Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 14. december 2021

Manikúrová inšpirácia na zimu

Aká by mala byť zimná manikúra? Pre mnohých by mala byť trblietavá a výrazná či ladená do typických zimných farieb. Aktuálne manikúrové trendy prepájajú klasické zimné prvky, avšak transformujú ich do modernej podoby. Inšpirujte sa.

Manikúrová inšpirácia na zimu

Hviezdy

Hviezdičky sú zimnou a vianočnou klasikou, ktorá však môže vyzerať aj modernejšie a viac chic, no pritom stále tradične. Jednoduchá, nude manikúra doplnená a niekoľko trblietavých a lesklých hviezdičiek je presne taká.

@amyle.nails
@amyle.nails

Ligot po francúzsky

Prepojenie minimalizmu, elegancie a zimného ducha dosiahnete veľmi jednoduchou manikúrou, ktorá prepája francúzske špičky s trblietkami. Siahnuť môžete po akýchkoľvek kovových odleskoch, no práve v zime najviac vynikne strieborná a zlatá.

@harrietwestmoreland
@harrietwestmoreland

Smaragdy

Ak ste skôr zástancami jednofarebných, klasických nechotv, no zároveň si chcete dopriať manikúru so zimnou atmosférou, siahnite po smaragdovej, ktorá je dokonalou farbou pre toto obdobie. Zároveň na nechtoch nie je ani bežnou záležitosťou, čo zaručuje unikátny efekt.

@oliveandjune
@oliveandjune

Ľadové

Zima v našich končinách už dlhšie nie je rozprávkovo biela a ľadová, avšak túto atmosféru teraz môžete napodobniť aspoň vo svojej manikúre. Na jednoduché, nude nechty stačí aplikovať strieborné aplikácie pripomínajúce hviezdy a snehové vločky.

@betina_goldstein
@betina_goldstein

Zasnežené

Kombinácia bielej farby a strieborných trblietok pôsobí veľmi exkluzívne, slávnostne a samozrejme aj zimne, vďaka čomu je viac ako vhodná na toto ročné obdobie. Ombré trblietavý efekt prechádzajúci do klasickej bielej pripíman zasneženú krajinu.

@oliveandjune
@oliveandjune

Zlaté

Zrejme žiaden kov nepôsobí tak honosne, ako práve zlato. Práve preto sa dokonalo hodí do zimných trendov. Využiť sa však dá aj moderným, jednoduchým spôsobom, napríklad v podobe francúzskej manikúry. Stačí nahradiť klasickú francúzsku špičku v bielej za zlatú.

@hollyfalconenails
@hollyfalconenails

3D trblietky

Ak sa nebojíte extravahancie a hľadáte niečo výnimočné a výrazné, inšpirujte sa trblietavou manikúrou, ktorá využíva hrubé trblietky na vytvorenie doslova 3D efektu. Skombinovať môžete jednoliate nechty s rôznymi aplikáciami alebo dizajnmi, výsledok bude veľmi unikátny.

@betina_goldstein
@betina_goldstein

Pravé vianočné

V prípade, že chcete na svoje nechty preniesť vianočnú atmosféru, nebojte sa prepojiť zelené a červené trblietky do jednotného dizajnu. Aby ste však zachovali moderný nádych manikúry, sústreďte sa na vytváranie abstraktných motívov, ktoré zjemnia výsledný efekt.

@buffcs
@buffcs
    2095

    Súvisiace články