Nachádzame sa v období filmových festivalov, ktoré dávajú priestor na prezentáciu filmovým trhákom, na ktoré čaká väčšina verenosti, ako aj nezávislým uemelckým dielam. Takáto diverzita sa objavuje každoročne aj na Toronto International Film Festival.

 

title

 

 

Tento prestížny filmový festival bol založený v toku 1976 a patrí k najvýznamnejším filmovým udalostiam na svete, a určite je nejpopulárnejším a najväčším filmovým festivalom na americkom kontinente. Práve preto sa tu, rovnako ako v Cannes či v Benátkach, každý rok zíde filmová obec, ktorá na červenom koberci predvedie tie najkrajšie róby.

Oproti opulentnému Cannes a umelecky naladeným Benátkam je síce Toronto o niečo viac uvoľnené a prívetiivé, neuberá mu to na autenticite ani na noblese. Dôkazom toho je aj nádherná Julianne Moore, ktorá predviedla róbu od Givenchy, Natalie Portman v šatách Dior, Léa Seydoux v zaujímavom kostýme Louis Vuitton, Elle Fanning v trblietavej róbe Valentino, či Lady Gaga, ktorá siahla po teatrálnej róbe Armani Privé. Penelope Cruz dokázala zaujať v čiernych, čipkovaných šatách Chanel a rovnakú farbu pre svoju róbu od Louis Vuitton zvolila aj krásna Sienna Miller. Cara Delevingne mala na sebe minišaty Balmain a Salma Hayek žiarila v červených šatách od Alexander McQueen.

 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2019

Inteligentné hodinky od Louis Vuitton

Inteligentné hodinky začínajú postupne vytláčať tie klasické z trhu. Už nám nestačí, aby slúžili ako doplnok a ukazovateľ času, ale...


Módne ikony | 17.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 17.jan 2019

Valentino a Birkenstock predstavujú kola...

V rámci aktuálne prebiehajúceho pánskeho Fashion Week-u v Paríži, značka Valentino predstavila svoju najnovšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojila so značkou...


Trendy móda | 16.jan 2019

Na túru do mesta

Určite ste si všimli, že turistická obuv sa už nenosí iba na hory, ale aj na Týždne módy. Túto športovú...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...