Je krása a nadanie v génoch? My sme našli odpoveď v známych matkách a ich dcérach. Ich ratolesti jednoznačne niečo zdedili po genetickej stránke, či už vo výzore alebo túžbe po úspechu.

Yolanda Hadid: Gigi & Bella Hadid

Ešte predtým, ako sa na scéne objavili Gigi a Bella, bola tu Yolanda. Holanďanka, ktorá bola takisto úspešnou modelkou už stihla vydať knihu, bola súčasťou populárnej reality show- Skutočné manželky z Beverly Hills a teraz má vlastnú show- Making a Model.

moms

 

 

Lisa Bonet: Zoe Kravitz

Dcéra Lennyho Kravitza a Lisy Bonet kráča v šľapajách svojej maminy. Zatiaľ čo Lisu väčšina z nás pozná zo seriálu Show Billa Cosbyho, Zoe má na konte už niekoľko filmov vrátane Fantastických zverov a hlavnú rolu v úspešnom seriáli Big Little Lies. Fyzická podoba je takisto zjavná.

2

 

 

Cindy Crawford: Kaia Gerber

Zrejme najikonickejšie modelingové duo matky a dcéry. Cindy patrila k najpopulárnejším supermodelkám 90.rokov a vyzerá to tak, že žezlo pomaly, ale isto preberá jej dcéra Kaia, ktorá jej akoby z oka vypadla.

3

 

 

Melanie Griffith: Dakota Johnson

Kto čakal niečo iné od dcéry dvoch hercov? Aj Dakota sa vydala na dráhu herečky presne tak ako jej rodičia Melanie Griffith a Don Johnson. Na koho sa podľa vás viac podobá?

4

 

 

Vanessa Paradis: Lily-Rose Depp

Ďalšie duo, ktorého podoba sa nedá prehliadnuť. Dcéra Johnnyho Deppa a francúzskej krásky, Vanessy Paradis, vyzerá presne ako jej mamina vo svojich teens. Zrejme aj preto očarila Karla Lagerfelda.

5

 

 

Goldie Hawn: Kate Hudson

Kate Hudson po svojej mamine zdedila nielen vzhľad, ale aj herecké nadanie. Obe dámy to totiž na striebornom plátne dotiahli poriadne ďaleko a dokázali si podmaniť aj Hollywood po štýlovej stránke.

7

 

 

Reese Whiterspoon: Ava Phillippe

Jedna z najočividnejších podôb medzi známymi osobnosťami. Ava a Reese za mlada sú jednoducho na nerozoznanie. Má síce iba 19 rokov, no už teraz spolupracuje so značkami ako Tiffany & Co. či Valentino. Dá sa na hereckú kariéru aj ona?

8

 

 

Madonna: Lourdes Leon

Lourdes po mamine zdedila toho veľa, od svojho vzhľadu až po schopnosť spraviť okolo svojho mena rozruch. Na spevácku kariéru sa zatiaľ nevydala, no milujú ju módne domy, ktoré ju pravidelne pozývajú na svoje prehliadky.

9

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najtrendovejšie materiály sezóny

Trendy sa netýkajú iba strihov, farieb či vzorov. Zasahujú aj do samotných materiálov, ktoré sa pri ...

Módna uniforma podľa Kate Moss

Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ik...

Aimee Song uvádza vlastnú značku!

Pokiaľ vám meno Aimee Song nič nehovorí, určite poznáte jej „značku“ Song of Style. Aimee je zaklada...