Od značiek ako Dior, Chanel, Schiaparelli či Iris van Herpen očakávame Haute Couture kolekciu každú sezónu. Ide však o malú skupinu módnych domov, ktoré sa sústreďujú na túto high fashion, ktorá sa vyžaduje dlhé hodiny najprecíznejšej práce aj unikátne vízie. Teraz sa však táto malá skupinka rozrastá o novú značku. Úplne prvú Haute Couture kolekciu predstavuje newyorská značka AREA.

 

area haute couture kolekcia swarovski kolaborácia

Prvá kolekcia Kima Jonesa bola plná očakávaní. Navyše nejde o len tak hocijakú kolekciu, ale Haute Couture kolekciu, od ktorej sa aj počas bežných okolností očakáva veľa. Tejto neľahkej úlohy sa však renomovaný dizajnér nemohol zhostiť lepšie. Haute Couture kolekciu na sezónu SS21 predstavil vo veľkom štýle.

 

fendi haute couture kolekcia kim jones ss21

Módny dom Chanel, rovnako ako ostatné značky, nemohol túto sezónu zorganizovať veľkolepú módnu show, ktorá je pre neho typická. Svoju kolekciu však predstavili prostredníctvom videa z dielne holandského fotografa, filmmakera a grafického dizajnéra Antona Corbijna. Objavte najnovšiu Haute Couture kolekciu s víziou a atmosférou širokej rodiny podľa módneho domu Chanel.

 

chanel haute couture ss21