Akciový Black Friday si získava čoraz väčšiu obľubu aj na Slovensku. Zľavy na tovary a služby môžete využiť pri nákupe v kamenných predajniach, ale aj v eshopoch a na webových portáloch. Ak premýšľate nad darčekom na Vianoce, ktorý nebude len jednorazovým potešením, inšpirujte sa napríklad vzdelávacími kurzami.

 

learn2code black friday zlava akcia vzdelávanie programovanie marketing seo online kurz

 

Špecialistom na poskytovanie vzdelávacích kurzov je spoločnosť Learn2Code. Vo svojej ponuke majú kurzy zamerané na zdokonalenie sa v rôznych zručnostiach a tiež nadobudnutí úplne nových vedomostí. Práve v súvislosti s akciou Black Friday ponúkajú momentálne 50% zľavu na všetky online kurzy bez časového obmedzenia ich využitia. Akcia platí do 6. decembra.

Z čoho si môžete vybrať? Programovanie, marketing, grafika, kurzy pre deti, fotografovania, video a mnohé ďalšie. Inšpirujte sa:

V oblasti programovania záujemcom ponúkajú kurzy pre začiatočníkov i profesionálov, výučbu rôznych programovacích jazykov, aplikácii a systémov. Ak sa chcete naučiť, ako si vytvoriť funkčnú a vzhľadovo vyhovujúcu webovú stránku, je tu pre vás kurz Webrebel. Kurz v úrovni 1 - 3 je prvý kompletný online kurz webdesignu. Skladá sa z troch modulov, HTML a CSS, responzívneho webdesignu a JavaScript/jQuery. Všetky tieto technológie sú potrebné na tvorbu modernej webovej stránky.

 

learn2code black friday zlava akcia vzdelávanie programovanie marketing seo online kurzy

 

Ďalšia oblasť kurzov sa týka počítačovej grafiky. Naučíte sa vytvoriť fotomontáže v programe Photoshop, zoznámite sa s programom Adobe Ilustrator, naučíte sa vytvoriť si logo, letáky, plagáty, alebo brožúry pre svoje podnikanie či osobné potešenie. Jednotlivých kurzov v rôznych programoch je na výber desiatky, nájdete si tu určite presne to, čo potrebujete.

Marketing je dnes neodmysliteľnou súčasťou každého podnikania. Súvisí s ním práca so sociálnymi sieťami, optimálne využívanie SEO nástrojov, analýza dát a sledovanie štatistík webov. Ak si nie ste istí v niektorých pojmoch z tejto oblasti, v spoločnosti Learn2Code vám ozrejmia pojmy, i naučia ako s nimi čo najúčinnejšie pracovať.

Ak ste milovníkom fotoaparátu či kamery a chcete sa vo vašom hobby dovzdelať, na výber máte kurzy pre začiatočníkov, stredne pokročilých i profesionálov. Ako urobiť čo najlepšiu alebo výnimočnú fotku pri rôznych podmienkach, využívanie špeciálnych efektov, ako vhodne zostrihať nakrútené video, ale aj informácie o tom, ako si vybrať vhodný fotoaparát či kameru.

 

Viac informácií: www.learn2code.sk/akcia

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 22.jan 2021

Travel Guide: Island

Drsná krása nedotknutej prírody, čierne pláže, opar nad útesmi, rieky pretekajúce púšťami či vybuchujúce gejzíry. To je melancholický ostrov plný...


Dizajn | 21.jan 2021

Crème de la crème: Alebo ako si vysklada...

Ak máte módu v malíčku, určite viete, ako si vytvoriť kvalitný a nadčasový šatník. Podobne však možno pristupovať k tvorbe...


Dizajn | 14.jan 2021

Umelecká kolaborácia Louis Vuitton x Urs...

Spojenie umenia a módy je vždy fascinujúce. Je prísľubom zaujímavého prieniku sveta abstrakcie, fikcie, reality a dizajnu zhmotnených do nositeľných...


Voľný čas | 13.jan 2021

Smart chladnička, ktorá pomôže s príprav...

Mnohé moderné technológie v dnešnom svete získavajú označenie smart. To sa však netýka len hodiniek či telefónov, ale aj takých prístrojov...


Naše tipy

Aké náušnice sa nosia v roku 2021?

Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsk...

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov?...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...