Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 13. január 2012

Critic's Choice Awards

Uplynulý večer sa po People's Choice Awards konal ďalší významný event, na ktorom nechýbal ani červený koberec. Critic's Choice Awards.

Critic's Choice Awards

13. 1. 2012

Uplynulý večer sa po People's Choice Awards konal ďalší významný event, na ktorom nechýbal ani červený koberec. Critic's Choice Awards. Pozrite sa nielen na tie najlepšie, ale aj priemerné róby či róby, ktoré mohli celebrity nechať doma.


1
Shailene Woodley: 
Shailene zvolila róbu od Calvin Klein, ktorá vyzerá síce nenápadne, ale zozadu z nej urobili sexy kosť. Myslím si, že v jednoduchosti je krása a preto k nim netreba ani príliš veľa doplnkov či ťažké účesy a toho sa aj držala. Minimalizmus sa tu vyplatil.


2
Judy Greer: dĺžka sukne jej príliš skracuje nohy, chýba mi niečo v oblasti pása a s vlasmi by sa mohol pohrať kaderník. Ale toto všetko zatieňuje jej charizma, takže takisto ako ona nemala obavy z toho, že nevyzerá dokonale, nemusíme ich mať ani my.


3
Tilda Swinton: táto herečka má takú osobnosť a auru okolo seba, že jej oblečenie podľa mňa nikto nerieši. Milujem jej excentrický vzhľad. Tilda zvolila tzv "mužský" look, inšpirovaný Yves Saint Laurentom a vyzerá fantasticky.


4
Melissa McCarthy: po prvé, vyzdvihujem make-up. Drama look dotvorený linkami a jemným zbytkom. Neprekážajú mi ani flitrové šaty, ktoré väčšinou tomuto typu postavy škodia. Možno by som zvolila kabelku z iného materiálu. Takémuto zladeniu príliš nefandím.


5
Maya Rudolph: čierna je dobrá! Týmto nikoho neurazila, no ani príliš nenadchla. Žiaden risk. Chýba mi nejaký "výstrelok". Čo tak jemný zlatý opasok? Alebo neónovo ružové lodičky!


6
Emma Stone: výherkyňa? Nejde ani tak o šaty od Jasona Wu, ako o ich farbu a kontrast medzi jej vlasmi. Ak sa rusovláska rozhodne pre zelenú, má to vyhraté.


7
Evan Rachel Wood: vlasy. Nechápem tomu výtvoru. Mňa to neoslovilo. Miesto toho si mohla dať nafúkaný "glamour" look, niečo v štýle 20. rokov. Zachránila to aspoň krásna róba od Valentina.


8
Charlize Theron: niet pochýb, že Charlize bola za hviezdu večera. Šaty s nariasenou vlečkou od Azzedine Allaia jej sadnú ako uliate, dokonca tu neprekáža ani to, že je celá v čiernom.


9
Busy Phillips: červený rúž a červené šaty. Pripadá mi to lacné. Šaty sú taktiež ordinárne. Ale čo jej nechýba je sex appeal.


10
Diane Kruger: jemné, čisté a jarné. Tieto šaty sú z kolekcie Prada, jar 2012 a Diane pridávajú niečo dievčenské.


11
Michelle Williams: ak si pri pohľade na Michelle poviete slovo vintage, nie ste ďaleko. Táto róba je totiž z dielne Chanel a má práve tento prívlastok. Toto je presne t,o čo sa jej hodí a pri čom by mala zostať. Krása.


12
Kirsten Dunst: asi prvýkrát, čo sa mi páči na červenom koberci. Čierna jej absolútne sekne a make-up ktorý zvolila, je bezchybný. Šaty sú od Christian Dior, jar 2012. Možno by som vymenila sandále za jednoduché lodičky.

pripravila: Dominika Svetikova
 

    5299

    Súvisiace články