Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 8. november 2023

Móda na horách: Ako sa obliecť na svah túto zimu?

Najnovšie kolekcie svetových módnych značiek nám predpovedajú zimné trendy pre nadchádzajúcu sezónu. Ak ste vášnivé lyžiarky alebo len chcete zažiariť na horách v štýlovom outfite, nechajte sa inšpirovať high fashion.

Móda na horách: Ako sa obliecť na svah túto zimu?

Plánujete tento rok vyraziť do vychytených lyžiarskych stredísk, na luxusné horské chaty a do après-ski barov v Alpách? Nezabudnite si so sebou pribaliť trendy zimný outfit, ktorý bude vyzerať ako vystrihnutý z magazínu. Inšpirovať sa môžete najnovšími zimnými kolekciami módnych značiek Prada, Louis Vuitton, Dior a Stella McCartney.

DIOR

Nová snowboardová kolekcia od Diora je doslova umeleckým dielom. Francúzska luxusná značka uvádza na trh snowboard s motívom maliara Petra Doiga ako súčasť svojej novej kapsulovej lyžiarskej kolekcie. 

Prada Linea Rossa

Kolekcia Prada Linea Rossa pre aktuálnu sezónu jeseň/zima 2023 je inšpirovaná ľudským telom a kombinuje multifunkčné materiály so súčasným športovým dizajnom navrhnutým pre neustále sa meniace potreby moderného života.

Ski Bogner

Ideálna voľba pre aktívne dni v Alpách. Pestrá a vzrušujúca ako výlet s priateľmi- presne taká je kolekcia Ski 2023 od BOGNER. V srdci každého vzhľadu sa skrývajú veľkolepé farby, nezameniteľné motívy a vysoko výkonné siluety. Zoznámte sa s prvou kolekciou a tešte sa na dynamické dni na svahu aj mimo neho.

LV Ski Collection

Lyžiarska kolekcia Louis Vuitton Winter 2023-2024 LV Ski Collection hladko spája módu so zimnou praktickosťou. Použitie monogramov v kolekcii, charakteristický dizajn Louis Vuitton a starostlivo zvolená farebná paleta zaisťujú, že jedinečný štýl značky vyžaruje z každého kúsku. Či už ste skúsený lyžiar alebo jednoducho hľadáte módne zimné oblečenie, táto kolekcia ponúka pestrú škálu možností, ako vás udržať v teple a štýlovosti počas chladného obdobia.

Adidas by Stella McCartney Winter 2023

Zimná kolekcia Adidas by Stella McCartney je dôkazom záväzku značky k inováciám a udržateľnosti. Bunda TrueNature vyniká svojou 100% recyklovanou polyesterovou tkaninou, ktorú zdobí živá kvetinová potlač. Tento kúsok, rovnako ako zvyšok kolekcie, je navrhnutý tak, aby spĺňal prísne požiadavky horského výkonu bez obetovania štýlu. 

Disco Goldbergh

Štýl 80. rokov je späť! Pre tých, ktorí sa cítia pohodlne v pop artových farbách a priliehavých zimných kombinézach, je lyžiarska značka Goldbergh pripravená. V tejto sezóne sa zameriava na kolekciu s témou „Disco“ Dvojfarebná látka použitá na farebne blokované bundy bola vyrobená na mieru pre Goldbergh na základe originálneho lyžiarskeho vintage obleku z 80. rokov.

    1103

    Súvisiace články