamine zdedila nielen vzhľad, ale aj herecké nadanie. Obe dámy to totiž na striebornom plátne dotiahli poriadne ďaleko a dokázali si podmaniť aj Hollywood po štýlovej stránke.

7

 

 

Reese Whiterspoon: Ava Phillippe

Jedna z najočividnejších podôb medzi známymi osobnosťami. Ava a Reese za mlada sú jednoducho na nerozoznanie. Má síce iba 19 rokov, no už teraz spolupracuje so značkami ako Tiffany & Co. či Valentino. Dá sa na hereckú kariéru aj ona?

8

 

 

Madonna: Lourdes Leon

Lourdes po mamine zdedila toho veľa, od svojho vzhľadu až po schopnosť spraviť okolo svojho mena rozruch. Na spevácku kariéru sa zatiaľ nevydala, no milujú ju módne domy, ktoré ju pravidelne pozývajú na svoje prehliadky.

9

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.júl 2019

Plážové osušky z dielní módnych dizajnér...

Plážová móda pozostáva z mnohých elementov. Na jednej strane to sú samozrejme plavky, klobúky, flip-flopy či plážové tašky, no zabudnúť...


Trendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

NEHERA – Nekonvenčná móda so silným príb...

„Nehera šije šaty dobre“ – rokmi preverený slogan, ktorý hovorí za všetko aj dnes. Jan Nehera bol je...

Beauty Day s Dominikou Donigovou

I keď sa Dominika môže pýšiť titulom z hudobného konzervatória, nechala sa nakoniec zlákať úplne iný...

Vlasové doplnky na leto

Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú ...