Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 14. november 2011

Top 10: celebritné mamy a ich dcéry

Aj vám často hovoria, že sa veľmi podobáte na svoju mamu? Alebo s ňou máte neobvykle dobrý a priateľský vzťah?

Top 10: celebritné mamy a ich dcéry

18. 11. 2011

Aj vám často hovoria, že sa veľmi podobáte na svoju mamu? Alebo s ňou máte neobvykle dobrý a priateľský vzťah? Vedzte, že aj keď sa to možno nezdá, niektoré hollywoodske mamy vedia byť rovnako dobré ako tie naše. A my vám ponúkame niekoľko príkladov.

 Beyonce-Tina-knowles      Beyonce a Tina Knowles

 Beyonce sa stále darí udržať sa na špici        hudobných rebríčkov a je stále lepšia a lepšia.  Po tom ako sa dievčenská skupina Destiny's    Child rozdelila, jej sólová kariéra vyletela    prudko hore. Vydala sa za svoju dlhoročnú    lásku, rapera Jay-Z, čakajú bábätko a spolu  so svojou matkou spolupracuje na módnej  kolekcii Tina's fashion line. Čo viac si možno  priať.  
 Demi-moore-Rumer-willis    Demi Moore a Rumer Willis

 Už to viac nie je malé mamino dievčatko.  Mladá Rumer sa vydala po stopách svojej  mamy a robí dobre! Rastie z nej krásna mladá  dáma. Demi na margo výchovy svojich dcér  povedala: „Jedným z mojich cieľov je  vybudovať láskyplný vzťah. Želám si, aby  chceli svoj život zdieľať so mnou, keď  vyrastú."
 Goldie-hawn-Kate-hudson    Goldie Hawn a Kate Hudson

 Iskrivé oči, úsmev, ktorý vás zakaždým  rozosmeje a blonďavé vlasy. Goldie Hawn a  Kate Hudson sú snáď najznámejším duom  Hollywoodu. Keď bola Kate malá, Goldie  chcela, aby bola v ústraní. No našťastie sa jej  prianie nevyplnilo a my sa môžeme tešiť z  dvoch krásnych a talentovaných herečiek.
 Joan-Melissa-rivers    Melissa a Joan Rivers

 Tak táto matka s dcérou zdobia každý jeden  červený koberec a strhávajú na seba  pozornosť kdekoľvek sa objavia. Niet sa čo  čudovať. V tomto prípade ozaj platí, že jablko  nepadlo ďaleko od stromu.
 Lisa-Marie-Priscilla-presley    Priscilla a Lisa Marie Presley

 Keď v roku 2008 porodila Lisa Marie dvojičky,  nebolo vraj na svete šťastnejšieho človeka  ako babičky Priscili. Tá bola dokonca aj na  pôrodnej sále, keď sa jednovaječné dvojičky  Finley a Harper narodili.
 michelle-obama-sasha-malia-obama    Michelle, Sasha a Malia Obama

 Nielen prvá dáma, ale aj obe dcéry pôsobia  elegantne, no pritom jednoducho. Michelle,  módna ikona mnohých Američaniek priznáva,  že nakupovanie je jej vášňou a zároveň  relaxom. A hoci je jej prácou byť prvou  dámou, sama hovorí, že v prvom rade je  mamou a až potom manželkou politika.
 Nicky-Kathy-Paris-Hilton    Kathy, Nicky a Paris Hilton

 Je zrejmé, že obe sestry Hiltonové sa naučili  pózovať od svojej matky. Kathy podporuje  dcéry vo všetkých ich obchodných a  podnikateľských aktivitách. Okrem absolútnej  podpory ich však mama zahŕňa aj niečím  iným. Je všeobecne známe, že obe sestry  dostávajú na Vianoce ručne štrikované svetre.
 sharon-kelly-osbourne    Sharon a Kelly Osbourne

 Reality show na MTV dala možnosť celému  svetu nahliadnuť do súkromia a skutočného  života tejto netradičnej rodinky. To, čo sme  videli, boli nielen bláznivé momenty, ale aj  vrúcny vzťah matky s dcérou.
 Susan-sarandon-eva-amurri    Susan Sarandon a Eva Amurri

 Takéto duo matka- dcéra by ste mohli stretnúť  na každom kroku. Hoci sú celebrity, vyzerajú  úplne normálne a obyčajne. Dcéra Eva  prezradila: „Väčšinu svojho dospievania som  trávila tým, že som svojej mame hovorila:  Mama, nerob to! Každý tínedžer si myslí, že  jeho mama je trápna." Aj vám to znie  povedome? 
 Vanessa-Williams   Vanessa a Melanie, Sasha a Jillian        Williams

 Táto mamička štyroch detí (okrem troch dcér  má aj syna), môže pokojne ašpirovať na titul  matka roka. Jej dcéra Melanie o nej povedala:  „Je krásna, pretože je talentovaná a je  skutočne veľkou osobnosťou."


foto by: sheknows.com
pripravila: katarína Segešová 

    4775

    Súvisiace články