Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 22. december 2011

Celebritné mamičky

Rok 2011 bol veľmi bohatý na nové prírastky vo svete showbiznisu. Svoju vytúženú dcérku porodila Victoria Beckham a mamičkou sa čoskoro stane aj pop diva Beyoncé.

Celebritné mamičky

22. 12. 2011

Rok 2011 bol veľmi bohatý na nové prírastky vo svete showbiznisu. Svoju vytúženú dcérku porodila Victoria Beckham a mamičkou sa čoskoro stane aj pop diva Beyoncé. Poďme sa teda spolu pozrieť na módu celebritných mamičiek.


kate-hudson-435
Kate Hudson:
počas tehotenstva so svojim druhým synom Binghamom vedel byť Kate ozdobou červeného koberca v očarujúcich saténových šatách, no pristalo jej to aj v dlhej sukni a ležérnom svetri. 


jessica-alba-435
Jesicca Alba: Jessica sa nevzdala módnych trendov ani počas tehotenstva. Farebné outfity či priehľadný šifón. Všetkým tehuľkám ukázala, že aj počas tehotenstva môže byť žena šik. 


tori-spelling-435
Tori Spelling: či už sa Tori prechádzala po červenom koberci alebo po obchodoch, vždy stavila na voľné šaty, ktoré nejaké to kilo naviac hravo schovali. 


beyonce-435
Beyoncé: Zabudnite na sladkú ružovú! Beyoncé, ktorá sa stane mamou po prvýkrát, nie je ochotná vzdať sa svojich sexi outfitov ani počas tehotenstva. Táto taktika sa vypláca a speváčka vyzerá úžasne. 


january-jones-435
January Jones: Táto herečka stavila počas svojho tehotenstva najmä na ležérnosť a pohodlnosť. Ako slobodná mamička sa nepotrebovala stresovať vysokými opätkami a výraznými outfitmi. 


selma-blair-435
Selma Blair: Selma, ktorá privítala svojho syna Arthura v júli, hrá podľa vlastných pravidiel. Vysokých topánok a sexi outfitov sa nedokázala vzdať ani počas tehotenstva. Či už to boli minišaty, alebo hlboký výstrih. 


ivanka-trump-435
Ivanka Trump: dcéra známej českej lyžiarky stavila na jednoduchosť a elegantnosť. Ako významná business manažérka nemala ani veľmi na výber. 


natalie-portman-435
Natalie Portman: mama malého Alepha zostala svojmu štýlu verná aj počas tehotenstva. Lichotivé šaty v jednoduchých farbách z nej robili očarujúcu tehuľku. 


victoria-beckham-435
Victoria Beckham: Victoria v sebe módnu ikonu nezaprela ani počas tehotenstva. Počas deviatich mesiacoch očakávania svojej vytúženej dcérky sa nevzdala vražedne vysokých opätkov a absolútne fantastickej a originálnej módy. 


jennifer-garner-435
Jennifer Garner: o herečke, ktorá čaká už svojho tretieho potomka je známe, že stojí nohami pevne na zemi. Oblieka sa primerane statusu mamičky a pri návšteve detského ihriska sa nebojí svojim dcérkam obliecť aj obyčajné tepláky. Svojmu pohodlnému štýlu ostáva verná a nám nezostáva nič iné skonštatovať, že aj v jednoduchosti môže byť neskutočná krása. 

foto by people.com
pripravila: Katarína Segešová 

    4473

    Súvisiace články