Ak by ste mali opísať jar pomocou vône, aké tóny by ju tvorili? Boli by svieže a sladké alebo skôr exotické a šťavnaté? Slovenská značka vonných sviečok a parfumov, Luminia, predstavila ideálnu jarnú vôňu prostredníctvom línie Basil Verde.

 

luminia basil verde jarná vôňa bytové vône vonné sviečky slovenská výroba

 

 

Línia Basil Verde je inšpirovaná romantickým Toskánskom a jeho nezameniteľnou atmosférou aj vôňami. Táto vôňa je výrazná, nezameniteľná a stojí na tónoch pravej toskánskej bazalky. Jediným nádychom má schopnosť preniesť vás myšlienkami do siahodlhých viníc lemujúcich svahy, ku starobylým kamenným stavbám aj do preslávených mestečiek v tejto oblasti, ktoré sú plné nezabudnuteľných gastronomických zážitkov, umenia a krásnej prírody.

 

sviecka3 BV uprava

 

Vydať sa na cestu do Toskánska nebolo nikdy jednoduchšie, ani v tomto období. Vôňa Basil Verde vás totiž myšlienkami okamžite transportuje do tejto čarovnej oblasti. Žiarivé srdce tejto prírodnej vône navyše evokuje slnkom zaliate pláne a príjemné jarné lúče, ktoré prinesú do vášho domova hrejivý dojem. Postará sa o to telo vône tvorené tónmi marockej mäty, sladkého zeleného jablka, čierných ríbezlí, citrónovou kôrou a citrusov ako grapefruit a pomaranč, ktoré krásne nadväzujú na výraznú bazalkovú podstatu. Základ pritom tovrí biely jazmín, muškátový orech, tonka a mystické guaiakové drevo.

 

dif BV uprava

 

Vôňu jari inšpirovanú nádherným Toskánskom si môžete vychutnať prostredníctvom vonných sviečok, difuzérov, ale aj parfumov. Celú líniu Basil Verde nájdete na webe www.luminia.com.

 

prf BV uprava 6

 

Foto: Luminia

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 08.apr 2021

Insta-famous nábytok

Instagram je skvelou platformou na hľadanie inšpirácie aj nových trendov. Platí to nielen v prípade módy, ale aj pri interiérovom...


Voľný čas | 07.apr 2021

Vôňa jari v kolekcii Basil Verde od LUMI...

Ak by ste mali opísať jar pomocou vône, aké tóny by ju tvorili? Boli by svieže a sladké alebo skôr...


Dizajn | 07.apr 2021

H&M Home uvádza kolaboráciu s Diane von ...

Každý rok čakáme, s kým predstaví H&M najnovšiu módnu kolaboráciu. Počas rokov sa na jej konte nazbieralo množstvo zvučných mien...


Voľný čas | 06.apr 2021

Jarný detox domácnosti

Už ho máte za sebou alebo vás ešte len čaká? Hovoríme o jarnom upratovaní, ktoré sa už v mnohých domácnostiach...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...