Je krása a nadanie v génoch? My sme našli odpoveď v známych matkách a ich dcérach. Ich ratolesti jednoznačne niečo zdedili po genetickej stránke, či už vo výzore alebo túžbe po úspechu.

Yolanda Hadid: Gigi & Bella Hadid

Ešte predtým, ako sa na scéne objavili Gigi a Bella, bola tu Yolanda. Holanďanka, ktorá bola takisto úspešnou modelkou už stihla vydať knihu, bola súčasťou populárnej reality show- Skutočné manželky z Beverly Hills a teraz má vlastnú show- Making a Model.

moms

 

 

Lisa Bonet: Zoe Kravitz

Dcéra Lennyho Kravitza a Lisy Bonet kráča v šľapajách svojej maminy. Zatiaľ čo Lisu väčšina z nás pozná zo seriálu Show Billa Cosbyho, Zoe má na konte už niekoľko filmov vrátane Fantastických zverov a hlavnú rolu v úspešnom seriáli Big Little Lies. Fyzická podoba je takisto zjavná.

2

 

 

Cindy Crawford: Kaia Gerber

Zrejme najikonickejšie modelingové duo matky a dcéry. Cindy patrila k najpopulárnejším supermodelkám 90.rokov a vyzerá to tak, že žezlo pomaly, ale isto preberá jej dcéra Kaia, ktorá jej akoby z oka vypadla.

3

 

 

Melanie Griffith: Dakota Johnson

Kto čakal niečo iné od dcéry dvoch hercov? Aj Dakota sa vydala na dráhu herečky presne tak ako jej rodičia Melanie Griffith a Don Johnson. Na koho sa podľa vás viac podobá?

4

 

 

Vanessa Paradis: Lily-Rose Depp

Ďalšie duo, ktorého podoba sa nedá prehliadnuť. Dcéra Johnnyho Deppa a francúzskej krásky, Vanessy Paradis, vyzerá presne ako jej mamina vo svojich teens. Zrejme aj preto očarila Karla Lagerfelda.

5

 

 

Goldie Hawn: Kate Hudson

Kate Hudson po svojej mamine zdedila nielen vzhľad, ale aj herecké nadanie. Obe dámy to totiž na striebornom plátne dotiahli poriadne ďaleko a dokázali si podmaniť aj Hollywood po štýlovej stránke.

7

 

 

Reese Whiterspoon: Ava Phillippe

Jedna z najočividnejších podôb medzi známymi osobnosťami. Ava a Reese za mlada sú jednoducho na nerozoznanie. Má síce iba 19 rokov, no už teraz spolupracuje so značkami ako Tiffany & Co. či Valentino. Dá sa na hereckú kariéru aj ona?

8

 

 

Madonna: Lourdes Leon

Lourdes po mamine zdedila toho veľa, od svojho vzhľadu až po schopnosť spraviť okolo svojho mena rozruch. Na spevácku kariéru sa zatiaľ nevydala, no milujú ju módne domy, ktoré ju pravidelne pozývajú na svoje prehliadky.

9

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 09.júl 2020

Plavky namiesto trička

Keď sú vonku nezvládateľné horúčavy, častokrát rozmýšľame nad tým, ako minimalizovať oblečenie tak, aby sme ich čo najlepšie zvládli. V dnešnej...


Trendy móda | 08.júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna...


Trendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Katarína Kmecová: Prirodzená, no pekná. ...

Patrí medzi špičku slovenských vizážistov a za sebou má množstvo projektov aj fashion editoriálov s ...

Potrebujú vlasy SPF?

Leto už je takmer tu a aj napriek tomu, že mnoho ľudí sa nechystá vycestovať na letnú dovolenku...

How to: Samoopaľovanie

Krásne opálená pokožka si žiada svoju daň. Slnečné lúče nám síce dokážu vytvoriť krásne, bronzové te...