Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 13. august 2023

Lily-Rose Depp zavítala na festival Grape

Grape 2023 sa každý rok pýši line-upom svetového formátu, po tomto víkende si však na zoznam hviezdnych účinkujúcich môže pripísať aj svetoznámych návštevníkov.

Lily-Rose Depp zavítala na festival Grape

Reč je o vychádzajúcej hereckej hviezde a dcére Johnnyho Deppa. Áno, počujete správne. Hudobný festival Grape 2023 si cez víkend nenechala herečka Lily-Rose Depp. Hviezda horúcej minisérie The Idol zavítala na slovenský hudobný festival, na ktorom tradične nechýbal ani magazín Top Fashion.

V zákulisí festivalu Grape

Francúzsko-americká modelka prekvapila slovenských fanúšikov a návštevníkov známeho festivalu Grape. Kto by to bol povedal, že dcéra amerického herca a hudobníka Johnnyho Deppa a francúzskej speváčky a herečky Vanessy Paradisovej sa bude premávať po trenčianskom letisku a užívať si jeden z koncertov. Konkrétne umelecké hudobné vystúpenie raperky Danielle Balbuena, známej ako 070 Shake, s ktorou známa herečka tvorí čerstvý pár.

Zamilovaná Lily-Rose

Lily-Rose Depp prišla podporiť svoju partnerku inkognito, hudobníkovi Mattia Müller sa však podarilo zachytiť momentku zo zákulisia Grape 2023, kde slávna dvojica pózuje v objatí. Milým momentom bol aj pohľad na herečku, ktorá si hneď vedľa pódia užívala celé vystúpenie 070 Shake. Verní fanúšikovia ju rozpoznali aj v čiernej mikine s kapucňou a bez make-upu. „070 Shake & Lily-Rose Depp na #Grape23.“ Tak znel popis k fotke na oficiálnom instagramovom účte @grape_festival.

070 Shake & Lily-Rose Depp na #Grape23
070 Shake & Lily-Rose Depp na #Grape23

Mohlo by vás zaujímať: Záver minisérie The Idol: Vysvetlenie

Grape 2022: Ako sa obliekli návštevníci festivalu?

    3332

    Súvisiace články